Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Prestige-Molding
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 25 wrz 2018, 17:24
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Prestige-Molding » 25 wrz 2018, 17:29

Tutaj podstawą jest oczywiście odpowiednia kolorystyka oraz dobór mebli, od tego trzeba zacząć. Przy suficie i gzymsach polecam zdecydować się na sztukaterię, wg mnie naprawdę warto :)

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: bartnik1 » 15 lis 2018, 20:41

Tu macie fajne rzeczy niezbędne jesli chodzi własnie o remont [Market OBI]
Zawsze wybierzecie coś dla siebie.

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Adamila021 » 16 lis 2018, 8:27

Dobre podejście do kolorów jest bardzo ważne, na tym bym się skupiła. Wiadomo że urządzanie salonu, jak i każdego innego pomieszczenia trzeba zacząć od największych mebli i kończąc na dodatkach dekoracyjnych. W salonie oczywiście musi stanąć sofa, bądź też narożnik. Coś z nowoczesnych propozycji http://www.internoitaliano.pl/pl/produkty/salon/sofy-i-narozniki/bez-funkcji-spania/nowoczesne/quadro-copy/ powinno pasować do wielu rodzajów salonów. Pooglądajcie sobie ich oferty

fontaine
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 maja 2017, 15:55
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: fontaine » 17 lis 2018, 18:46

Jeśli mówimy o wystroju wnętrza to dobrym pomysłem będą detale, jakieś drobne przedmioty dodające charakteru. Na przykład takie
https://www.toys4boys.pl/blog/nowosci/swiateczne-inspiracje-prezenty-na-swieta-w-nowej-odslonie
Polecam też ten tekst
https://muratordom.pl/wnetrza/salon/10-pieknych-aranzacji-salonu-zdjecia-urzekajacych-pokoi-dziennych-aa-TwFc-Vf7N-DEs7.html

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Majaja » 10 maja 2019, 12:31

J urządziłem w stylu Skandynawskim, bo żona nalegała, a meble kupiliśmy w Kieleckiej Fabryce Mebli, bo porządna i solidna. Miło się tam przebywa, nie powiem, chociaz na początku nie byłem przekonany do tego pomyslu

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Adamila021 » 10 maja 2019, 12:52

Wiadomo, że salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce w waszym domu, dlatego też warto postawić na eleganckie i wygodne meble. Jak będziecie takich szukać to porozglądajcie się po sklepie meblowym https://idealdesign.pl Maja propozycje do każdego pomieszczenia na bardzo designerskie meble i dodatki w bardzo dobrych cenach i z darmową dostawą.

onaa_onaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 maja 2019, 10:04
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: onaa_onaa » 15 maja 2019, 10:07

Jak dla mnie bardzo ważną rolę w urządzaniu każdego wnętrza stanowi oświetlenie. Bardzo lubię przeglądać oferty sklepów internetowych, bo mają ogromny wybór i często gotowe aranżacje, więc wiadomo co i jak.

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: e-Rzecznik_Magnat » 09 cze 2019, 14:07

Wnętrza ‘z klasą’ są uniwersalne i stonowane. Warto stosować w nich neutralną kolorystykę -biele, beże, szarości, brązy i czerń. Klasyczna lub minimalistyczna stylistyka wnętrz to z pewnością rozwiązanie bezpieczne. Ale jak stworzyć w nich atmosferę przytulną? Naszym sposobem jest kolor. Ściany ciemniejsze, stworzone przy pomocy farb lub struktur nadadzą wnętrzu przyjemny, niepowtarzalny klimat.
19.jpg
19a.jpg
19b.jpg

Argentina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 15 gru 2015, 6:05
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Argentina » 13 cze 2019, 9:01

Według mnie super rozwiązaniem to znaczy fajnym takim elementem ozdabiającym jest też kominek ;) Bardzo fajny wybor jest Kratkach.

fikson1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 12 paź 2015, 11:48
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: fikson1985 » 02 lis 2021, 9:28

Płytki klinkierowe robią robotę. 100% sprawdzony i praktyczny materiał, nadający się do wykorzystania tak naprawdę w różnych miejscach w salonie

janczar15
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 13 lut 2017, 11:52
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: janczar15 » 03 lis 2021, 11:24

Tu się z Tobą mogę zgodzić. Kolekcja Dream House jak dla mnie po prostu bezkonkurencyjna. Płytki równe, proste w docinaniu, a tym samym w układaniu. Fajnie maskują niedoskonałości ścian

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: Złotowłosa » 14 lut 2022, 13:12

Przez 2 lata mieszkalam na totalnym minimalizmie (wynajem na czas uzyskania kredytu, budowy itd). Teraz mam przestrzen, która definiuje domownikow.
Nie wyobrażam sobie siebie w domu, gdzie nie ma zupełnie dekoracji. Jest smutno oraz zimno. Każdy jednak ma inny gust i dobrze jest udekorować przestrzeń zgodnie z tym co nam sie podoba ;)

Przepiękne dodatki ma ceramika z Bolesławca, do jadalni jak i do salonu:
Obrazek

MarioBros2
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 02 lut 2022, 12:35
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: MarioBros2 » 18 lut 2022, 10:25

Poszukujecie mebli które wpasują się w Wasze wnętrze mieszkania? Polecam Wam narożnik z funkcją spania, jest to strona na której znajdziecie rożnego rodzaju narożniki posiadające również funkcję spania. Więcej informacji na temat oferty znajdziecie na stronie.

Awatar użytkownika
MaCzeR
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:26
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: MaCzeR » 22 mar 2022, 11:38

Do salonu pasują okiennice wewnętrzne, które poza dekoracją są świetnym izolatorem przed temperaturą na zewnątrz.

krysia634
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 kwie 2022, 6:35
Re: Jak urządzić salon - z klasą i przytulnie

autor: krysia634 » 05 kwie 2022, 6:39

Uważam, że urządzając salon należy zadbać o stylowe meble, które jednocześnie będą pełniły funkcje dekoracyjną. Zwracam uwagę na wybór stolika kawowego, mebli salonowych czy designerskiego oświetlenia. To wszystko sprawia, że salon nabiera klasy.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów