Kursy/szkolenia

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

sanczoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2019, 20:31
Re: Kursy/szkolenia

autor: sanczoo » 14 maja 2019, 18:02

A na ladowarki teleskopowe ktos sie wybiera?

Krisiti90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2017, 15:46
Re: Kursy/szkolenia

autor: Krisiti90 » 14 maja 2019, 18:33

Może ktoś z was też szuka bardziej biznesowych szkoleń? Warto się takimi też zainteresować, jeżeli wasi pracownicy pracownicy tego nie zrobili. Tu mogą was zainteresować propozycje na certyfikowane szkolenia od firmy opex. Znajdziecie tu zarówno warsztaty i szkolenia dedykowane głownie dla sektorów produkcyjnych, transakcyjnych, czy też usługowych

strangerr
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:04
Re: Kursy/szkolenia

autor: strangerr » 16 maja 2019, 21:45

sanczoo pisze:A na ladowarki teleskopowe ktos sie wybiera?


Szkolenie sie to podstawa dla ludzi ambitnych, szukajacych nowej pracy badz tez awansu. Moj znajomy jest dobrym tego przykladem poniewaz wyladalowal w branzy o ktorej wlasciwie wczesniej nie myslal. Przez dlugie lata meczyl sie w pracach ktore wystarczaly mu zeby przezyc od pierwszego do pierwszego. Postanowil to w koncu cos zmienic dlatego zaczal szukac opinii na temat dobrze platnych zawodow. Jednym z takich jest bez dwoch zdan operator sprzetu typu ladowarka teleskopowa. Co ciekawe zdobyc na nie uprawnienia wcale nie jest tak latwo gdyz trzeba przejsc szereg szkolen. Jednym z osrodkow je organizujacych jest JLG - https://jlg.com.pl/szkolenia-na-ladowarki-teleskopowe/ majace jedna z lepszych opinii w kraju. Najlepsza strategia jest zdobycie doswiadczenia, a nastepnie wyjechanie na zachod bo tam stawki sa jeszcze wyzsze. Tak przynajmniej twierdzi moj znajomy, a ja mu wierze.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2019, 13:40 przez strangerr, łącznie zmieniany 1 raz.

piotr.kosa
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 25 lip 2018, 11:19
Re: Kursy/szkolenia

autor: piotr.kosa » 18 maja 2019, 19:43

takie które odpowiadają twoim zainteresowaniom i będziesz mógł je wykorzystać w pracy. Ja się zapisałem na szkolenie z BIM, w mojej branży to teraz top.

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Kursy/szkolenia

autor: elizjusz » 21 maja 2019, 21:53

Hej, A ja jeszcze nie zrobiłem, ale szukam jakichś fajnych kursów na wózek widłowy. bardzo mi się to przyda. Niestety u mnie w pracy nie ma takiej możliwości, więc bardzo chętnie się przyuczę. nawet znalazłem ostatnio kurs Gizo. Jeszcze tylko nie oglądałem cen. W ogóle to korzystał ktoś z podobnych kursów? Ile coś takiego trwa? Słyszałem od jednego znajomego, ze to taki 3 dniowy kurs tak ? Bardzo bym chciał dodatkowy "papier", który jest dla mnie ważny i przydatny

malkontentis
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:14
Re: Kursy/szkolenia

autor: malkontentis » 22 maja 2019, 9:34

Jeżeli chcesz uczestniczyć w kursach zawodowych nie powinieneś zapominać również o takich rzeczach jak na przykład ppoz .

WojtekKarkol
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:51
Re: Kursy/szkolenia

autor: WojtekKarkol » 22 maja 2019, 9:54

Może warto sobie zrobić kurs na spawacza :)

PatrykMaka
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:05
Re: Kursy/szkolenia

autor: PatrykMaka » 22 maja 2019, 12:07

Ja lubię chodzić na kursy językowe.

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Kursy/szkolenia

autor: insomnia » 22 maja 2019, 12:34

Myślę, że jeżeli rozważasz jakieś szkolenia to może zainteresują Cię szkolenia sse
Wszystkie potrzebne Ci informacje możesz wyczytać na stronie i generalnie jak tylko masz trochę czasu to warto z tego typu szkoleń korzystać.
Koniecznie sobie sprawdź.
i am who i am

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Kursy/szkolenia

autor: Zami » 31 maja 2019, 17:18

Ja ostatnio trafiłam na szkolenia z rekultywacji gruntu - http://www.zdpwa.com.pl/metody-rekultyw ... 3%B3w.html i myślę o zapisaniu się na nie. Uważam, ze człowiek powinien się doszkalać w każdym wieku i wykorzystywać zdobytą wiedzę najlepiej jak się da. Mi tego typu szkolenie z pewnością pomoze w pracy.

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Kursy/szkolenia

autor: Postzunia » 17 cze 2019, 9:17

Moim zdaniem każdy kto myśli o własnej działalności, zatrudnianiu pracowników powinien pomyśleć o szkoleniu PPOŻ. Bardzo dobra jest ta oferta https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/szkolenia-ppoz/ Szkolenie drogą online pozwala przeszkolić na raz większa grupę pracowników. A też myślę że i pracodawca powinien przejść takie szkolenie.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Kursy/szkolenia

autor: grrregg » 19 cze 2019, 18:59

W każdym wieku można też pójść na studia, jest teraz dużo ciekawych kierunków, sam myslę żeby trochę się podszkolić, myślałem nad designem w biznesie, kierunek wydaje mi się ciekawy, znalazłem coś takiego na WSB https://www.wsb.pl/studia-i-szkolenia/s ... w-biznesie

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Kursy/szkolenia

autor: ArkadiuszKrol » 02 lip 2019, 16:48

Bardzo ciekawy temat. Sądzę, że warto inwestować w kadrę pracowniczą. Moja firma od dłuższego czasu korzysta z usług edukatorkursy.pl. Posiadają szeroką ofertę szkoleń w atrakcyjnych cenach.

Megiera85
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 27 maja 2018, 19:00
Re: Kursy/szkolenia

autor: Megiera85 » 10 lip 2019, 6:16

Też uważam, że warto inwestować w kadrę pracowniczą i my osobiście śledzimy kalendarz szkoleń w firmie Fundacja Fortis z Katowicach. Jesteśmy zainteresowani szkoleniem, które odbędzie się we wrześniu “ Asertywność jako umiejętność wyrażania swojego zdania i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych kluczem do samorealizacji “.

Norek77
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:09
Re: Kursy/szkolenia

autor: Norek77 » 23 lip 2019, 10:51

Bardzo dobre kursy i szkolenia prowadzi firma Nadbałtyckie Centrum Edukacji. Moja żona jest nauczycielką i często korzysta z różnych kursów doszkalających, ale mają tam także kursy i szkolenia dla pracowników medycznych oraz wiele kursów, gdzie można nabyć zupełnie nowe umiejętności. Firma jest na rynku od ponad 20 lat i ma profesjonalną kadrę, która dba o wysoki poziom kursów i szkoleń.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 76 gości

Gotowe projekty domów