Narzędzia dla hydraulika

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

martins1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2016, 21:49
Narzędzia dla hydraulika

autor: martins1 » 24 kwie 2016, 9:08

Witam, zastanawiam się nad kupnem narzędzi (hydraulicznych) kluczy i sprzętu, czy jest jakaś różnica między firmami rems, ridgid, rottenberg ? Może z doświadczenia coś powiecie na ten temat ? Bo cenowo to też różnie wygląda a zależy mi na profesionalnym sprzęcie. Czy może nie ma różnicy, zakup narzędzi z każdej z tych firm to tylko długie lata eksploatacji i zadowolenia? Czekam na opinie i dziękuję za pomoc.

slayer74
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 84
Rejestracja: 13 cze 2012, 21:53
Re: Narzędzia dla hydraulika

autor: slayer74 » 24 kwie 2016, 11:25

Wszystkie marki wymienione przez Ciebie są godne polecenia pracowałem różnymi narzędziami z każdej z nich ale instalatorstwo to nie jest mój zawód na codzień. Niestety nie zdarzyło mi się pracować np. gwintownicą każdej z tych 2-3 firm aby mieć porównanie. Ja bym dodał jeszcze francuski Virax też specjalizuje się w narzędziach dla instalatorów narzędzia ręczne i elektryczne oraz niemiecki Knipex np. szczypce, klucze nastawne. Kiedyś szukałem namiarów na narzędzia dobrej jakości ale tańszych mniej znanych firm np. polskie (ale nie robione w Chinach tylko firm które przeżyły zmiany ustrojowe), skandynawskie, czeskie, włoskie ale nic nie znalazłem.

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
Re: Narzędzia dla hydraulika

autor: szmeraczka » 25 kwie 2016, 12:47

Przyznam, że nigdy nie orientowałam się specjalnie w narzędziach dla hydraulików, ale różnego typu narzędzia są dostępne w sklepch internetowych, więc może tam sobie zerknij i poszukaj.

Route
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 27 lis 2017, 22:49
Re: Narzędzia dla hydraulika

autor: Route » 29 kwie 2018, 4:50

Może warto też zapytać... samych zainteresowanych czyli hydraulików

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Narzędzia dla hydraulika

autor: Marek.Rozacki » 18 kwie 2019, 16:36

Ja polecam kontakt do firmy Instalmax, która działa w branży systemów instalacyjnych, grzewczej, gazowej oraz sanitarnej. Warto wejść na ich stronę i zapoznać się z ich oferta.

King-Dom
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 22 sty 2019, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Narzędzia dla hydraulika

autor: King-Dom » 21 kwie 2019, 18:35

Wszystkie firmy które wymieniłeś to bardzo dobre marki jak wiadomo zawsze można trafić na bubel nawet najlepszej firmy , jeśli chodzi o klucze to ja używam firmy Yato i żaden mnie jeszcze nie zawiódł .Pozdrawiam
Lepiej raz a dobrze.

mareklubik
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 06 lut 2018, 12:54
Re: Narzędzia dla hydraulika

autor: mareklubik » 12 cze 2019, 10:39

Dzień Dobry,

Dziękuje za rekomendacje, również potwierdzam wysoką jakość wymienionych wyżej firm. Natomiast, jeśli chodzi o narzędzia hydrauliczne zarówno uniwersalne, jak też niestandardowe to dobrym pomysłem mogą być rozwiązania klucze hydrauliczne, a Wy co o tym sądzicie? :?: :mrgreen:

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Narzędzia dla hydraulika

autor: ArkadiuszKrol » 14 wrz 2019, 13:30

Możesz także sprawdzić ofertę firmy mechanizacja.pl. Mają szeroki wybór narzędzi hydraulicznych w przystępnych cenach. Ja zamówiłem stamtąd klucze dynamometryczne, pompy hydrauliczne 70 Mpa i pompy zanurzeniowe. Posiadają świetny stosunek ceny do jakości.

robert.rapacz
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2020, 10:53
Re: Narzędzia dla hydraulika

autor: robert.rapacz » 26 paź 2020, 11:14

najlepiej skontaktować się z profesjonalną firmą, która może pomóc

T4yFa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2020, 12:56
Re: Narzędzia dla hydraulika

autor: T4yFa » 26 paź 2020, 16:34

Szybszym i łatwiejszym rozwiązaniem będzie wezwanie hydraulika


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

Gotowe projekty domów