Problem z materacem

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ewcia87
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 8:44
Problem z materacem

autor: ewcia87 » 30 maja 2019, 8:49

Witam. Kupiłam materac sprężynowy kieszeniowy, kurier przywiózł go zwiniętego w rulon. Postępując zgodnie z instrukcją rozwinęłam go rozpakowałam z folii, leżał 3 dni na podłodze nieużywany. Problem w tym że z jednej strony sprężyny nie wróciły do pierwotnego stanu. Wygląda jakby się szczepiły. Czy reklamować materac lub czy jest jakiś sposób żeby wrócił do poprawnego kształtu?

Wronka84
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2019, 2:57
Re: Problem z materacem

autor: Wronka84 » 05 cze 2019, 2:06

Ja bym od razu reklamowała. Tak nie powinno być :/ Szczerze powiem, że nie znam na to sposobu ale być może jak zadzwonisz do sprzedawcy to podpowie Ci co zrobić

magkob
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:59
Re: Problem z materacem

autor: magkob » 02 paź 2019, 15:56

właśnie dlatego sprzedawcy polecał nam wybór piankowego :) mam nadzieję, że Ci wymienili na nowy !

kamiskamil
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 02 paź 2019, 9:19
Re: Problem z materacem

autor: kamiskamil » 08 paź 2019, 8:51

polecam markę Koło mają naprawdę bardzo dobrą jakość produktów.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów