Trawnik z rolki suchy fragmentami

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Andrzeju
Aktywny
Aktywny
Posty: 148
Rejestracja: 03 kwie 2009, 14:17
Lokalizacja: Gliwice
Trawnik z rolki suchy fragmentami

autor: Andrzeju » 18 lip 2010, 20:56

Witam wszystkich Forumowiczow

Zamowilem sobie trawnik z rolki. Firma najpierw przesuwala termin wykonania (mial byc w kwietniu) a gdy go wykonala (ostatnie dni czerwca) to od poczatku (juz w momencie rozwijania) na koncach paskow byly calkiem suche miejsca. Szefowa firmy mowila, ze to normalne i ze trawnik sie odbuduje. Pechowo trafilo jeszcze na te koszmarne upaly - dziennie wylewalem pare metrow szeciennych wody, ale nie pomoglo. Trawnik gdzie byl suchy tam zostal a dodatkowo pojawily sie nowe plamy, przy czym plamy maja to do siebie ze pokrywaja sie z paskami polozonej trawy to znaczy zdarza sie tak, ze dwa paski obok siebie - jeden ladny zdrowy, a obok suchy. Nie moze to moim zdaniem swiadczyc o zbyt malym podlewaniu.
Wstrzymalem czesc platnosci dopoki trawnik nie bedzie caly zielony i jestem w stanie sporu - oni twierdza ze za malo podlewalem, ja ze trawa byla zlej jakosci.
Czy mozna prosic o Wasze doswiadczenia w tym wzgledzie - czy mieliscie cos podobnego i czy rzeczywiscie sucha trawa moze sie odbudowac?
Andrzeju

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Trawnik z rolki suchy fragmentami

autor: insomnia » 12 sie 2016, 13:29

Masakra dlatego trzeba kupować takie trawy z rolek u kogoś sprawdzonego. Na przyszłość polecam tego http://www.trawnikproducent.pl/ producenta ma sporo pozytywnych opinii no i przystępne ceny :)
i am who i am

uroare
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 02 wrz 2016, 9:06
Re: Trawnik z rolki suchy fragmentami

autor: uroare » 02 wrz 2016, 9:35

trawnik z rolki to jeden z lepszych pomysłów.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Trawnik z rolki suchy fragmentami

autor: PrzemekS » 28 mar 2019, 11:47

moze był kiepskiej jakości? ja mam z rolki i nic mu się nei dzieje a mam juz dłuższy czas

paluch686
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2016, 13:26
Re: Trawnik z rolki suchy fragmentami

autor: paluch686 » 10 cze 2019, 18:09

Może jakiś szkodnik pod trawnikiem?

marionnnka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 sie 2021, 15:33
Re: Trawnik z rolki suchy fragmentami

autor: marionnnka » 14 sie 2021, 16:18

u nas jest trawnik z rolki i pięknie wygląda, duzo lepiej niz siana trawa, zero z nim problemów

sarax
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2018, 10:37
Re: Trawnik z rolki suchy fragmentami

autor: sarax » 29 sie 2021, 9:10

Czesc, czy przy okazji możecie polecić mi jakąś agrowłókninę która jest dobra?


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów