Szafa wnękowa, do zabudowy nie musi być nudna

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
deKEA Polska
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 wrz 2013, 15:09
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:
Szafa wnękowa, do zabudowy nie musi być nudna

autor: deKEA Polska » 16 gru 2013, 17:37

meble do zabudowy, szafy z drzwiami przesuwnymi ..to świetne rozwiązanie funkcjonalne - ale dlaczego oprócz funkcjonalności nie zrobić z takiego mebla elementu dekoracyjnego mieszkania?

Wystarczy wybrac na [url]http:www.dekea.pl[/url] wybrac najbardziej interesujący wzór a my zaprojektujemy go tak aby idelanie pasował do szafy i do Waszego wnętrza. Okleine dostarczamy idealnie zwymiarowana, docietą - a aplikacja jest niezwykle prosta.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: Szafa wnękowa, do zabudowy nie musi być nudna

autor: Jaśku88 » 08 lis 2018, 12:01

Ja to od dawna chciałem mieć w domu dużą szafę Komandora i niedawno udało się coś takiego zamówić. Szafę zrobił nam na wymiar [...]. Bezproblemowy kontakt z firmą można było o wszystko dopytać, darmowy pomiar, uczciwe warunki cenowe (wiadomo ile i za co się dokładnie płaci).

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Szafa wnękowa, do zabudowy nie musi być nudna

autor: mlekoslaw » 16 maja 2019, 9:06

Jeżeli szafa ma być w zabudowie to tylko i wyłącznie Indeco. Poszedłem za namową znajomego i nie żałuję. Ich drzwi przesuwne sprawują się znakomicie. Wcześniej też miałem przesuwną, jednak mechanizm zaczął szybko się wyrabiać. Obecnie już 4 lata z nami i działa jak na początku !

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Szafa wnękowa, do zabudowy nie musi być nudna

autor: Złotowłosa » 10 cze 2019, 13:25

Bardzo ciekawe projekty chociaż sama nie wiem czy bym się na taką szafę zdecydowała. Pomieszczenie musi byc specyficzne i wszystko będzie musiał do siebie pasować. Co również jeśli szafa nam się znudzi? Tak łatwo nie będzie można wymienic mebla.

Zdecydowałam się na prostą biala szafę, która była robiona na zamówienie. Dodam, ze szafa nie jest suwana ale otwierana tradycyjnie - dzięki temu w środku jest o wiele wiecej miejsca jak również nie ma nieestetycznych szyn.

Wykonywała mi ją na wymiar firma z Krakowa.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 7:25 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Szafa wnękowa, do zabudowy nie musi być nudna

autor: lideropinii » 11 cze 2019, 12:21

Do takiej szafy tło musi być bardzo neutralne, żeby się miszmasz w pomieszczeniu nie zrobił.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

cyfro
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 02 gru 2015, 16:49
Re: Szafa wnękowa, do zabudowy nie musi być nudna

autor: cyfro » 01 lip 2019, 8:12

Rzeczywiście same drzwi nie muszą być dziwne. Można też do tego dodać dekorację ścian, w sumie dzięki temu otrzymamy naprawdę bardzo fajne wnetrze. Tu polecam płytki klinkierowe King Klinker

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Szafa wnękowa, do zabudowy nie musi być nudna

autor: malaka » 01 lip 2019, 12:27

Mi się nie podobają te otwarte szafy. Raczej trudno w nich utrzymać porządek.

janczar15
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 13 lut 2017, 11:52
Re: Szafa wnękowa, do zabudowy nie musi być nudna

autor: janczar15 » 02 lip 2019, 8:36

0ooo! Z tym klinkierem to fajna sprawa. W sumie lepsze rozwiązanie niż kamień dekoracyjny. Płytki klinkierowe z King Klinker zabierają mnie miejsca, co przy tego typu zabudowach ma podstawowe znaczenie


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

Gotowe projekty domów