Jaki hosting pod firmową stronę?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Jaki hostiFirehost. Test za darmo, można wybrać sobie panel zarządzania, kwestia jedynie dopasowanng pod firmową str

autor: Ogrodka » 03 sty 2019, 17:24

Firehost. Test za darmo, można wybrać sobie panel zarządzania, kwestia jedynie dopasowania pakietu.
Ale nawet na najmniejszym koncie u nich możecie postawić kilka serwisów.

skrobigrosz
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 09 gru 2015, 14:43
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: skrobigrosz » 29 kwie 2019, 8:53

Z wyborem hostingu trzeba uważać. Niedawno pomagałem postawić na nogi stronę korzystającą z "taniego" hostingu w krakowskiej firmie, która nawet nie ma własnej strony firmowej. Strona była zrobiona w Joomli bardzo dawno temu przez nastolatka, bez aktualizacji praktycznie nie nadawała się do niczego. Trzeba było zarchiwizować co się da i zbudować od nowa. Okazało się, że transfer samych podstawowych ustawień trwał kilka godzin, potem serwer padł. Jak się domyśliłem ten "serwer" to był pewnie jakiś kiepskiej klasy PC-et i to się nazywało "tani i bezpieczny" hosting, który zgodnie z podpisaną umową nie przewidywał rozwiązania umowy z przyczyn technicznych, a umowa jest na pięć lat. Takie sprawy ciężko potem odkręcić. Na szczęście właściciel hostingu zgodził się na przekierowanie na serwerownię, z która od lat współpracuję. Zrobił to zresztą z radością bo i tak dostaje kasę za to tylko, że podpisał umowę, adresu szkoda tracić. New Project - tworzenie stron internetowych i usługi SEO Łódź.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2019, 12:52 przez skrobigrosz, łącznie zmieniany 1 raz.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: miki789 » 29 kwie 2019, 14:52

Polecę hosting od IQ (iqhost.eu). Jak na razie mogę tylko ich zachwalać. Przyznam że trafiłem do nich z polecenia znajomego informatyka, bo raczej się nie słyszało o tej marce wcześniej, jest dużo innych bardziej popularnych które też sporo kasy inwestują w reklamę, mają swoje billboardy i reklamy. Ale tutaj mi się podoba. Elastyczny skrojony na miarę i niezawodny hosting.

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: Ogrodka » 09 maja 2019, 16:02

U nas dalej Firehost i nie mamy żadnych problemów. Stabilna, szybko działająca usługa, która nie powoduje żadnych problemów. Z mojego doświadczenia - wszystko pierwsza klasa.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: arek_ch » 16 maja 2019, 11:34

Ja wam powiem że mam stronę mojej firmy na hostingu od nazwa.pl już kilka lat i jak do tej pory wszytko jest ok. Dodatkowo wykupiłem tam tez domenę, z rozszerzeniem .pl Jak miałem jakieś pytania to infolinia zawsze pomogła, także to profesjonaliści.

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: Ogrodka » 23 maja 2019, 16:06

Kolego, ale jak to porównujesz? Nazwa jest kosmicznie droga. Gdzie tutaj porównywać do tej usługi?
To jednak całkiem inna półka.

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: karolinamak » 28 maja 2019, 21:43

czy ja wiem, czy nazwa jest taka droga/? Mają trochę wyższe ceny, ale to jednak jakościowa firma, są sporo na rynku. A jak się skorzysta z programu partnerskiego na przykład to się mega opłaca. Poza tym mają w pakietach często rzeczy za które gdzie indziej trzeba dopłacać

Ogrodka
Aktywny
Aktywny
Posty: 186
Rejestracja: 01 wrz 2011, 15:44
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: Ogrodka » 30 maja 2019, 15:56

A możesz porównać ich do cen Firehosta? Szczególnie ceny przedłużenia hostingu? ;-)

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: tekla62 » 18 lip 2019, 15:02

insomnia pisze:Wiesz co, dosyć duży wybór pakietów masz tutaj ddr.pl
Jeżeli nie jesteś pewna co wybrać to oni akurat oferują 30-dniowy okres testowy więc możesz bez ponoszenia kosztów dowiedzieć się czy taki hosting Ci odpowiada. Dodatkowo fajną sprawą jest program lojalnościowy. Poczytaj sobie na stronie mają wszystko wyjaśnione:)

Na zencard.pl/blog/programy-lojalnosciowe-jak-sie-w-nich-polapac-i-ktory-wybrac masz wszystko odnośnie programów lojalnościowych - dla laika początkowo zrozumienie mechanizmu i zalet może być trudne. Dzięki zencard będzie to łatwiejsze. Sama stosuje w swojej firmie kilka podpowiedzi, np. poprawiłam komunikacje i kulturę względem klienta - on jest teraz najważniejszy, no i mamy indywidualne podejście do każdego z nich - spore wyzwanie ale daje efekty. Oczywiście program lojalnościowy tez działa od jakiegoś czasu - są efekty

jakim
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2016, 16:24
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: jakim » 19 sie 2019, 21:13

Sporo zależy od tego, jak duża i pochłaniająca zasoby jest to strona. Czasem wystarczy nawet tani hosting. Warto więc brać pod uwagę providerów którzy mają bardzo ciekawą ofertę, która nie kosztuje przysłowiowego miliona monet.

tinky_winky
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 23 lut 2013, 17:30
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: tinky_winky » 22 sie 2019, 9:07

U ns o wszystkim decyduje główny informatyk.

Kazikdobry
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:07
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: Kazikdobry » 24 sie 2019, 8:26

Dziś hosting powinien być na SSD. Polecam bardziej jakieś mniejsze firmy hostingowe (Linuxpl, Zenbox, Hekko) niż molochy. Support jest lepszy.

teresa.oros
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 20 paź 2018, 17:04
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: teresa.oros » 30 sie 2019, 12:16

Ja też mam stronę firmową na serwerach nazwa.pl, mam też u nich wykupioną domenę wraz z certyfikatem SSL. Jak do tej pory jestem zadowolona, serwer jest prosty w obsłudze i działa jak trzeba. Ogólnie ceny też mają całkiem fajne.

parsi
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2016, 10:44
Kontaktowanie:
Re: Jaki hosting pod firmową stronę?

autor: parsi » 05 cze 2020, 15:11

Musicie brać pod uwagę, że ceny za hosting w pierwszym roku są z reguły bardzo niskie. Firmy nie raz zaniżają cenę nawet o 50%, 70%. Tylko po to, aby za odnowienie zrobić wam cenę o 100% wyższą niż cena standardowa. A więc np. płacicie 99 zł zamiast 150 zł za pierwszy rok, a na drugi macie już do zapłaty 299 zł. Tak więc polecam czytać ceny na drugi rok - za odnowienie i przed wyborem zapoznać się z rankingiem hostingów. Pozdrawiam!


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów