Meble do pokoju dziecięcego dedekids

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Meble do pokoju dziecięcego dedekids

autor: Pasko33 » 08 maja 2019, 13:50

Witam, czy kupował ktoś mebledla dzieci przez internet? Chodzi mi tutaj bardziej o sklepy internetowe niżeli serwisy ogłoszeniowe typu OLX itp. Muszę kupić łóżka i szafki dziecięce i w Dedekids znalazłem akurat dość spory wybór, tylko nie wiem jak to jest z meblami dziecięcymi kupowanymi przez internet, zawsze kupowałem tylko stacjonarnie. Warto? jak z jakoscią? może jakieś opinie o tym sklepie?

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Meble do pokoju dziecięcego dedekids

autor: Mariopo » 10 maja 2019, 11:51

Mamy od nich meble, do pokoju syna. Kupowaliśmy biurko i łóżko. Według mnie bardzo dobry sklep, możesz kupować śmiało, teraz mają nawet przeceny na stronie.

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: Meble do pokoju dziecięcego dedekids

autor: Pasko33 » 14 maja 2019, 13:47

Dzięki za opinie :) zamówilem już łóżko emma, jeszcze myslę nad szafkami

bajkowa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: Meble do pokoju dziecięcego dedekids

autor: bajkowa » 21 maja 2019, 10:56

Kupowałam jak najbardziej przez internet łóżeczko dla synka. Tylko że innej firmy, w tym sklepie lanomeble.pl. Uważam że wybór maja bardzo duży, różne rodzaje i rozmiary łóżek i do tego materace. No i wysyłka była bardzo szybka. ;)

owsianka91
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2019, 10:43
Re: Meble do pokoju dziecięcego dedekids

autor: owsianka91 » 27 cze 2019, 14:35

Ja właśnie zamawiam zestaw mebli z Dedekids Zdecydowałam się na zestaw mebli Emma - są cudne. Myślę, ze córki będą nimi zachwycone jak wrócą z wakacji. Póki co nie wiedzą, że będą miały odmieniony pokój.

arlett
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 06 maja 2019, 18:28
Re: Meble do pokoju dziecięcego dedekids

autor: arlett » 28 cze 2019, 11:19

Sklep Dedekids ma cudne, solidnie wykonane mebelki dla dzieci. My chcemy zamówić stamtad łózka, szafy i biurka dla córek. Właśnie remontujemy ich pokój i doszliśmy do wniosku, ze meble tez dobrze by było wymienić.

sabinaserce
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 maja 2019, 12:51
Re: Meble do pokoju dziecięcego dedekids

autor: sabinaserce » 30 cze 2019, 18:40

Ja polecam lóżko domek marki oliveo. Bardzo solidne łóżka drewniane pierwszej klasy drewna w dodatku malowane ekologiczną farbą wodną.

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Meble do pokoju dziecięcego dedekids

autor: Mariopo » 02 lip 2019, 10:38

arlett pisze:Sklep Dedekids ma cudne, solidnie wykonane mebelki dla dzieci. My chcemy zamówić stamtad łózka, szafy i biurka dla córek. Właśnie remontujemy ich pokój i doszliśmy do wniosku, ze meble tez dobrze by było wymienić.


Generalnie to mają też fajne zestawy mebli, popatrz na ich stronie dedekids.pl :wink: powodzenia w remoncie! :D

Marry
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2022, 12:46
Re: Meble do pokoju dziecięcego dedekids

autor: Marry » 19 lut 2022, 15:02

Ostatnio poszerzyli swoją ofertę o meble dla chłopca.


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów