Jak rzucić palenie?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bebraq
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 sty 2019, 17:04
Jak rzucić palenie?

autor: bebraq » 07 maja 2019, 12:07

No właśnie. Niby nic takiego, ale jak już przychodzi co do czego, to problem okazuje się nie do przejścia. Próbuje rzucić palenie bezskutecznie od trzech lat. Nic nie działa. Już nie wiem co mam robić, słyszałam o specjalnym sprayu z nikotyną. Przyznam że jestem sceptyczna. Komuś to pomogło?

manieczek22
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2019, 14:12
Re: Jak rzucić palenie?

autor: manieczek22 » 16 maja 2019, 10:00

a plasterków antynikotynowych próbowaleś

byku7
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 gru 2018, 14:13
Re: Jak rzucić palenie?

autor: byku7 » 22 maja 2019, 18:39

Coraz więcej osób pragnie prowadzić życie zdrowe, bez chemii czy niezdrowego jedzenia. Jeśli i Ty o czymś takim marzysz, proponuję skorzystać z 5cio stopniowego kursu, pomagającemu uporać się z problemem papierosów. Kurs jest DARMOWY. Wejdź na antypalacz.pl i zobacz co mają do zaoferowania.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Jak rzucić palenie?

autor: jacekmogliwia » 23 maja 2019, 11:49

Udało się wam nie zwrócić do nałogu?

maariaaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2016, 15:49
Re: Jak rzucić palenie?

autor: maariaaa » 26 maja 2019, 23:24

Wyjście z uzależnienia z pewnością nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli ktoś palił długie lata. Moim zdaniem warto sięgnąć po jakiś lek, który wspomoże naszą walkę. Z tego co się orientuję, to desmoxan systematycznie wypiera nikotynę z naszego organizmu, co pozwala na zmniejszenie uzależnienia od niej. Przy stosowaniu takiego leku i silnej woli można zerwać z nałogiem na zawsze. Są tacy, którym się udaje. Osobiście znam kilka osób.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Jak rzucić palenie?

autor: rozalia » 27 maja 2019, 6:56

Żeby rzucić palenie to trzeba przede wszystkim chcieć, inaczej to nic nie pomoże.

Radzka
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 24 paź 2019, 8:31
Re: Jak rzucić palenie?

autor: Radzka » 07 lis 2019, 13:09

Tylko leki na rzucanie palenia motywacja i odrobina chęci ;)

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Jak rzucić palenie?

autor: kukusia142 » 18 lis 2019, 11:15

Ja pamietam swoje proby rzucania palenia - szczegolnie ciezkie byly dla mnie noce - nie moglam zasnac spokojnie, bo za dnia to czlowiek potrafi jeszcze odwrocic uwage od papierosow ale noca bardzo ciezko. Dowiedzialam sie jednak ze w zasnieciu moga pomoc specjalne tabletki takie jak relaxina-plus - dzieki nim rzeczywiscie opanowalam swoj glod nocą, bo bardzo szybko zasypialam. No i teraz juz od dluzszego czasu nie palę:)

gregwarsz28
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2019, 23:24
Re: Jak rzucić palenie?

autor: gregwarsz28 » 22 gru 2019, 23:26

żeby to było takie proste, po sobie widzę ile mnie to kosztowało, ale się udało, kupiłem sobie wspomagająco recigar, bardzo zmniejszył chęć palenia i to mi dało kopa motywacyjnego żeby utrzymać się w postanowieniu

Awatar użytkownika
qwalter
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2019, 15:28
Re: Jak rzucić palenie?

autor: qwalter » 27 gru 2019, 14:10

Ja się starałam brać tabletki, ale nie pomagało, więc postawiłam na plastry i faktycznie zadziałało, ale czasami mam takie chwile słabości

feruskon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2018, 13:58
Re: Jak rzucić palenie?

autor: feruskon » 26 sty 2020, 0:19

gregwarsz28 czy ten recigar zmniejsza jakość chęć palenia? Bo bez tego u mnie sama silna wola sobie nie poradzi, jak szybko przestałeś w ogóle palić? i ile trwa kuracja tym lekiem?

szpaner
Aktywny
Aktywny
Posty: 141
Rejestracja: 28 sie 2017, 13:12
Re: Jak rzucić palenie?

autor: szpaner » 27 sty 2020, 16:30

Bez silnej woli to raczej nie da rady.

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 489
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Jak rzucić palenie?

autor: martan » 20 lis 2020, 12:27

Palenie jest bardzo szkodliwe! Juz sama świadomość że niszczymy swoje zdrowie i najbliższych palących biernie powinna skutecznie odstraszać!

Tylko,ze prawda jest taka,ze kazdy ma świadomość jakie to palenie jest niebezpieczne oraz jakie jest groźne ale pali. Nie jest tak łątwo się powstrzymać. Jest to nałog. Sam paliłem przez wiele lat oraz rzucenie dla mnie nie było takie proste jak tutaj piszesz Jasne, że bałem się konsekwencji ale i tak kupowałem paczkę papierosów.

Pomogła rozmowa z psychologiem, który zaproponował odpowiednią dla mnie terapię.
http://www.forumbudowlane.pl/


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów