Wybór krzeseł drewnianych do jadalni

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Wybór krzeseł drewnianych do jadalni

autor: seba676 » 22 maja 2019, 8:54

Witam,
Potrzebuję Waszej pomocy w wyborze dobrej jakości krzeseł drewnianych do jadalni i chciałbym dowiedzieć się, gdzie można ich szukać i na jakie wy się zdecydowaliście? Pozdrawiam!

OlekPin
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:47
Re: Wybór krzeseł drewnianych do jadalni

autor: OlekPin » 22 maja 2019, 9:01

Myślę, że w takim razie warto abyś odwiedził salon internetowy "salon meblowy" dlatego jak będziesz miał chwilę to zdecydowanie polecam odwiedzić ich ofertę. My szukaliśmy modelu dość klasycznego i do tego w bieli. Dlatego ostatecznie padło na model Atos i do tego z szarą tapicerką.

MajkaRel
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:16
Re: Wybór krzeseł drewnianych do jadalni

autor: MajkaRel » 23 maja 2019, 13:31

OlekPin pisze:Myślę, że w takim razie warto abyś odwiedził salon internetowy "salon meblowy" dlatego jak będziesz miał chwilę to zdecydowanie polecam odwiedzić ich ofertę. My szukaliśmy modelu dość klasycznego i do tego w bieli. Dlatego ostatecznie padło na model Atos i do tego z szarą tapicerką.

Sprawdziłam i muszę przyznać, że pięknie się prezentuje. Mam nadzieję, że z trwałością również nie będzie problemów.

MarcinR33
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 03 gru 2017, 21:18
Re: Wybór krzeseł drewnianych do jadalni

autor: MarcinR33 » 24 maja 2019, 8:00

Też się zgodzę, że wygląda to ciekawie. Dlatego jeśli będziesz na etapie poszukiwań to Salon Meblowy na pewno jest miejscem, które koniecznie musisz sprawdzić szukając pięknych krzeseł dębowych, czy bukowych z wysokiej jakości elementami tapicerki.

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Wybór krzeseł drewnianych do jadalni

autor: Tomko43 » 24 maja 2019, 8:20

Tutaj jak najbardziej się zgodzę i też wydaje mi się, że to https://www.salonmeblowy.net.pl/ ma ogromny wybór dobrej jakości krzeseł drewnianych, ale również stołów. Dlatego sprawdź sobie co mają w ofercie i jak już się zdecydujesz to koniecznie daj znać. Dla mnie te na które się zdecydowaliśmy, czyli "Malibu" naprawdę wizualnie prezentuje się świetnie i wykonane właśnie z materiałów dębowych.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów