Kuchnia w stylu LOFT

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
ChybaRyba1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz 2018, 10:17
Kontaktowanie:
Kuchnia w stylu LOFT

autor: ChybaRyba1 » 05 kwie 2019, 12:44

Cześć!
Jakie macie pomysły na urządzenie kuchni w stylu industrialnym? Jedni uważają, że w takiej kuchni powinno być jak najmniej przedmiotów na wierzchu. Ja z kolei spotkałem się z wieloma kuchniami w tym stylu, które posiadały właśnie mnóstwo elementów (przynajmniej relingi z garnkami, patelniami i innymi urządzeniami stosowanymi w kuchni). Na stronie firmy loftdecora na przykład, dostępne są meble, które idealnie wpasują się w kuchni - między innymi hookery. Czy kuchnia zamknięta może być urządzona w stylu LOFT, czy raczej powinna być otwarta i połączona z salonem?

King-Dom
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 22 sty 2019, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: King-Dom » 07 kwie 2019, 23:37

Mieszkania typu Loft powinny zachować jak najwięcej przestrzeni i posiadać szeroką gamę starych przedmiotów które podkreślają ten wyjątkowy styl.
Lepiej raz a dobrze.

Rzasa
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 03 sty 2019, 12:31
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: Rzasa » 08 kwie 2019, 9:24

Nie każdemu taki styl przypadnie do gustu, ja osobiście zdecydowanie bardziej wolę nowoczesne kuchni niż te w stylu LOFT, aczkolwiek to też kwestia mebli i wyboru kolorystyki ścian, podłogi.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: lideropinii » 08 kwie 2019, 18:54

Nie ma płytek pasujących do każdej kuchni :) A swoją droga na ściany w kuchni niekoniecznie musimy wybierać zawsze terakotę.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Fancy
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:44
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: Fancy » 12 kwie 2019, 15:50

Podczas urządzania pamiętaj o firankach i roletach. Ja lubię firanki, ale nie w każdym pomieszczeniu. W kuchni zdecydowanie np. moim zdaniem zdecydowanie królują rolety, jednak ich dostępność na rynku jest bardzo duża. W wyborze moich pomógł mi artykuł http://www.e-mieszkanie.pl/zdjecia-mies ... 37237.html, dzięki niemu teraz pełnią one nie tylko funkcję użytkową, ale również dekoracyjną :). Z nimi moja kuchnia jest mogę powiedzieć, że nawet bardziej przytulna.

TomekŚmialek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 05 lut 2019, 19:54
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: TomekŚmialek » 30 kwie 2019, 18:39

my mamy cegły czerwone Roben. Wszystko jest pochowane po białych kredensach, takich babcinych ( z pchlego targu), żeby dobrze się komponowało. Na ścianie nad blatem jest półka z przyprawami w słoiczkach. Loft jak się patrzy :D

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: e-Rzecznik_Magnat » 06 maja 2019, 21:36

Industrialny charakter nadadzą kuchni materiały wykończeniowe. Betonowa ściana lub sufit to must have wnętrza typu loft. Można ją wykonać samodzielnie w jednym z 3 wybranych wykończeń (stalowej formy, deskowania lub gładki) stosując drobnoziarnisty tynk mineralny Magnat Style -Beton. To prosty trik, który nada wnętrzu wyrazisty charakter.

famrosa
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 05 lut 2018, 9:21
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: famrosa » 09 maja 2019, 14:46

Takie loftowe kuchnie są fantastyczne! aż się człowiek rozmarzył...

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: malaka » 13 maja 2019, 9:29

Tylko nie zawsze są praktyczne. Zakładają zastosowanie otwartych górnych półek.

jaccob
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:12
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: jaccob » 13 maja 2019, 22:19

wow, to jest dopiero pomysł na kuchnię

bruno.koj85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 27 sie 2018, 9:05
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: bruno.koj85 » 14 maja 2019, 10:02

Mnie się podoba taki dodatek Obrazek

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: lideropinii » 14 maja 2019, 20:49

Styl aranżacji bardzo ciekawy i oryginalny, ale aż się prosi o niestandardowe, wysokie mieszkanie do tego stylu.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

onaa_onaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 maja 2019, 10:04
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: onaa_onaa » 15 maja 2019, 10:12

Kuchnia LOFT - super pomysł. Ja chyba bym postawiła na oświetlenie w tym stylu, bo rondle na wierzchu i inne dodatki to tylko łapacze kurzu, a ja nienawidzę sprzątać.. :lol: :lol: A lampę i tak muszę mieć i tak :D

Awatar użytkownika
Andrew76
Aktywny
Aktywny
Posty: 163
Rejestracja: 08 gru 2016, 11:53
Kontaktowanie:
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: Andrew76 » 16 maja 2019, 8:37

Wydaje mi się, że LOFT wszedł już na dobre do wielu wnętrz. Ale wcale się nie dziwię - według mnie to wygląda dobrze, świeżo - po prostu czuję z tym stylem jakąś harmonię :) Od siebie jak najbardziej mogę polecić to, co w swojej ofercie ma Magia Północy - takie lampy rzadko widuję w sklepach internetowych. Podoba mi się różnorodność oferty i to, że czasami pokazane są zdjęcia zaaranżowanych już pomieszczeń, co też pozwala w fajny sposób zwizualizować sobie przyszłą kuchnię, czy jadalnię właśnie.

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Kuchnia w stylu LOFT

autor: asiax84 » 21 maja 2019, 11:11

Salon meblowy Meble Blac Kart znajduje się w Poznaniu, kuchnia na wymiar była moim marzeniem i oni pomogli mi je spełnić, wszytsko tak jak chciałam i za fajne pieniądze, warto było tyle kilometrów do nich pokonać


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów

cron