Nowe mieszkania Warszawa

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Marcin_80
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 14 kwie 2019, 11:06
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Marcin_80 » 26 kwie 2019, 16:05

nowak03 pisze:
Marcin_80 pisze:Fakt, Neptun w Ząbkach to jedyna sensowna opcja w tej okolicy. Polnord jako deweloper też ok, raczej w pierwszej piątce jeśli chodzi o wykonanie i pomysły na funkcjonalne mieszkania.


No wreszcie znalazłem tu jakieś info na temat tego osiedla! Nie stać mnie na mieszkanie w centrum, dlatego opcja „prawie jak w warszawie”, a ceny nie z kosmosu wydaje się jedyna i słuszna. rozglądałem się też trochę po innych ofertach, ale z tego co widzę małe metraże mają jeszcze tylko tutaj. Szukam czegos koło 43 metrów. Może ktos jeszcze poleci coś w tym stylu?


W tej okolicy? Jest jeszcze jeden deweloper, nie pamiętam nazwy teraz, godny polecenia (choć na rynku krótko), ale oni mają tylko apartamenty. Z tych wytycznych co piszesz to rzeczywiście stary dobry Polnord z Neptunem tylko wchodzi w grę.

apaczkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 26 kwie 2019, 15:24
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: apaczkaa » 26 kwie 2019, 21:43

Kupiliśmy mieszkanie pod wynajem w tej inwestycji https://marysin.apm-development.com.pl/ i mogę zdecydowanie polecić tę i inne inwestycje dewelopera APM Development. Transakcję i jej przebieg oceniamy bardzo dobrze.

karolex88
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2018, 21:28
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: karolex88 » 29 kwie 2019, 17:05

Jeżeli ktoś szuka mieszkania na tzw. "już" ;) to wiem, że jeszcze w inwestycji "Nowe Południe" w której sam zamieszkam pozostały ostatnie mieszkania, które można nabyć w atrakcyjnych cenach i wprowadzać się do nich na dniach. :D

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Majaja » 06 maja 2019, 14:27

Nie mam prawa jazdy, więc szukałam czegoś blisko kolejki, a fundusze pozwalały mi jedynie na zakup mieszkania na obrzeżach i tak trafiłam na inwestycję Miłosna Park od Home Invest. Dla mnie idealnie, tym bardziej, że lokalizacja jest bardzo prorodzinna, więc mój czteroletni urwis będzie się miał gdzie wyszaleć. A kontakt z deweloperem – bez zastrzeżeń. Widać, że mają wysokie standardy obchodzenia się z klientem :D

kam.wiaz
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 lut 2019, 21:31
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: kam.wiaz » 07 maja 2019, 22:57

W Warszawie to Rafała Bielecki pomaga sprzedać mieszkania. Dlatego może warto się z nim skontaktować?

nowak03
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2019, 11:34
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: nowak03 » 08 maja 2019, 15:03

Marcin_80 pisze:W tej okolicy? Jest jeszcze jeden deweloper, nie pamiętam nazwy teraz, godny polecenia (choć na rynku krótko), ale oni mają tylko apartamenty. Z tych wytycznych co piszesz to rzeczywiście stary dobry Polnord z Neptunem tylko wchodzi w grę.


tak też wynika z moich poszukiwań, ale myślałem, że może jeszcze o czymś nie wiem. Jestem wstępnie umówiony na spotkanie w biurze Polnord w następnym tygodniu (mają spore obłożenie bo nie było łatwo się umówić żeby i im i mnie pasowało). Dam znać po wizycie jak wrażenia.

Marcin_80
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 14 kwie 2019, 11:06
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Marcin_80 » 08 maja 2019, 15:13

Koniecznie, koniecznie, chociaż daję sobie rękę uciąć, że ci się spodoba.

Awatar użytkownika
Madziax
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:38
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Madziax » 13 maja 2019, 14:57

Pamiętajcie aby dokładnie sprawdzić mieszkanie przed podpisaniem umowy deweloperskiej.

nowak03
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2019, 11:34
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: nowak03 » 14 maja 2019, 14:57

Byłem, zobaczyłem, i kurde, pozytywnie. Miła, fachowa obsługa to raz, budynki robią wrazenie, to dwa. Mowili mi nawet o jakichś hulajnogach gratis, ale to akurat nie bardzo mnie interesuje. O, jakby rowery rozdawali, to ok. W każdym razie naprawdę sensownie to wyglada, jestem umowiony na telefon jak przemysle to i owo.

nowak03
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2019, 11:34
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: nowak03 » 14 maja 2019, 15:06

A, nie wspomniałem o najważniejszym: w tym Polnordzie obejrzałem 3 mieszkania, trochę do siebie podobne, ale różniły się szczegółami no i kazde trochę ceną. I kazde ma swój urok. Czeka mnie powazna rozkmina.

Marcin_80
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 14 kwie 2019, 11:06
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Marcin_80 » 16 maja 2019, 14:54

Wiedziałem, ze polnord ci podpasuje! Mogłem się założyć o te hulajnoge, skoro ty jej nie chcesz. Ja jestem chętny 8)

nowak03
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2019, 11:34
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: nowak03 » 17 maja 2019, 14:27

Dobra, trochę to trwało, ale decyzja podjęta. Wybrałem mieszkanie z serio extra rozmieszczeniem, mysle ze najlepsze do planowania wykończenia. 2 pokoje na 42 metrach (!!!).

nowak03
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2019, 11:34
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: nowak03 » 17 maja 2019, 14:50

Aaaaa, ludzie, jestem 3 w kolejce. Okazuje się, że już 2 osoby przede mną zarezerwowały to mieszkanie wstępnie. Do końca tygodnia mają się zdecydować i dać odpowiedz. Polnord, proszę, nie sprzedawaj mojego mieszkania. Już się napaliłem.

Marcin_80
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 14 kwie 2019, 11:06
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: Marcin_80 » 17 maja 2019, 14:53

Trzymam kciuki, żeby jednak mieszkanie było dla Ciebie. W końcu takie decyzje nie są łatwe, szkoda, żeby ci je ktos sprzątnął sprzed nosa jak się już zdecydowałeś.

kolaaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 16 kwie 2016, 12:50
Re: Nowe mieszkania Warszawa

autor: kolaaa » 19 maja 2019, 20:36

Mnie ta inwestycja ciekawi Szczesliwicka 42 szczególnie mieszkanie blisko 60m2 z 3 pokojami i ponad 25m2 tarasem. Wiele mieszkań już jest tam zarezerwowanych ale jeszcze jakaś możliwość wyboru zostaje. Stara Ochota dość często jest teraz wybierana jako odpowiednia lokalizacja do zamieszkania, nie powiem też mnie odpowiada, blisko do pracy, dobre połączenia z resztą miasta, szkoła blisko.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów