Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

Planujesz budowę lub remont? Zastanawiasz się jakie materiały wykorzystać? W tym dziale znajdziesz opinie na temat różnego rodzaju materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych. Możesz też podzielić się swoimi doświadczeniami.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: adiglejak » 31 sie 2018, 8:26

Budowa siłownika hydraulicznego jest skomplikowana. Potrzebowałem części i znalazłem je na stronie Mizar.

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: bomba99 » 26 wrz 2018, 12:17

Dokładnie, sukcesem hydrauliki siłowej są części dobrej jakości. Takie, które są wytrzymałe i będą działać bez względu na warunki pracy. Jeśli mogę zapytać, czego dokładnie szukacie? Może warto od razu zainteresować się takimi całymi zestawami, jakie są w ofercie hydroexpert ? Cenowo wychodzą bardzo korzystnie, producenci tych produktów też są szeroko cenieni na rynku, więc nie ma się czego obawiać.

aneta89
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2017, 20:50
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: aneta89 » 08 sty 2019, 13:21

Ja z polecenia do naprawy hydrauliki w dźwigu koszowym ściągnąłem firmę Bartech-serwis z Jeleniej Góry. Przejechali pół Polski i w ciągu jednego dnia ogarnęli zepsutą maszynę. Polecam, po naprawie jeszcze kilka godzin męczyli podzespoły na swoim stanowisku diagnostycznym, jak do tej pory wszystko pięknie chodzi.
Ostatnio zmieniony 22 mar 2019, 9:41 przez aneta89, łącznie zmieniany 1 raz.

Tymoteusz1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 28 sty 2018, 19:01
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: Tymoteusz1 » 12 mar 2019, 13:00

Normalna sprawa, dzisiaj tego typu usługi raczej nie stanowią większego problemu. Trzeba tylko znaleźć firmę, która się w tym specjalizuje i zlecić jej odpowiednie działania. Z całą pewnością powinniście zajrzeć do hydrotop, bo to bardzo ciekawa opcja. Jestem przekonany, że znajdziecie tam coś konkretnego dla siebie.

Ignas87
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 31 paź 2017, 11:02
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: Ignas87 » 25 kwie 2019, 11:36

Jeżeli chodzi o usługi z zakresu hydrauliki siłowej to polecam kontakt do firmy PHS Sylwester Dmochowski z Wrocławia. Firma oferuję usługi z zakresu projektowania i budowy układów hydraulicznych, projektowania i wykonania bloków zaworowych oraz pełna diagnostyka układów hydraulicznych.

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: Megiera85 » 13 maja 2019, 6:40

Znam tą firmę PHS z Wrocławia i również korzystam z ich usług jeżeli chodzi o hydraulikę siłową. Firma oferuję szeroki zakres usług i dobre ceny. Jeżeli ktoś z was szuka takiej firmy o takiej specjalizacji to moim zdaniem warto.

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: Szpilka89 » 10 cze 2019, 21:53

No, dobrze w zakresie hydrauliki jaki sklep polecacie ? Bo u mnie w firmie czas wykonać remont niektórych instalacji i potrzebuje różne elementy do niej. Myślałam nad ofertą Bibus Menos. Wydaje mi się, że firma posiada dobre produkty.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2019, 6:58 przez Szpilka89, łącznie zmieniany 2 razy.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: miki789 » 12 cze 2019, 13:06

Może oferta hydromotor.pl będzie Ci odpowiadać. Z tego co wiem to wykonują naprawy pomp i mają szerokie spektrum swoich działań, możliwe że też Twoją pompę będą w stanie doprowadzić do nowego życia.

PrzemoGolec
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 11 cze 2019, 9:59
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: PrzemoGolec » 28 cze 2019, 14:21

Świetną produkcje mają kromon, współpracuje z nimi od lat.

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: Marek.Rozacki » 30 sie 2019, 6:23

Znam doskonale firmę hydro-precyzji korzystałem wiele razy z usług tej firmy. Firma oferuję bardzo duże doświadczenie w dziedzinie produkcji i regeneracji urządzeń hydrauliki siłowej.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: ArkadiuszKrol » 23 paź 2019, 9:18

Ja niedawno zamówiłem przewody hamulcowe, przewody hydrauliczne oraz uszczelnienia tłokowe od firmy polwent.com.pl. Posiadają bardzo dobrą jakość, staranne wykonanie oraz przystępne ceny. Pochwalić mogę także pomocną obsługę klienta.

aezakmi
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 lut 2020, 9:10
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: aezakmi » 26 lut 2020, 10:26

Hydraulika siłowa? Węże? Fajną ofertę ma sklep: pneumatyka. Warto skontaktować się tam z p. Łukaszem albo z którymś z chłopaków z działu handlowego i się potargować. Korzystam z ich usług od kilku lat i jak na razie żaden wtopy. :D

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: Maciuszek87 » 16 mar 2020, 15:18

Firma wropol to dobry wybór. Na pewno nie zaszkodzi się z nimi skontaktować i dowiedzieć, jak wychodziłoby to cenowo. Myślę, że trzeba być gotowym na nieco wyższą cenę, niż takich standardowych rozwiązań, ale no tutaj w grę będzie wchodziła też wyższa jakość, więc to jest zrozumiałe.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: Majaja » 24 mar 2020, 9:23

Witam, polecę firmę Hydrogutex. Mi naprawili wszystkie mechanizmy w krótkim czasie i korzystnej cenie. Super,polecam.

Paweł Paciorek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 13 mar 2015, 16:26
Re: Hydraulika siłowa Zakuwanie węży, Naprawa

autor: Paweł Paciorek » 24 cze 2020, 17:55

Jeżeli już jesteśmy w temacie hydrauliki siłowej to polecam zapoznać się z ofertą firmy Hydromj. Firma działa na Polskim rynku już od 10 lat i oferuję profesjonalne usługi w działaniach związanych z regeneracja i serwisowaniem elementów hydrauliki siłowej oraz zakresu regeneracji trudno naprawialnych elementów maszyn.


Wróć do „Materiały budowlane - opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów