Reklama firmy w sieci

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Reklama firmy w sieci

autor: robertrys » 28 lut 2019, 22:15

nie łatwiej byłoby stworzyć bezpłatną wizytówkę na przykład na: taelo.pl i dotrzeć tym samym do nowych klientów? Sporo osób decyduje się na to rozwiązanie bo jest stosunkowo tanie i bardzo skuteczne.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Reklama firmy w sieci

autor: insomnia » 09 mar 2019, 9:24

Reklama w sieci firmy to mega ważny aspekt i absolutnie nie można go pomijać. Poczytaj nieco o kampaniach adwords. Na pewno taka wiedza Ci się przyda, a Twoja firma na tym zyska. Na reklamowaniu własnego biznesu nie można oszczędzać.
i am who i am

RomanBal
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:18
Re: Reklama firmy w sieci

autor: RomanBal » 09 mar 2019, 13:20

Myślę, że obecnie reklama w sieci bardzo się opłaca :)

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Reklama firmy w sieci

autor: karolinamak » 12 kwie 2019, 12:40

form reklamy jest coraz więcej, trzeba rozeznać rynek, klientów i wybrać ten najlepszy dla naszej branży. My od pewnego czasu wprowadziliśmy taką dodatkową formę w postaci gadżetów reklamowych, pierw na izisport.pl zamówiliśmy kilkadziesiąt sztuk na próbę ale okazało się że sprawują się świetnie więc teraz na bieżąco domawiamy

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Reklama firmy w sieci

autor: arek_ch » 16 kwie 2019, 7:09

Reklama w sieci jest jedną z najskuteczniejszych i w porównaniu do innych form reklamy, najtańszą z nich. Jeśli zostanie skierowana do odpowiedniej grupy osób, może przynieść fenomenalne efekty. Targetowanie może przysporzyć niedoświadczonym użytkownikom wiele problemów, dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalnej firmie. Szukając jej proponowałbym skontaktować się agencją Greenparrot.pl która poza świadczeniem usług marketingowych zajmuje się również między innymi tworzeniem stron internetowych oraz aplikacji.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Reklama firmy w sieci

autor: robertrys » 15 maja 2019, 12:25

Reklama w firmie to owszem bardzo potrzebna inwestycja, która zaprocentuje na pewno oczywiście jeśli dobrze zostanie przeprowadzona. Polecam wszystkim właścicielom firm zapoznać się z blogiem Cleveragency.pl.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Reklama firmy w sieci

autor: rozalia » 27 maja 2019, 6:46

Reklama firmy w sieci to obecnie podstawa i coś, po co sięga większość przedsiębiorców, chcących się wypromować. Oczywiście trzeba jeszcze wiedzieć co i jak powinno się robić, by reklama przyniosła efekty. Od tego są też agencje, które często oferują różne formy reklamy w sieci, a do popularniejszych należą buzz marketing czy social marketing. Warto przede wszystkim jednak dowiedzieć się więcej o takich formach reklamy i tego, na czym polegają.

Awatar użytkownika
Koosa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2019, 16:37
Re: Reklama firmy w sieci

autor: Koosa » 23 cze 2019, 16:43

Pamiętajcie, by taka reklama w internecie przekierowywała na landing page na Waszej stronie. Jest to najlepsze rozwiązanie. W internecie znajduje się wiele narzędzi online, z których możecie skorzystać.

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: Reklama firmy w sieci

autor: damyoo » 28 cze 2019, 17:14

Żeby się reklamować w sieci to najpierw trzeba mieć stworzoną stronę firmową, a że ja dopiero zaczynam to zastanawiam się nad ofertą agencji Thinq i postawienia strony opartej o CMS co o tym sądzicie? Czy to może się udać i jakie formy późniejszej reklamy będą najskuteczniejsze? Firma w branży budowlanej rzecz jasna :)

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Reklama firmy w sieci

autor: Złotowłosa » 10 lip 2019, 9:42

Możliwości jest bardzo wiele

pozycjonowanie swojej strony w google - najłatwiej i najtaniej w sumie wypozycjonowac na bardziej szczegółowe frazy oraz lokalne
dzialania na facebooku
działania na instagramie
jak również organizowanie róznego rodzaju konkursów

Samodzielnie dość trudno jest to wszystko spiąć w jedno, tak więc moim zdaniem warto jest zawierzyć profesjonalnej firmie.

catty
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 21 sie 2016, 11:42
Re: Reklama firmy w sieci

autor: catty » 18 sie 2019, 15:54

Witam wszystkich. Tak jak w tytule zastanawiam się jak można podejść do tematu promocji sklepu na rynku konkretnie niemieckim. Czytałam trochę więcej więcej o pozycjonowaniu w Niemczech i wygląda to całkiem przekonująco, ale zastanawiam się, czy takie pozycjonowanie od zera nie będzie trwało zbyt długo i utopię sporo pieniędzy bez widocznych efektów.

konik666
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 27 kwie 2019, 20:30
Re: Reklama firmy w sieci

autor: konik666 » 02 lis 2019, 19:56

catty, nawet jeśli wyniki nie pójdą w górę od razu, to na pewno Ci się to opłaci. Trzeba w końcu zacząć, bo inaczej jeszcze bardziej będziesz tego żałowała. Może skontaktuj się na przykład z firmą itholding która mogłaby podjąć się takiemu zadaniowi.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 490
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Reklama firmy w sieci

autor: martan » 09 gru 2019, 8:02

Mam pewną stronę i chciałbym, aby była ona wysoko w wynikach wyszukiwania. W jaki sposób najlepiej tego dokonać?

Widziałam poradniki pozycjonowania samodzielnie ale trochę się obawiam. Czy ktoś moze pozycjonował samodzielnie i napisze czy jest to bardzo trudne?

A moze lepiej będzie nie zabierać się do tego samodzielnie oraz zdecydować się na pomoc firmy,która profesjonalnie zajmie sie pozycjonowaniem strony?
Ostatnio zmieniony 30 gru 2019, 11:09 przez martan, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.forumbudowlane.pl/

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Reklama firmy w sieci

autor: omel33 » 21 gru 2019, 8:52

Co powiecie na ofertę firmy flagi dolnośląskie? Jakis czas temu skorzystałem z ich oferty i jestem zadowolony. Ich banery doskonale sprawdzają sie w moim sklepie.

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Reklama firmy w sieci

autor: Tomek5 » 19 maja 2020, 9:35

na allegro bawią mnie oferty fraza za 1 zł top 10 jak już chcesz pozycjonować z allegro to lepiej poświęć czas na zapoznanie się z tematem i działaj na własną rękę Wiesz, gdyby nie było popytu to by nie było podaży Jak powiedział kiedyś Janusz Weiss - sprzedać można dosłownie wszystko, ważne jest to kto sprzedaje i w jaki sposób. Również jestem zwolennikiem samodzielnego działania w zakresie pozycjonowania - szczególnie w przypadku własnych e-sklepów i portali. Dobre usługi trochę kosztują i stac na nie nielicznych. A zapoznać się z tą tematyką można na wiele sposobów. Dobrym miejscem na wymianę opinii jest forum PiO. Warto też zaglądać na blogi pozycjonerów mam tutaj na myśli Silesia Sem, Zgred czy Lexy. Od Lexy dostałem zaproszenie do zapoznania się z jej najnowszym kursem od pozycjonowania szerokiego dla branży handlu elektronicznego. Dodstępny jest również na jej blogu lexy.com.pl/blog W sumie kurs liczy ponad 160 stron, podzielonych na 8 lekcji. Poszczególne przychodzą na maila w kilkudniowych odstępach. Jestem po dwóch. W pierwszym pisze o narzędziach do badania konkurencji, w drugim podjęła tematykę badania jakości oraz ilości linków przychodzących do witryny. Przynam się szczerze, że mimo, że siedzę w tej branży od kilku lat to o niektórych usłyszałęm pierwszy raz. Według mnie lektura obowiązkowa dla tych którzy prowadzą e-sklep. Dziś dostałem na maila trzecią lekcję ale nie zdążyłem się jeszcze z tym zapoznać. Z tego co szybko rzuciłem okiem to dotyczyć będzie doboru słów kluczowych.

Druga rzecz to reklama na portalach społecznościowych. Dobrze jest na pewno na nich dzialać.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów