Impreza firmowa

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

paluch686
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2016, 13:26
Re: Impreza firmowa

autor: paluch686 » 05 kwie 2019, 12:36

Hej, a może myślał o organizacji takiej imprezy w hotelu? Moja firma kiedyś zorganizowała nam taki event w BRISTOL w busko Zdroju. Mają cały kompleks idealny pod różne atrakcje, każdy dla siebie coś znajdzie :)

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Impreza firmowa

autor: Postzunia » 30 kwie 2019, 9:13

Jeśli chodzi o imprezę firmową to zorganizuj ją na sali z cateringiem. Jeśli nie wiesz jaki catering zamówić to mogę polecić firmę na PW. Mają ciekawe menu na każdą okazję i dobierają je pod możliwości finansowe klienta więc będziesz zadowolony z ich usług.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Impreza firmowa

autor: rozalia » 30 kwie 2019, 12:03

Imprezy firmowe to już pewien standard, który ma pomóc przy integracji i rozluźnieniu, tylko dobrze by była odpowiednio zorganizowana.

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Impreza firmowa

autor: KowalskaA » 07 maja 2019, 8:04

Mogą być to różnego rodzaju imprezy: bankiety, pikniki, konferencje. Na pewno organizacja takich wydarzeń nie jest prostym zadaniem. Warto tu zainteresować sie propozycjami od firm gdzie mozecie tu wynająć hostessy idealne do obsługi takich imprez.

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Impreza firmowa

autor: urzędnik » 17 maja 2019, 8:57

Imprezy firmowe szczegolnie w męskim gronie bywaja nudne i polegają na wlewaniu w siebie alkoholu. Miałem okazję już na takich być. A poniewaz u nas w firmie też ma za m-c odbyć się impreza firmowa, to szukam pomysłu na jej organizację, by było przyjemnie i wesoło. Trafiłem na taka ofertę i spodobała mi się ruletka lub gra kółko i krzyżyk. Myślę że może być dobre rozwiązanie by rozruszać towarzystwo.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Impreza firmowa

autor: insomnia » 27 maja 2019, 10:09

Jeśli planujecie imprezę firmową to może Wam się przydać wypożyczalnia całej zastawy porcelanowej to bardzo wygodne bo często w kącikach kuchennych nie ma aż tylu szklanek i wszystkiego i nawet jak zamawiacie gotowy catering to nieelegancko jest jeść na papierowych talerzykach. A tu w jednym miejscu możecie zamówić pyszne jedzenie i od razu talerze. Super wygodne!
i am who i am

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Impreza firmowa

autor: merigold » 22 cze 2019, 22:50

My fajną imprezę firmową mieliśmy w Jagatówce w pomorskim. To dworek w rustykalnym stylu, pięknie położony, w samym środku lasów, 20 kilometrów od Gdańska. Super tam się bawiliśmy, klimat był naprawdę udany i do tego mają dobra kuchnię, polską tradycyjną, w najlepszym wydaniu.

bigosek44
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:50
Re: Impreza firmowa

autor: bigosek44 » 30 cze 2019, 18:07

Jak by Wam była potrzebna firma, która ogarnie sprzęt - dźwięk, oświetlenie, jakieś multimedia - to ja mogę szczerze polecić firmę 3tech. Mają odpowiednie zaplecze i znają się na rzeczy.

teresa.oros
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 20 paź 2018, 17:04
Re: Impreza firmowa

autor: teresa.oros » 08 lip 2019, 15:35

A co sadzicie o tym aby taka impreza integracyjna firmy miała formę aktywnych i kreatywnych warsztatów? Bo szukam teraz miejsca na organizację i trafiłam na ta ofertę Windsorhotel i wydaje się to być ciekawe. Nie spotkałam się wcześniej z taką formą stąd moje zainteresowanie tym tematem.

szpaner
Aktywny
Aktywny
Posty: 141
Rejestracja: 28 sie 2017, 13:12
Re: Impreza firmowa

autor: szpaner » 09 lip 2019, 10:35

Jak rozkręcić taką imprezę?

monka99
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 26 cze 2019, 15:45
Re: Impreza firmowa

autor: monka99 » 14 sie 2019, 17:11

Opcji na zorganizowanie takiej imprezy integracyjnej na pewno masz wiele ale musisz zastanowić się co zainteresuje pracowników. Wydaje mi się, ze impreza zorganizowana w CulinaryOn , moze byc strzałem w 10. Czytałam o nich artykuł i to studium kulinarne bardzo ciekawie się zapowiada. Ja wybrałabym się na taką impreze.

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Impreza firmowa

autor: kukusia142 » 22 sie 2019, 21:14

Wedlug mnie wyglad na takiej imprezie jest wazny. Trzeba sie dobrze zaprezentowac w firmie - wkoncu jestesmy ich wizytowka :D Jesli jednak nie wiemy jak dokladnie sie zorganizowac to moge polecić firmę Mobile Salon bo oni swiadcza takie uslugi jak fryzura okolicznościowa z dojazdem w Krakowie ale też dzialaja w innych miastach jak np Warszawa. Warto sie z nimi skontaktowac.

kameleon2
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2019, 7:21
Re: Impreza firmowa

autor: kameleon2 » 13 wrz 2019, 15:13

Wiesz co może warto sprawdzić sobie lampy UV, według mnie takie oświetlenie na imprezie jest ważne. Nie tylko robi klimat ale też super wrażenie, dlatego czasami warto wynająć właśnie dźwiękowca, takie efekty robią robotę przy imprezie.

owsianka91
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2019, 10:43
Re: Impreza firmowa

autor: owsianka91 » 02 paź 2019, 8:47

Może restauracja Hampton by Hilton w Lublinie? Myślę, ze to świetne miejsce na imprezę firmową. Jest sporo miejsca, wystrój jest nowoczesny i mają bardzo smaczne jedzenie. Z tego co wiem bez problemu można zorganizować tam różne imprezy.

ectatend
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2020, 11:15
Re: Impreza firmowa

autor: ectatend » 09 mar 2020, 10:28

Szczerze mówiąc jestem mega zadowolona z warsztatów w Warszawskim Uniwersytecie Kulinarnym.
Każdy może nauczyć się super gotować :D


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów