Jak sprawić wyjątkowy prezent?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

sroka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2019, 10:05
Jak sprawić wyjątkowy prezent?

autor: sroka22 » 17 maja 2019, 8:08

Moim zdaniem są 2 podstawowe sposoby na to, żeby prezent był naprawdę wyjątkowy:
- spersonalizować go. Idealnym przykładem będzie grawerowana biżuteria np. https://lian-art.pl/bizuteria-z-grawerem. Taki dodatek sprawia, że podarek nabiera indywidualnego charakteru i przypomina o osobie, która go wręczała
- spełnić czyjeś marzenia. Trudno chyba o większą radość niż rzecz/doświadczenie, o której śniło się po nocach. Tu jest o tyle bardziej skomplikowanie, że trzeba naprawdę dobrze znać pragnienia obdarowywanej osoby :mrgreen:

A może znacie jakieś inne sposoby na wyjątkowe prezenty :?:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2019, 8:39 przez sroka22, łącznie zmieniany 1 raz.

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Jak sprawić wyjątkowy prezent?

autor: urzędnik » 17 maja 2019, 9:47

Dla osoby która jest podrożnikiem zwiedza świat, bardzo ciekawe pomysly na prezent to mogą być mapy świata, karta przeżycia, kubek podróżnika itp. Mi najbardziej spodobal się magnetyczny globus i już wiem który z moich przyjaciół go otrzyma.

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: Jak sprawić wyjątkowy prezent?

autor: bednarek » 17 maja 2019, 13:04

Ja ostatnio miałem problem z tym, żeby kupić coś fajnego dziewczynie na rocznicę. Szukałem i wszystko zdawało się takie mega oklepane. Znalazłem ciekawe naszyjniki w tym sklepie - mokobelle. Mają bardzo fajną biżuterię, wszystko takie oryginalne i nie na jedno kopyto ;)

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Jak sprawić wyjątkowy prezent?

autor: urzędnik » 19 maja 2019, 11:04

Dla każdego inny prezent jest idealny, to zależy od gustu, potrzeb. zainteresowań. Ja znalazłem prezenty dla osób podróżujących nie tylko po naszym kraju. Zobaczcie tu w 4gift. Znajdziecie tu ładnie opracowane mapy Polski, świata, Europy, a też rózne akcesoria. Ja bratu mam zamiar podarować mapę Europy rzem z kubkiem i kieliszkiem podrożnika.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów