Optyk kraków

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Optyk kraków

autor: pawelszabla » 04 mar 2019, 13:39

Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Optyk kraków

autor: robertkrajcarz » 05 mar 2019, 13:52

Mam dobre doświadczenia z marka Oko Design ( http://oko-design.com). Nie oszukują na jakości, te soczewki które mi dobrali faktycznie bardzo dobrze radzą sobie z parowaniem, nie zachodzą mgiełką, nie zarysowują się, oprawki solidne, już nieraz mi spadły na posadzkę i jakimś cudem nic
się nie uszkodziło :)

EmmaSS
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 01 maja 2018, 10:38
Re: Optyk kraków

autor: EmmaSS » 29 mar 2019, 10:30

Będziesz może też potrzebować sklepu z soczewkami? Ja od jakiegoś czasu takie zakupy robie wyłącznie w internecie. W sklepie https://www.twojesoczewki.com/soczewki- ... zewek.html znalazłam bardzo niskie ceny na moje soczewki Dailies. Zapoznajcie się też z ich szeroką ofertą i fajnymi promocjami.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Optyk kraków

autor: miki789 » 10 cze 2019, 8:50

Najlepiej sobie pochodzić po różnych optykach i popytać o warunki. Moim zdaniem w Primus w przychodni Falck generalnie mają najniższe ceny za wszystko czy to są okulary progresywne, czy przeciwsłoneczne, z takim szkłem czy innym to u nich ceny mają generalnie o te kilka poziomów niższe niż gdzie indziej.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Optyk kraków

autor: jacekmogliwia » 11 cze 2019, 8:06

Można przynieść stare oprawki, żeby wprawili szkła?

adam1m
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2022, 14:49
Re: Optyk kraków

autor: adam1m » 27 kwie 2022, 15:54

We Wrocławiu doskonałe optyka możemy znaleźć na ulicy Tęczowej. Śmieszne trochę jest to że optyk ten nazywała się Optyk Tęczówka. Teraz dobre pytanie czy owy optyk, oferujący badania wzroku we Wrocławiu powstał przypadkiem na tej ulicy czy też z pełną odpowiedzialnością wybrał tą nazwę. :) Nawiasem mówiąc mogę śmiało polecić usługi tego gabinetu optycznego.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów