Fototapety na wymiar

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
Awatar użytkownika
Tilluviel
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 18 cze 2012, 12:39
Kontaktowanie:
Fototapety na wymiar

autor: Tilluviel » 09 lip 2012, 12:54

http://fototapeta4u.pl/ działa od 2009 roku. Powstała z połączenia pasji, miłości do pięknych wnętrz i wieloletniego doświadczenia w branży wydruków wielkoformatowych z zapotrzebowaniem na łatwy i efektowny sposób udekorowania pokoju.
W ofercie dostępne są fototapety produkowane na zamówienie: standardowe lateksowe, winylowe na podłożu papierowym i na podłożu fizelinowym, naklejki na ścianę, drzwi, lodówkę, również z motywami dla dzieci. Fototapety nadają się do dekoracji ścian w całym mieszkaniu, nawet w kuchni czy łazience a także w klubach, barach, sklepach i innych pomieszczeniach użyteczności publicznej.
Przystępna cena oraz szybka realizacja zamówienia wraz z dostawą do domu będzie gwarancją Twojego zadowolenia! Wybierz zdjęcie albo prześlij własne, dostosuj format i gotowe!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i na naszą stronę internetową.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Fototapety na zamówienie

Kliknij i uwolnij swoją fantazję!

Mezoko_com
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 05 cze 2012, 13:43
Re: Fototapety na wymiar

autor: Mezoko_com » 23 lip 2012, 14:57

Fototapety są w ostatnim czasie bardzo modne i musze przyznać,ze mi tez bardzo się podobają. To akurat jedna z wielu firm,która oferuje właśnie takie usługi,ale jak najbardziej warto.

Czerwiak
Re: Fototapety na wymiar

autor: Czerwiak » 08 sie 2012, 16:38

Tak jak każda moda z czasem wraca tak też i moda na fototapety wróci. Na pewno polecam. Fajny sposób żeby ożywićbardzo dużo. ściany pokoi, kuchni, sypialni. Wzorów jest

Arinue
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 366
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:37
Re: Fototapety na wymiar

autor: Arinue » 04 kwie 2019, 9:45

mi się osobiście bardzo ta moda podoba ;) dlatego też zamówiłam sobie fototapetę na wymiar z tapety4u https://tapety4u.pl/fototapeta.html - jakość rewelacyjna a mieszkanie w końcu nie wygląda tak nudno jak wcześniej!

FotoNaRame
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 14 maja 2018, 11:54
Re: Fototapety na wymiar

autor: FotoNaRame » 08 kwie 2019, 9:09

Akurat jeżeli chodzi o fototapety zamawiane na wymiar, to warto zwrócić uwagę także na naszą stronę i aukcji, zajmujemy się tym na co dzień i każdy znajdzie coś dla siebie :)

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Fototapety na wymiar

autor: karolinamak » 08 maja 2019, 11:15

Mi się te fototapety 3D podobają - https://www.fototapety24.net/fototapety-3d-429.html Fajny efekt to daje moim zdaniem. I chce sobie takie w przyszłym miesiącu u nas w salonie zrobić.

nawrot
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 13 cze 2013, 22:06
Re: Fototapety na wymiar

autor: nawrot » 11 maja 2019, 22:22

Przyznam, że nie zawsze ładnie to wygląda. Poza tym, jeśli decydujecie się na takie rozwiązanie, to warto stawiać na jakość. Kiepskie niestety szybko stracą kolory.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Fototapety na wymiar

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 12 cze 2019, 13:27

Fototapeta na wymiar to fajny i dość prosty sposób na odmianę w pomieszczeniu. Należy jednak starannie dobrać motyw i kolor tapety by pasował do wnętrza i jego aranżacji. Lub odwrotnie, dopasować styl pomieszczenia i jego kolorystykę do wybranej tapety.
Decydując się na taką dekorację należy także pamiętać, że moda wyraziste wzory szybko mija i to co dziś cieszy oczy, jutro może drażnić. Usuwanie tapety ze ścian to dość żmudne i pracochłonne zajęcie. Zanim więc zamówimy ozdobny obrazek, wnikliwie przemyślmy temat.

majesty
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 30 wrz 2013, 13:27
Re: Fototapety na wymiar

autor: majesty » 12 cze 2019, 20:25

Akurat fajny dodatek do nowoczesnego wnętrza.

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Fototapety na wymiar

autor: asiax84 » 18 cze 2019, 9:15

Ja długo zastanawiałam się jak urządzić swoje wnętrza. W końcu po długim czasie rozmyślania, zdecydowałam się na fototapety od https://uwalls.pl/ - w czerwcu trwa tam akurat promocja 40% na wszystko, więc kupiłam ją praktycznie za pół darmo, a na ścianie wygląda rewelacyjnie.

Striszko
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:54
Re: Fototapety na wymiar

autor: Striszko » 18 cze 2019, 13:11

Ja osobiście nie mam przekonania co do fototapet.. wolę jednak inne opcje.

Iriqyxa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 71
Rejestracja: 27 cze 2022, 8:40
Re: Fototapety na wymiar

autor: Iriqyxa » 29 lut 2024, 11:31

Może zobacz sobie co mają tutaj: fototapetygdynia . pl/. Mają naprawdę oryginalne motywy do wyboru, co pozwala nadać wnętrzu indywidualny charakter. Dodatkowo możliwość drukowania z własnego zdjęcia sprawia, że oferta jest bardzo elastyczna.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów