kursy bhp

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

SzymankiewiczK
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 88
Rejestracja: 21 mar 2017, 10:13
Re: kursy bhp

autor: SzymankiewiczK » 22 maja 2018, 19:15

Kursy kursami, warto też zadbać, żeby budynek był odpowiednio wyposażony w sprzet bhp, odpowiednie oznakowania np o wyjściach awaryjnych itd i masa innych rzeczy. Tutaj: incor.com.pl/ o takich produktach BHP mozecie sobie szerzej poczytać.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: kursy bhp

autor: Agat83 » 23 maja 2018, 16:27

Firmą zajmującą się sprzedażą artykułów i świadczeniem usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej i BHP jest krispolppoz. Bardzo polecam, wielokrotnie korzystaliśmy z ich usług.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: kursy bhp

autor: MichalBudowniczy » 03 cze 2018, 8:34

U mnie też ostatnio były przeprowadzane cykliczne szkolenia BHP. Z tego co pamiętam zajmowała się tym firma wroclawbhp.pl.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: kursy bhp

autor: DarkElf » 11 cze 2018, 20:08

Hmm.. No w sumie dobrze, że masz papier, którego potrzebowałeś, ale moim zdaniem jednak warto się czegoś wartościowego nauczyć na takim szkoleniu.... Jak ja zatrudniłem się w firmie, w której pracuję do tej pory, to zostałem wysłany na szkolenie BHP do https://star.edu.pl/szkolenie-wstepne-bhp . I powiem Wam, że w życiu nie byłem na lepszym szkoleniu :) Było przede wszystkim ciekawe i dużo z niego wyniosłem, przez co czułem, że naprawdę sporo wiem o bezpieczeństwie i higienie pracy.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: kursy bhp

autor: heman » 03 wrz 2018, 21:48

Dobre szkolenia BHP organizuje Zakład Doskonalenia Zawodowego z Łodzi. Wysoki poziom kursu, skutecznie uczą a organizują różnego rodzaju kursy i kilka zaliczyłem, więc wiem coś o tym.

Grzesiek89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2018, 13:13
Re: kursy bhp

autor: Grzesiek89 » 23 wrz 2018, 18:36

Zarówno sprzedażą artykułów i świadczeniem usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej i BHP posiada firma krispolppoz.pl . Bardzo polecam, wszystko wysokiej jakości, spełnili nasze najśmielsze oczekiwania. :)

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: kursy bhp

autor: seba676 » 28 lis 2018, 8:48

Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości szkolenia i kursy z BHP bądź ochrony przeciwpożarowej to polecam zwrócić uwagę na ofertę firmy arttab.pl która rzeczywiście wyróżnia się pełnym profesjonalizmem i do tego zajmują się kompleksową obsługą firm w tym zakresie. Wszystkie informacje dokładnie znajdziesz na ich stronie, także mam nadzieję że wybierzesz mądrze, pozdrawiam!

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: kursy bhp

autor: budowa876 » 07 lut 2019, 20:08

Ja wiem, że wiele osób nie lubi takich szkoleń, no ale są one obowiązkowe i firma oraz pracownicy muszą z nich korzystać, a wszystko to po to, aby zadbać o bezpieczeństwo pracy i ludzi. Aby takie szkolenia nie były tylko nudną czynnością, polecam zajrzeć sobie na stronę seka.pl gdzie otrzymacie szczegółowe informacje.

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: kursy bhp

autor: piotrowski » 22 maja 2019, 0:27

Tego rodzaju szkoleniami zajmuje się też wroclawbhp.pl Wysoki poziom szkolenia, w ofercie szkolenia wstępne, okresowe, a także z zakresu ochrony ppoż. U nas dobrze się spisali, z naszej strony 100% zadowolenia z wyboru firmy szkoleniowej.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: kursy bhp

autor: Szydlak » 10 cze 2021, 8:13

Osobiście uważam, że warto będzie stawiać na prowadzenie kursów w takiej formie, w której będą one dawały jak najwięcej informacji praktycznych. I tutaj z perspektywy pracowników w firmie mogę polecić firmę BHP Nakło i kursy prowadzone przez Pana Sylwestra, który jednocześnie jest w sprawach bhp biegłym sądowym. Pracownicy bardzo zadowoleni, stwierdzili, że w końcu na kursie bhp się nie nudzili, tylko faktycznie mogli się coś ciekawego dowiedzieć.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów