Apteka

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

MaciekMove
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 12 wrz 2018, 20:35
Apteka

autor: MaciekMove » 15 gru 2018, 17:49

Dzień dobry. W najbliższym czasie chce zamówić kilka leków sobie i osobom z którym mieszkam, ponieważ mamy daleko do jakiejkolwiek apteki, więc stwierdziłem, że fajnie będzie zrobić większe zamówienie. kolega polecił mi najlepszą aptekę Aptisan znacie?

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: Apteka

autor: bednarek » 24 lut 2019, 12:06

Szczerze powiedziawszy, to nie kojarzę, ale polecę Ci co innego. Ostatnio również robiłem takie comiesięczne zamówienie najpotrzebniejszych rzeczy do domowej apteczki, jak leki na zatoki i wiele innych. Zamówiłem przez internet bo to wygodne i jeżeli się nam nie spieszy to można sporo zaoszczędzić ;) Pozdrawiam!

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Apteka

autor: bomba99 » 13 mar 2019, 11:17

Prawdę mówiąc to z tymi aptekami różnie bywa, z tego względu że konkurencja jest naprawdę ogromna! Ja na waszym miejscu sprawdziłabym jakiś ranking, na przykład Bravebeaver :) Wtedy najlepiej dokonać decyzji, bo macie podgląd na to jakich cen się spodziewać.

kazik3
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 lut 2019, 7:14
Re: Apteka

autor: kazik3 » 15 mar 2019, 12:27

Ja ostatnio znalazłem bardzo dobrą i bardzo fajną aptekę. Dodatkowo znalazłem bardzo ciekawy artykuł na blogu na temat swędzenia skóry.

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: Apteka

autor: Silver25 » 24 mar 2019, 19:56

Jeżeli chodzi o apteki to mnie będzie czekała chyba rundka najpierw po lekarzach za receptami bo moja rwa kulszowa leki potrzebuje od zaraz, jak nic nabawiłam sie kontuzji w pracy, i sie zastanawiam czy zgłaszać to do ubezpieczalni. Nie chce robić problemów szefowi bo jest naprawdę w porządku.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Apteka

autor: kordoba » 25 mar 2019, 14:23

Ja zamawiam w apteka-leki.pl i jestem bardzo zadowolona. Często można trafić na najróżniejsze promocje, co jest ogromną zaletą. Lubię robić u nich zakupy, paczka przychodzi bardzo szybko.

ThomasNiko
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2019, 19:10
Re: Apteka

autor: ThomasNiko » 25 mar 2019, 19:13

A korzystacie z internetowych aptek?

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: Apteka

autor: aleksandra1977 » 27 kwie 2019, 12:26

U mnie nie m reguły czy robię zakupy w aptekach internetowych czy w stacjonarnych. Często po prostu patrzę gdzie takie leki są dostępne i tam robię zakupy. Jeśli znajdę aptekę gdzieś w okolicy to tam robię zakupy, bo chcę mieć lek jak najszybciej u siebie i zacząć z niego korzystać.

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: Apteka

autor: bednarek » 17 maja 2019, 13:03

Jeżeli chodzi o aptekę, to ja polecam kupować takie rzeczy jak np. środki przeciwbólowe. Zdecydowanie jest to dobra opcja, bo jest taniej i przede wszystkim nie musimy chodzić po aptekach i tracić czasu. Można zamówić kilka rzeczy i dostaniemy paczkę następnego dnia ;)

konik666
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 27 kwie 2019, 20:30
Re: Apteka

autor: konik666 » 31 lip 2019, 17:48

Dla mnie apteka internetowa jest bardzo fajnym wyjściem. ;D Dużo czasu mozna zaoszczędzić nie stojąc w kolejce do apteki, no i spokojnie można przeczytać skład leku na stronie.

Radzka
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2019, 8:31
Re: Apteka

autor: Radzka » 25 paź 2019, 8:57

warto korzystać z apteki internetowej, często takie apteki mają szerszy asortyment niż w stacjonarnych, niższe ceny i fajne ceny :)

Antress
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 56
Rejestracja: 16 lis 2016, 20:37
Re: Apteka

autor: Antress » 05 lis 2019, 8:22

Korzystam zarówno z aptek internetowych, jak i z tych stacjonarnych. Ciężko powiedzieć, które są lepsze, bo jedne posiadają zarówno zalety, jak i wady. Najważniejsze jest jednak, by zawsze być zaopatrzonym w niezbędne leki oraz preparaty, jak na przykład octenisept lek, który ma bardzo szerokie zastosowanie. Forma sprayu pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca, więc w przypadku skaleczenia, rany, czy nawet pojawiającej się w ustach afty, możemy szybko i bezboleśnie ranę zdezynfekować i przyspieszyć jej gojenie. Dostępny jest w każdej aptece, więc nie ważne czy zamówicie w internetowej, czy udacie się do najbliższej w waszym mieście, zawsze go dostaniecie.

polinkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 01 kwie 2019, 6:43
Re: Apteka

autor: polinkaa » 27 lut 2020, 11:10

oo to tak jak ja, dla mnie w sumie bez różnicy gdzie kupuję leki, czasem jak w jakiejś aptece internetowej jest ciekawa promocja a ja akurat muszę zrobić większe zakupy to wtedy chętnie korzystam z takiego rozwiązania :) A jak już dzielimy się namiarami na sprawdzone preparaty to jeśli chodzi o dobry lek na afty i pleśniawki i polecam spray Octenisept :) Pewnie go kojarzycie z dezynfekcją ran ale jak się okazuje radzi sobie nawet z infekcjami związanymi z jamą ustną :)

Sholeol
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2020, 13:38
Re: Apteka

autor: Sholeol » 27 lut 2020, 13:43

Brzmi nieźle. Chociaż o tym słyszałem.

malkontentis
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:14
Re: Apteka

autor: malkontentis » 11 sie 2021, 15:36

Nie wiem jak wy, ale ja nawet leki zamawiam przez internet. To o wiele wygodniejsza opcja, ponieważ nie trzeba stać w kolejne, a dodatkowo człowiek nie musi się wstydzić jakiś swoich chorób. Ostatnio nawet zamówiłam kilka leków na przeziębienie i udało mi się trochę zaoszczędzić.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

Gotowe projekty domów