Ogrodzenie

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
Florekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 14 mar 2019, 15:10
Re: Ogrodzenie

autor: Florekk » 14 mar 2019, 18:28

Jeżeli szukasz dobrej jakości ogrodzeń to tutaj śmiało mogę polecić Ci producenta Pozbruk który wyróżnia się przede wszystkim szeroką ofertę modeli, do tego dobrymi cenami i też jakością wykonania oraz zastosowanych zabezpieczeń.

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: Ogrodzenie

autor: Baśka74 » 07 kwie 2019, 9:05

Dobrą decyzję podjęłam zamawiając ogrodzenie mojej posesji w firmie Stebud. Wykonane fachowo w terminie w dobrej, konkurencyjnej cenie. Pracownicy firmy kulturalni, rzeczowi i uprzejmi.

tasior098
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 26 cze 2017, 10:28
Re: Ogrodzenie

autor: tasior098 » 08 kwie 2019, 13:52

Bardzo ładnie się prezentuje ogrodzenie łupane od jońca. Jest betonowe, ale do złudzenia przypomina kamień.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Ogrodzenie

autor: JoachimKon » 11 kwie 2019, 13:47

Ogrodzenie ze zwykłego kamienia akurat nie za bardzo trafia w mój gust, jeżeli już to stawiałbym na elementy Gardeo od Pozbruk, które są odpowiednio przygotowane. Do tego nie wymagają zalewania, dozbrajania i też zachowuje trwałość na długie, długie lata. Polecam i mam nadzieje, że Tobie również się coś spodoba!

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Ogrodzenie

autor: KowalskaA » 15 kwie 2019, 16:39

No nic, trzeba sobie wybrać coś praktycznego, coś o nowoczesnym designie, co będzie pasować do waszego domu. Bardzo dobrze sprawdzają się tu ogrodzenia palisadowe, mi takie bardzo się podobają, a też nie są najdroższym rozwiązaniem ;) Widziałam już ofertę firmy na tego typu ogrodzenia. Stawiają na bardzo dużo wzorów, profesjonalny montaż, oraz na wytrzymałe materiały z jakich wykonują ogrodzenia.

Krzysztof Krysiński
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Ogrodzenie

autor: Krzysztof Krysiński » 18 kwie 2019, 10:34

Wybór ogrodzenia będzie bardzo subiektywny. Zależy co lubisz i w jakim stylu zdecydujesz się postawić dom. Jeżeli będzie to klasyczna architektura to polecam ogrodzenia dekoracyjne, ale panelowe. Są zdecydowanie lżejsze niż kłute i nie przytłoczą Twojej działki. Z kolei jeżeli idziemy w nowoczesność to polecam albo CreaZen i jego nieregularne szczeble, albo murek gabionowy Zenturo, który zapewni więcej prywatności. Polecam popatrzeć na rozwiązania od Betafence właśnie.
Krzysztof Krysiński

mefiu34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 19 mar 2019, 8:54
Re: Ogrodzenie

autor: mefiu34 » 18 kwie 2019, 11:19

Witam też planuje wykonać ogrodzenie. Znajomy poleca firmę Borkowski co o nich myślicie?

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Ogrodzenie

autor: Marek.Rozacki » 21 kwie 2019, 5:31

Jeżeli ktoś z was szuka takich elementów jak elementy ogrodzeniowe to polecam skontaktować się z firmą Abiplast z Pabianic. Firma oferuję dla producentów lub montażystów ogrodzeń, bram i drzwi tzw wyroby specjalne.

vida2
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:07
Re: Ogrodzenie

autor: vida2 » 26 kwie 2019, 20:56

Ogrodzenie z betonu, to nowoczesność, styl oraz klasa. Dzięki bloczkom betonowym możesz wykonać to wszystko bardzo sprawnie i bez udziału substancji spajających. Wszystko, całe postawienie ogrodzenia, zajmie kilka godzin. To szybki i wytrzymały sposób na stworzenie ogrodzenia.

raku
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:18
Re: Ogrodzenie

autor: raku » 18 maja 2019, 12:40

Dokładnie! Poza tym jest też bardzo trwałe, mam u siebie ogrodzenie Gardeo Oslo firmy Pozbruk i muszę przyznać że jest doskonałe, wygląda elegancko a wcale nie było takie drogie jak myślałem że będzie

KrystianM
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:15
Re: Ogrodzenie

autor: KrystianM » 25 lip 2019, 21:51

Super solidne ogrodzenie zamówiłem w firmie Unissoll. Trwały i mocny produkt w dobrej cenie. Przyzwoita obsługa. Współpraca zasługuje na uznanie.

Damina90000
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 31 maja 2019, 8:47
Re: Ogrodzenie

autor: Damina90000 » 13 sie 2019, 9:01

Rodzice maja ogrodzenie z Tral Słupex, jest bardzo bezpieczne i muszę przyznać, że ładne, projekcja naprawdę dosć oryginalna , pasuje do ich ogrodu

Kryspin99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 21 cze 2019, 8:50
Re: Ogrodzenie

autor: Kryspin99 » 22 lis 2019, 15:15

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego ogrodzenia, zgłoś się do firmy Arkadia Centrum Ogrodzeń. U mnie zaproponowali świetne rozwiązanie w postaci ogrodzenia panelowego. Solidnie wykonane i prezentuje się bardzo estetycznie. Jestem usatysfakcjonowany.

Kasper87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 01 sie 2019, 13:17
Re: Ogrodzenie

autor: Kasper87 » 04 gru 2019, 20:22

vida2 pisze:Ogrodzenie z betonu, to nowoczesność, styl oraz klasa. Dzięki bloczkom betonowym możesz wykonać to wszystko bardzo sprawnie i bez udziału substancji spajających. Wszystko, całe postawienie ogrodzenia, zajmie kilka godzin. To szybki i wytrzymały sposób na stworzenie ogrodzenia.

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Takie ogrodzenie jest nie tylko praktyczne, ale też bardzo ładne i można wybierać z całej gamy kolorów, by idealnie dopasować je do elewacji.

Agnes123
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2019, 18:35
Re: Ogrodzenie

autor: Agnes123 » 21 sty 2020, 6:19

Od zawsze bardzo popularny był klinkier ze względu na wytrzymałość i estetykę. Śmiało mogę polecić producenta feldhaus. Zajmują się produkcją od wielu lat, wiec można liczyć na produkt dobrej jakości.


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów