Pucharek na przekąski

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Pucharek na przekąski

autor: Redakcja » 29 maja 2015, 7:59

Efektownie zaserwowane przekąski są ozdobą stołu i składają się na oprawę każdego przyjęcia. Pucharek na przekąski >>
Redakcja

ewka_so
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 04 sie 2014, 9:43
Lokalizacja: Częstochowa
Pucharek na przekąski

autor: ewka_so » 29 maja 2015, 7:59

fantazyjne akcesoria zawsze się sprawdzają, możemy zaskoczyć znajomych. Ja mam sporo rzeczy ze sklepu Dajar, moi znajomi bardzo uwielbiają ich produkty, bo są niekonwencjonalne i fajnie wyglądają.
Wykończenia wnętrz to nie tylko pasja, ale też zawód... :)

BarbaraAndrecka
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2015, 17:02
Re: Pucharek na przekąski

autor: BarbaraAndrecka » 29 maja 2015, 17:43

Najlepsze inspiracje zawsze mam oglądając stronę www.impresje24.pl Idealne rozwiązania i aranżacje do mieszkań:) Kocham bogate i nowoczesne wnętrza. Do tego jeszcze stylowe mebelki i mamy idealną sytuację.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Pucharek na przekąski

autor: DarkElf » 05 maja 2019, 12:26

Ja na Waszym miejscu skupiłabym się raczej na tym co do tego pucharka wrzucimy, a nie nad tym jaki pucharek wybierzemy :D Ja jakiś czas temu zupełnie zmieniłem wybierane przeze mnie produkty i od słodkich i słonych przerzuciłem się na zdrowszą alternatywę, która oferowana jest między innymi na stronie https://ebakalland.pl/edukacja.html . Cieszy również fakt, że coraz częściej w szkole można spotkać takie produkty, dzięki czemu dzieciaki również od samego początku mogą wybierać zdrowsze wersje ;)

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Pucharek na przekąski

autor: malaka » 07 maja 2019, 7:26

Takie fajne, niedrogie pucharki są w pepco. Ja tam bardzo lubię kupować.

karoleczna
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 wrz 2018, 14:20
Re: Pucharek na przekąski

autor: karoleczna » 24 maja 2019, 10:42

Ja staram się ograniczać takie zakupy małych naczyń, których używam raz na jakiś długi czas. Ale jakiś czas temu trafiłam na świetne salaterki i malutkie pojemniki na stronie sklepu kaufland - www.kaufland.pl i nawet udało mi się wieczorem kupić jeszcze kilka takich akcesoriów. Tak mi się spodobały, że wykorzystuję je nie tylko jak przychodzą goście, ale nawet tak na co dzień, dla siebie :D Teraz jeszcze będę szukać szklanych dzbanków i jakiś większych szklanek na napoje. Ale pewnie to będzie dopiero w bardziej letniej ofercie


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów