Który deweloper w Warszawie?

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: malina32 » 30 maja 2019, 15:21

To prawda, wiele osób kupuje mieszkania w takich lokalizacjach o jakich piszecie bo jest po prostu taniej. Atal też buduje takie osiedle ale w Ursusie i moim zdaniem ta lokalizacja jest lepsza bo ma lepszą komunikację miejską a dodatkowo właśnie KM i SKM
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019, 20:50 przez malina32, łącznie zmieniany 1 raz.

karolex88
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2018, 21:28
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: karolex88 » 30 maja 2019, 20:43

Zdecydowanie jedną z bezpieczniejszych dzielnic w Warszawie jest Mokotów - mieszkam tutaj już od wieeelu lat, dlatego też szukałem swojego mieszkania w tej dzielnicy - a uwierzcie mi, że dzieje się naprawdę dużo jeżeli chodzi o deweloperkę. Z żoną wybraliśmy inwestycję "Nowe Południe" od Napollo. Za tydzień się wporwadzamy się do naszego mieszkania i wszyscy się cieszymy. Z tego co wiem pozostały ostatnie mieszkania - więc jak ktoś chce mieć mieszkanie na już to zdecydowanie polecam!

MichałO
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:03
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: MichałO » 14 cze 2019, 14:16

Oleander1 pisze:Fakt, sporo moich znajomych się tam przeniosło/myśli o przenosinach. Chyba coś w tym jest…


Ja na twoim miejscu bym poczekał aż trochę pomieszkają na tym Neptunie i wtedy dadzą ci info z pierwszej ręki.

Oleander1
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 maja 2019, 15:00
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Oleander1 » 08 lip 2019, 14:38

Na razie sobie chwalą… :D

Jopik1
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:40
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Jopik1 » 10 lip 2019, 14:43

Neptun jest spoko do mieszkania. Moi rodzice tam kupili, aktualnie są na etapie przeprowadzki, ale od początku uważam, ze lepiej w ich sytuacji nie można było trafić.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Majaja » 15 lip 2019, 8:24

Home Invest. Kto kupował, ten wie, że nie mają konkurencji. Na kilku deweloperów, z którymi miałem do czynienia, ten jest po prostu najkonkretniejszy. Zero opóźnień, zero niejasności. Jasno i klarownie.

Marcin_80
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 14 kwie 2019, 11:06
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Marcin_80 » 18 lip 2019, 14:31

Jopik1 pisze:Neptun jest spoko do mieszkania. Moi rodzice tam kupili, aktualnie są na etapie przeprowadzki, ale od początku uważam, ze lepiej w ich sytuacji nie można było trafić.


Ja tez jestem zdania ze osiedle Neptun w Ząbkach jest i dla młodych i dla starych. Nie, żeby od razu „szyte na miarę”, ale uniwersalne w wielu przypadkach na pewno jest.

Kasiul
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:35
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Kasiul » 22 lip 2019, 15:12

Neptun czy inne osiedla w Ząbkach to dobra inwestycja, zobaczcie jaki jest trend, ludzie wolą pod miastem niż w centrum wśród spalin.

Jopik1
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 lip 2019, 14:40
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Jopik1 » 23 lip 2019, 15:21

tak, nawet starsi ludzie pod koniec życia wolą obrać ten kierunek

marzenka_WWA
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:07
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: marzenka_WWA » 24 lip 2019, 11:10

W Warszawie mogę polecić Napollo i ich inwestycję "Dom pod 6" :D
Żoliborz, zielono i bardzo fajne ceny jak na tę dzielnicę ^^

Olanna
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 07 maja 2019, 11:59
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Olanna » 30 lip 2019, 15:14

[quote="Jopik1"]tak, nawet starsi ludzie pod koniec życia wolą obrać ten kierunek[/quote]

może i tak, choć ja uważam, że starych drzew się nie przesadza, a z obserwacji jednak wynika, że to młodzi w mieszkania inwestują. Czy pod miastem? Może i tak. Też, ale czy to najlepsza opcja? No sama nie wiem. Jednak taki Wilanów czy Wola choćby to prestiż.

Kasiul
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:35
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Kasiul » 31 lip 2019, 15:20

Nie wiem co ma prestiż do wyboru mieszkania :/ Wierzę w ludzi i liczę, że jednak kierują nimi w większości jednak praktyczne względy. Mieszkanie pod miastem i w mieście dobre, pod warunkiem, że ludzi na to stać i wybierają bo chcą, a nie dlatego, że to modne czy znajomi będą zazdrościć.

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: waldi79 » 02 sie 2019, 14:52

Już chyba gdzieś mówiłem, ale powtórzę. Ja z żoną kupowaliśmy od Home Invest i byliśmy z nich bardzo zadowoleni. Cała inwestycja okazała się minąć szybciej niż myśleliśmy (nie dłużyło nam się, a prace szły sprawnie i terminowo). Deweloper okazał się bardzo solidny i nawet już przy samym odbiorze nie mieliśmy żadnych uwag, więc nic tylko wykańczać i mieszkać.

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: walery p » 05 sie 2019, 11:24

Najpierw możesz zapoznać się z bardzo ciekawymi raportami, podsumowującymi aktualną sytuację na pierwotnym rynku mieszkaniowym w Polsce. Raporty opracowywane są w oparciu o systematyczny monitoring rynku mieszkaniowego i wielowymiarową analizę czynników ekonomicznych i demograficznych. Z nich można dużo dowiedzieć się o popycie na rynku mieszkaniowym w Warszawie, ilości mieszkań gotowych/ sprzedanych etc. Porcja wiedzy w pigułce.

Igusia
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 maja 2019, 14:22
Re: Który deweloper w Warszawie?

autor: Igusia » 08 sie 2019, 15:41

Kasiul pisze:Nie wiem co ma prestiż do wyboru mieszkania :/ Wierzę w ludzi i liczę, że jednak kierują nimi w większości jednak praktyczne względy. Mieszkanie pod miastem i w mieście dobre, pod warunkiem, że ludzi na to stać i wybierają bo chcą, a nie dlatego, że to modne czy znajomi będą zazdrościć.


Dokładnie tak, dlatego dla nas przy wyborze mieszkania priorytetem były rozkłady. Wygrała Wilania od Polnordu (ktoś już tu o niej wspominał). Kupno mieszkania to poważna decyzja. Przy czym dla nas nie była, aż tak ważna lokalizacja (choć rozumiem, że dla kogoś może być to jeden z priorytetów). Ząbki na przykład też braliśmy pod uwagę. Wawer, Bemowo też. Tamto mieszkanie na Wilanii było po prostu najbardziej zbliżone do naszych założeń.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów