Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

KubaSt
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 01 wrz 2018, 18:25
Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: KubaSt » 11 mar 2019, 12:55

Czy myślicie, że warto do oczyszczacza powietrza dokupić stację kontrolującą jakość powietrza? Nie jestem do końca przekonany czy warto w to inwestować.

GregoryX
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 02 lis 2018, 13:22
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: GregoryX » 12 mar 2019, 11:12

KubaSt pisze:Czy myślicie, że warto do oczyszczacza powietrza dokupić stację kontrolującą jakość powietrza? Nie jestem do końca przekonany czy warto w to inwestować.


Stacja jest przydatna jeżeli chcesz mieć dokładny pomiar PM'ów, tym bardziej niekoniecznie w miejscu, w którym używasz oczyszczacz.
Fajne w nich jest to że możesz wziąć sobie w rękę i sprawdzić w każdym pokoju stan powietrza. :)
EcoLife jest dobrym urządzeniem, tym bardziej że wszystkie pomiary pokazują Ci się na apce w telefonie, więc zdecydowanie wygoda.

Awatar użytkownika
Włodek80
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:51
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: Włodek80 » 20 mar 2019, 22:57

Kupiłem niedawno swój pierwszy oczyszczacz i jestem przerażony po wymianie filtra ile syfu zebrał.

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: aleksandra1977 » 19 maja 2019, 20:11

Z pewnością przy obecnej jakości powietrza wydajny i dobrej jakości oczyszczacz powietrza wydaje się być jedynym rozwiązaniem, żeby zadbać o czystość powietrza w naszym domu. Warto zadbać żeby przynajmniej w swoim domu cieszyć się czystym powietrzem pozbawionym cząstek kurzu, roztoczy czy alergenów.

GregoryX
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 02 lis 2018, 13:22
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: GregoryX » 20 maja 2019, 10:36

Włodek80 pisze:Kupiłem niedawno swój pierwszy oczyszczacz i jestem przerażony po wymianie filtra ile syfu zebrał.


Poczekaj na sezon grzewczy, zobaczysz co to życie :D

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: rozalia » 22 maja 2019, 12:44

Pewnie w sklepie z takim sprzętem znajdą się i akcesoria do tego

piolt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 11 lut 2019, 21:30
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: piolt » 26 cze 2019, 18:29

Myślę, że dobrze dobrany oczyszczacz z czujnikami wystarczy. Są strony gdzie można sobie szybko porównać. Oni też ustawili swój ranking który model za najlepszy uważają, w sumie się z pierwszą piątką zgadzam. Ale to sami sobie zobaczcie. I do oczyszczacza tylko filtry na wymianę co jakiś czas i tyle.

lipka75
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 09 kwie 2019, 6:50
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: lipka75 » 29 lip 2019, 8:57

ja tam kupiłem oczyszczacz który zawiera już takie pomiary ;) bardzo fajna opcja :) a odnośnie filtrów... tak samo jak kolega wyżej byłem w szoku ile to zbiera syfu...

edek-ledek
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 02 cze 2015, 9:17
Lokalizacja: Warszawa
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: edek-ledek » 21 sie 2019, 14:51

A jaki filtr jest najlepszy i najbardziej skuteczny? Na innym forum czytałem, że filtry węglowe do oczyszczania powietrza to są te, które są najlepsze. Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na ten temat i polecić model, który taki filtr właśnie posiada?

angolia
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:52
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: angolia » 24 wrz 2019, 21:30

Mam nawilżacz w domu. kiedy to kupiłem. Pomyślałem również, że to bardzo potrzebna rzecz. To już drugi, nie używam go. Wydano tylko pieniądze

magkob
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:59
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: magkob » 30 wrz 2019, 9:38

My kochamy rośliny dlatego póki co to własnie one odpowiadają za jakość powietrza w naszym mieszkaniu, ale spora ilość znajomych zainwestowała w oczyszczacze i póki co wszyscy są ZACHWYCENI ! Z informacji jakie nam przekazywali to poza oczywistym faktem jakim jest lepsza jakość powietrza przekładająca się np. na lepszy sen czy brak alergi to podobno w mieszkaniu łatwiej utrzymać czystość (zdecydowanie mniej kurzu) .

MarcinR33
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 03 gru 2017, 21:18
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: MarcinR33 » 18 lis 2019, 20:32

Jeśli chcecie zadbać o czyste powietrze w swoich mieszkaniach, czy domach kiedy Wasza rodzina chce odpocząć po ciężkim dniu i dobrze się wyspać bez oddychania tym całym syfem z powietrza to warto kupić oczyszczacz powietrza, a wysokiej jakości modele znajdziesz na oxyshop.pl sprawdźcie m.in airdog x5 o dobrej wydajności i w sam raz do zastosowania w mieszkaniach. Przekonajcie się jak duży wpływ na samopoczucie może mieć oddychanie czystym i świeżym powietrzem...naprawdę warto takie urządzenie kupić.

Agata Dębińska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:34
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: Agata Dębińska » 30 gru 2019, 13:33

Dobry sklep z oczyszczaczami powietrza i akcesoriami do oczyszczaczy to Air Naturel. Mam od nich kilka produktów i polecam

vejobi
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2020, 17:04
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: vejobi » 16 sty 2020, 17:55

Tylko... co da sam oczyszczacz ze stacją pomiarową? Już jakiekolwiek oczyszczenie pomoże dużo, niezależnie od marki, wydajności itp. Tylko nasz "zysk" przeje niestety smog w centrum miasta czy w biurze.... Tu też warto pokombinować jak zdrowie w cenie.

GregoryX
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 02 lis 2018, 13:22
Re: Akcesoria do oczyszczaczy powietrza

autor: GregoryX » 20 sty 2020, 14:48

A używacie samochodowych oczyszczaczy? Jakie macie o nich opinie?
Przykładowo taki Xiaomi Roidmi Car Purifier P8, jeden z tańszych oczywiście.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 35 gości

Gotowe projekty domów