Ładne ogrodzenie

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
raku
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:18
Re: Ładne ogrodzenie

autor: raku » 23 maja 2019, 15:27

Też tak uważam a do tego nadają się najlepiej ogrodzenia i mury samonośne Gardeo - Amsterdam, są jeszcze inne wzory ale ten sobie upatrzyłem na działkę, kolor też w sumie można dobra taki jaki się chce bo jeśli chodzi o Pozbruk to jest kilka do wyboru

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Ładne ogrodzenie

autor: piotrowski » 27 maja 2019, 21:38

My ogrodzenie i bramę posesyjna mamy od bojero.com.pl ze Świdnicy. To firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wyrobów z zakresu stolarki aluminiowej i stalowej. Oprócz ogrodzeń dostaniecie tam także bramy garażowe, systemy automatyki bram, rolet i budynków. Ceny mają bardzo fajne także warto do nich zajrzeć.

marek kobakowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2019, 12:24
Re: Ładne ogrodzenie

autor: marek kobakowski » 28 maja 2019, 12:32

Mój nowy dom nie był ogordzony. Zdecydowaliśmy się z żoną na solidne ogrodzenie betonowe. Zamówiliśmy w ogbet wraz z transportem i montażem. Mimo iż mieszkamy pod Warszawą, to koszty były zbliżone do tego, co oferowały miejscowe firmy.

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Ładne ogrodzenie

autor: zlotykot » 30 maja 2019, 15:13

Wiesz, ze nawet zwykłe ogrodzenie z siatki może ładnie wygladac i dobrze się prezentować. Wystarczy tylko, że poszukasz dobrze wykonanej siatki. Z tego co sama zauważyłam to wybór takiej siatki plecionej jest bardzo duży. Zdecydowanie masz w czym wybierać.

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Ładne ogrodzenie

autor: draczek » 18 cze 2019, 12:53

Owszem, może to nieźle wyglądać ale osobiście wolę coś bardziej trwałego i klasycznego, może faktycznie Gardeo - Oslo Pozbruk będzie najbardziej atrakcyjne

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Ładne ogrodzenie

autor: malina32 » 01 sie 2019, 6:58

Też wolę właśnie takie. Czytałam o rodzajach ogrodzeń i ich zaletach i też wydaje mi się że wybrałabym ogrodzenie wykonane w całości z kamienia bo odznacza się solidnością, poza tym w miarę upływu lat kamienie nabierają coraz bardziej szlachetnego wyglądu. I

Abhilash
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2020, 12:30
Re: Ładne ogrodzenie

autor: Abhilash » 24 wrz 2020, 13:28

FORMUR wykonuje świetne ogrodzenia.

Rafaliss
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2021, 17:26
Re: Ładne ogrodzenie

autor: Rafaliss » 06 sty 2021, 17:30

Ciekawy rodzaj ogrodzenia-gdzieś już cos takiego widziałam i też mi to wpadło w oko bo prezentuje się to bardzo atrakcyjnie.

cleopatraaa
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:10
Re: Ładne ogrodzenie

autor: cleopatraaa » 18 sty 2021, 10:48

Mnie urzekło ogrodzenie Royal w katalogu firmy kostbet i to na nie się zdecydowaliśmy. Prezentuje się na prawdę świetnie.

bartoszek88
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2020, 16:25
Re: Ładne ogrodzenie

autor: bartoszek88 » 12 lut 2021, 10:37

no kamien bardzo ladnie wyglada nie tylko jako ogrodzenie ale i polozony wokol domu lub w miejscach gdzie podjazd, chodnik czy taras. ja u siebie cos takiego zastosowalem poprzez centrumbruku, dodatkowo fajne sie to prezentuje z ogrodzeniem jak tu na zdjeciu [link nieaktywny]

Krzysztof Krysiński
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Ładne ogrodzenie

autor: Krzysztof Krysiński » 19 lut 2021, 2:21

bartoszek88 pisze:no kamien bardzo ladnie wyglada nie tylko jako ogrodzenie ale i polozony wokol domu lub w miejscach gdzie podjazd, chodnik czy taras. ja u siebie cos takiego zastosowalem poprzez centrumbruku, dodatkowo fajne sie to prezentuje z ogrodzeniem jak tu na zdjeciu [link nieaktywny]

Nowoczesnym i oryginalnym zamiennikiem ogrodzeń z kamienia są teraz murki gabionowe, które kamieniami można wypełnić. Takie rozwiązanie nadaje posesji lekkości. Można je również wypełnić szkłem, czy korą i nadać niepowtarzalny wygląd.
Krzysztof Krysiński

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: Ładne ogrodzenie

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 23 lut 2021, 23:52

Szanowni Państwo,
W przypadku ogrodzenia stalowego, warto pomyśleć o prawidłowym zabezpieczeniu antykorozyjnym. Rekomenduję zastosować do tego Emalię Chlorokauczukową Śnieżka Supermal®, która jest dostępna w 23 gotowych kolorach. Emalia nie chlapie podczas malowania i równo się rozprowadza. Tworzy trwałą, estetyczną powłokę, która zabezpiecza stal przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem UV, uszkodzeniami mechanicznymi.

Wagabond
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2021, 21:00
Re: Ładne ogrodzenie

autor: Wagabond » 16 paź 2021, 21:53

Dywan okrągły jest elementem dekoracyjnym, który perfekcyjnie wpisuje się w klimat takich pomieszczeń, jak salony, jadalnie, biura, sypialnie i łazienki. https://www.dywany.dywilan.pl/dywany-okragle Wyróżnia go zaokrąglony kształt, przy pomocy którego z łatwością da się zaaranżować wnętrze. Okrągłe dywany robią furorę wszędzie tam, gdzie znajdują się okrągłe stoły i piękna podłoga, którą warto odsłonić. Są doskonałym wyborem zarówno do mieszkań o niewielkim metrażu, jak też do przestronnych korytarzy, wymagających dopełnienia wykładziną o regularnym kształcie. W naszej pracowni projektowej każdego dnia powstają nowe projekty na dywany okrągłe z wełny owczej oraz innych materiałów, cechujących się najwyższą jakością. Inspirują Cię tradycyjne wzory, a może rozglądasz się za czymś oryginalnym, w nowoczesnym wydaniu? Okrągłe dywany Dywilan z pewnością odpowiedzą Twoim oczekiwaniom. Zachęcamy do uważnego przejrzenia naszej najnowszej oferty, obejmującej dywany o okrągłym kształcie. Jesteśmy przekonani, że bogactwo wzorów Cię zachwyci!

Numertee
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2021, 11:00
Re: Ładne ogrodzenie

autor: Numertee » 28 paź 2021, 21:08

Jaka próba złota jest najlepsza ? Wiadomo im wyższa tym lepiej trzyma. Można podarować na urodziny, komunię, ślub i inne. Polecam Murrano mają mega wybór.

Bala
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2021, 17:33
kwarce czy granity?

autor: Bala » 01 lis 2021, 13:47

Które z tych kamieni będą lepszym wyborem, jeśli szukam materiału na blat w kuchni?
Ich właściwości opisywane przez producenta na stronie https://www.fabrykablatow.pl/blaty-z-kamienia-naturalnego/kwarcowe/ wydają się zbliżone. A co do estetyki, to i kwarcowe, i granitowe wzory mogą się podobać.
No ale można się zdecydować tylko na jedno Idea
Ostatnio zmieniony 14 sty 2022, 8:24 przez Bala, łącznie zmieniany 2 razy.


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów