Aranżacja sypialni

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

gustaw11
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 25 mar 2019, 20:45
Re: Aranżacja sypialni

autor: gustaw11 » 30 maja 2019, 13:02

Gdy już wszystko jest gotowe, wyremontowane czas na aranżację:) Najprzyjemniejsze w dzisiejszych czasach, gdy wszystko możesz sprawdzić, wybrać i dopasować przez internet. Osobiście polecam sypialniaplus.pl, gdzie znajdziesz zarówno wyposażenie w postaci oryginalnych mebli jak i wszelkiego rodzaju tekstylne dodatki i bieliznę sypialnianą.

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: Aranżacja sypialni

autor: aleksandra1977 » 30 maja 2019, 20:32

My niedawno dopiero urządzilismy swoją nową sypialnię i dopiero zaczynamy się nią cieszyć. Ale przy okazji postanowiliśmy wymienić także całą naszą pościel, bo niestety już miała swoje lata. Akurat trafiła mi ręce hurtownia pościeli online, gdzie znalazłam naprawdę ładną i dobrej jakości pościel. Potrzebne nam będzie co najmniej kilka kompletów, żebyśmy mieli na zmianę.

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Aranżacja sypialni

autor: urzędnik » 07 cze 2019, 7:40

Ja już jestem po remoncie sypialni i teraz tylko dopieszczam szczegóły. Bardzo spodobała mi się ta propozycja pikowanej narzuty na łóżko. Różne kolory z łatwością można dobrać tak by pasowaly do wystroju sypialni.

ewelina546
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 24 mar 2014, 11:39
Re: Aranżacja sypialni

autor: ewelina546 » 14 cze 2019, 12:38

My właśnie zakończyliśmy urządzanie sypialni, nie powiem duże wyzwanie. Większość rzeczy zamówiłam w Senpo. Uwielbiam takie kolory, idealnie trafili w moje upodobania. Praktycznie całą sypialnię mamy od nich.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Aranżacja sypialni

autor: lideropinii » 16 cze 2019, 14:11

Tapeta w sypialni i fajne zasłony to zawsze dobry wybór.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

iza72
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 22 sty 2016, 10:50
Re: Aranżacja sypialni

autor: iza72 » 17 cze 2019, 10:09

Właśnie stoimy przed tym dylematem jak zaaranżować tę naszą sypialnię. Sporo juz obejrzeliśmy róznych podpowiedzi i jakoś nic ale to nic nam sie nie podoba. Chociaż wczoraj chyba nastąpił przełom bo zaczęłam rozglądać się po róznych sklepach z meblami i trafiłam na sklep Slf24 i to jest chyba to na czym nam zależy, do tego chcieliśmy włąśnie takie łóżko na niskich nóżkach i w takim turkusowym kolorze. Zwykłe, proste ale za to bardzo eleganckie.
iza72

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Aranżacja sypialni

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 01 lip 2019, 15:19

Sypialnia to najbardziej intymne miejsce w mieszkaniu. Miejsce odpoczynku, relaksu, ale także intymnych przeżyć. Aranżując sypialnię w pierwszej kolejności powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami, a dopiero potem myśleć o aktualnych trendach. Ważne byśmy w otoczeniu wybranych kolorów, przedmiotów i tkanin czuli się swobodnie i dobrze. Jeśli wiemy jakie kolory lubimy, co nas relaksuje a czego wolelibyśmy unikać, to taka wiedza powinna stać się punktem wyjścia do urządzania sypialni.

duffy22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:52
Re: Aranżacja sypialni

autor: duffy22 » 01 lip 2019, 17:14

Jak szukacie dobrym mebli do sypialni to warto zerknac na oferty znanych firm. Moją uwagę zyskały meble oferowane przez Black Red White. Warto u nich poszukac czegoś, gdyż za znaną marką stoi tez dobra jakośc produktów.

Awatar użytkownika
markeffka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:43
Re: Aranżacja sypialni

autor: markeffka » 22 sie 2019, 19:54

Ja moją sypialnię zaaranżowałam sama przy użyciu mebli z sieciówek. Warto też się zastanowić nad dodatkami do sypialni by było bardziej przytulnie. Ja postawiłam na obraz na płótnie z delikatnym wzorem kwiatowym, może Wy lubicie coś innego to można wybrać inny motyw. Takie obrazy można dostać w firmie WOLMAX i zapewniam, że wybór jest spory i będziecie zadowoleni. Ja zamawiałam z dowozem i dotarł cały i w rzeczywistości wygląda o wiele ładniej.
Ostatnio zmieniony 28 sie 2019, 18:07 przez markeffka, łącznie zmieniany 1 raz.

luizka11
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2019, 7:17
Re: Aranżacja sypialni

autor: luizka11 » 23 sie 2019, 8:07

Czyli rozumiem, że oświetlenia jeszcze nie kupiłaś? Ja do swojej sypialni (również jest nie za duża) wybrałam lampę sufitową oraz lampki nocne. Teraz jest taki wybór, że każdy wybierze coś w swoim stylu. Ja osobiście korzystałam z oferty sklepu mlamp. Jeżeli Tobie również zależy na jakości względem ceny to zdecydowanie polecam! Daj znać jakie oświetlenie konkretnie Ci się podoba :D

Zosia76
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2018, 7:00
Re: Aranżacja sypialni

autor: Zosia76 » 26 sie 2019, 8:02

Macie jakieś sprawdzone sklepy online, w których można znaleźć [więcej informacji poprzez PW] :?: Sypialnia to wiadomo przede wszystkim wygodne łózko, szafa na ubrania i stoliki nocne. Jednak ja szukam mebli, które by się choć trochę wyróżniły - nie chcę tego co mają wszyscy, to nudne :|

belmond
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 19 sie 2019, 17:36
Re: Aranżacja sypialni

autor: belmond » 29 paź 2019, 10:39

Wbrew pozorom bardzo duży wpływ na ogólny wygląd sypialni w ciągu dnia ma narzuta/koc, które przykrywają łóżko. My ostatnio zdecydowaliśmy się na zamówienie na tej flhf.com.pl i mam nadzieję, że taki jasny koc położony na codzień rozswietli naszą dość ciemną sypialnię od strony północnej.
Ostatnio zmieniony 05 lis 2019, 14:29 przez belmond, łącznie zmieniany 1 raz.

magda_bakus
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 05 paź 2016, 12:04
Re: Aranżacja sypialni

autor: magda_bakus » 05 lis 2019, 9:43

Postaw po prostu na jakieś uniwersalne kolory. Ja tak zrobiłam i nie żałuje. Na wakacjach dokupiłam sobie właśnie komody do sypiali i wybrałam te
Komoda Palermo z oświetleniem
Obrazek
Komoda III Palermo z oświetleniem
Obrazek

Są zwykłe białe, z elementami drewna, więc będą pasować do każdego wystroju, no i ja zdecydowałam się na wersje z oświetleniem, więc nikt mi nie powie, że nie są ładne :D
No na pewno są bardzo nowoczesne, więc myślę, że będziesz zadowolona ;)

fistahh
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 18 mar 2015, 21:35
Re: Aranżacja sypialni

autor: fistahh » 29 lis 2019, 16:16

najładniej wychodzi na biało

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Aranżacja sypialni

autor: e-Rzecznik_Magnat » 30 lis 2019, 16:52

Sypialnia to miejsce wypoczynku, wyciszenia, intymności. Aranżacja tego wnętrza powinna sprzyjać tej funkcji. Właściwie dobrana kolorystyka sypialni to połowa sukcesu. I wcale nie chodzi tu o stonowaną, ciepłą kolorystykę, bo to w jakim otoczeniu dobrze wypoczywamy, jest bardzo indywidualną sprawą. Dla większości będą to wprawdzie odcienie beżu czy szarości ale są i tacy, którzy wolą bordo czy odcienie różu.
7a.jpg
7b.jpg
7.jpg


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów