Nowoczesne lampy do kuchni

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Nowoczesne lampy do kuchni

autor: kosmo3 » 29 maja 2019, 16:42

Najlepiej to wstawić tutaj zdjęcie kuchni czy łazienki, żeby można było polecić coś konkretnego. Coś, co w jednym miejscu wyglądał ładnie, w innym może prezentować się koszmarnie. My tak mieliśmy. U koleżanki lampa wyglądała bajecznie w salonie, u nas niekoniecznie. Nowoczesne oświetlenie między innymi tutaj https://azzardo.com.pl jest dostępny. Propozycji mają ogrom. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i sobie poprzeglądać.

OlekPin
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:47
Re: Nowoczesne lampy do kuchni

autor: OlekPin » 31 maja 2019, 21:14

Ja wybrałem oświetlenie LED i do tego również jedna na środku duża lampa wisząca.

Awatar użytkownika
Foonka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2019, 10:58
Re: Nowoczesne lampy do kuchni

autor: Foonka » 04 cze 2019, 11:06

Dzięki za tyle świetnych poleceń i rozwiązań.

anianast
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 11 kwie 2018, 8:35
Re: Nowoczesne lampy do kuchni

autor: anianast » 10 cze 2019, 12:10

W kuchni światło jest bardzo często zapalane i świeci się przez długi czas, dlatego lepiej postawić na żarówki LED, bo zużywają niewielką ilość energii. Ja żarówki LED zamawiam tutaj: https://www.zarowkiledowe.com/zarowki-led

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Nowoczesne lampy do kuchni

autor: Szpilka89 » 10 cze 2019, 21:55

Tak się składa, że właśnie też jestem w trakcie wyboru dla siebie odpowiednich lamp do poszczególnych pomieszczeń. Co do kuchni to zastanawiam się czy oprawa sufitowa nie byłaby dla mnie odpowiednim rozwiązanie. Takiego typu oświetlenie jest bardzo teraz modne i zawsze praktyczne. A gdzie się tak w ogóle rozglądacie za lampami? Bo ja zauważyłam, że spory wybór ma urzadzajtanio.pl .
Ostatnio zmieniony 14 cze 2019, 6:10 przez Szpilka89, łącznie zmieniany 1 raz.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Nowoczesne lampy do kuchni

autor: lideropinii » 11 cze 2019, 12:20

Nowoczesność to nie tylko sam wygląd, ale też funkcjonalność, a samo oświetlenie to jeden z najbardziej zaniedbywanych tematów.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Nowoczesne lampy do kuchni

autor: zlotykot » 18 cze 2019, 15:22

Jestem tego samego zdania. Bardzo podoba mi się nowoczesne oświetlenie. Jeżeli tylko fajnie dobierze się lampy to zdecydowanie nadają wnętrzom charakteru.Po za tym takie lampy są też bardzo funkcjonalne.

Awatar użytkownika
onamona
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:39
Re: Nowoczesne lampy do kuchni

autor: onamona » 19 cze 2019, 8:23

Nowoczesne oświetlenie bardzo ożywia przestrzeń. Do kuchni z wysokim sufitem (3,5 metra) w kamicy wybrałam trzy lampy wiszące z tej samej serii nova z Abra https://www.abra-meble.pl/zwis-nova-2554/ i jestem zachwycona. Delikatne, przezroczyste klosze, dzięki czemu lampy dają dużo światła. Dobry patent, zwłaszcza że wnętrze samo w sobie jest bardzo "retro" :D

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: Nowoczesne lampy do kuchni

autor: damyoo » 04 lip 2019, 6:43

Zainteresowały mnie chyba najbardziej lampy aqform jednak wszystkie Wasze pomysły są świetne i wiele z nich biorę pod uwagę. U mnie jest taki problem właśnie, że na raz podoba mi się za dużo rzeczy i później dylematy co wybrać i dlaczego to, a nie tamto... jak się przekonać do jednego wyboru i zapomnieć o całej reszcie :(?

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Nowoczesne lampy do kuchni

autor: lideropinii » 04 lip 2019, 21:55

A oświetlenie tubowe? Co sądzicie?
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości

Gotowe projekty domów