Opinie o Ciesielstwo Wojciech Czarnecki

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

klimczi
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2019, 22:49
Opinie o Ciesielstwo Wojciech Czarnecki

autor: klimczi » 13 sty 2019, 22:55

Czy ktoś ma doświadczenie we współpracy z poniżej podaną firmą?:
NIP 783 154 56 51
REGON 363 777 300
CIESIELSTWO WOJCIECH CZARNECKI
UL. LEOPOLDA OKULICKIEGO 3
61-413 POZNAŃ
Chciałbym powierzyć tej firmie wybudowanie domu drewnianego, jednak do tej pory udalo mi się znaleźć tylko jedną opinię na jej temat w internecie. Firma jest jednoosobową działalnością gospodarczą prowadzoną od 3 lat.
Wszystkie opinie na temat tego wykonawcy są mile widziane. Zapraszam do komentowania!

tomek.m
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2019, 15:34
Re: Opinie o Ciesielstwo Wojciech Czarnecki

autor: tomek.m » 06 cze 2019, 15:58

Witam Pana.

Pan Wojtek zbudował mi dom letniskowy 2015/2016 pod Lesznem, mojemu koledze w marcu 2016 niedaleko Bydgoszczy i trzy tygodnie temu szopkę dla mnie. Nie było problemu z niczym, małe opóźnienie w budowie domu letniskowego ale tylko dwa tygodnie - była zima.

Jak chciałem postawić szopkę to okazało się że p.Wojtek nie korzysta z tamtego nr telefonu a strona i e-mail były nieaktywne (jakaś strona z Republiki). Szukając kontaktu do p. Wojtka znalazłem dość nieprzychylny komentarz na Googlach, ale trochę jest to dla mnie nieprawdopodobne, żeby tamta osoba spotkała akurat p. Wojtka, w internecie jest zazwyczaj tak, że jedna zadowolona osoba umieści komentarz, a niezadowolonych 10. Sądzę że gdyby faktycznie tak było, negatywnych opinii było więcej na temat tej firmy.

Jeśli chodzi o płatności to mieliśmy pewne obawy z żoną bo płatności były zaliczkowe, ale na szczęście wszystko poszło ok. Z domkiem jest wszystko ok (moim i kolegi). Troszkę też się obawialiśmy tego, że wtedy akurat firma była niezarejestrowana ale mieliśmy podpisaną umowę i p. Wojtek zrobił na nas dość dobre wrażenie (chociaż nie za bardzo miał się czym pochwalić, głównie domki narzędziowe). Co do jednoosobowej działalności, to fakt, ale narzędziówkę montowali mi we czterech - dzień pracy.

Być może ten komentarz się Panu nie przyda, ale jeśli w jakiś sposób nie ma Pan podpisanej umowy z inną firmą, polecam kontakt do p.Wojtka, pogadać nie zaszkodzi.

Z poważaniem, Tomasz M.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów