Materac do sypialni jaki

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Materac do sypialni jaki

autor: mlekoslaw » 14 mar 2019, 12:52

Zawsze każdemu kto pyta o materac, proponuję iść, dotknąć i sprawdzić samemu. Później ewentualnie można szukać czegoś w sieci. Ja akurat mam termoelastyczny. Zamawiałem ze Strefy Dobrego Snu https://www.strefadobregosnu.p . Mają spory wybór jeśli chodzi o materace w różnych półkach cenowych.

kuroal
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2019, 15:47
Re: Materac do sypialni jaki

autor: kuroal » 05 kwie 2019, 15:55

Ja wolę pewniejsze rozwiązanie, czyli materac z pianki ale medyczny bo tak czy siak, prędzej czy później trzeba będzie kupic materac zdrowotny bo plecy zaczną pobolewać, a żeby jak najbardziej opóźnic te bóle lepiej wcześniej kupić tego typu materac. Kupiłem taki o twardości H2, piankowy, model 'Rumba', chyba od firmy Hilding

felicjan11
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2018, 11:47
Re: Materac do sypialni jaki

autor: felicjan11 » 07 kwie 2019, 13:45

Tak, zdecydowanie Hilding :) ale najpierw sprawdziliśmy u znajomych :D potem braliśmy z https://euromaterace.pl/ bo mają darmową dostawę a jak nowe oglądaliśmy w salonie to już sobie liczyli za transport

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Szpilka89 » 11 kwie 2019, 14:52

A czy ktoś z was kupował może materac tutaj https://dreamsdesign.pl/oferta/materace ... elastyczne ? Zauważyłam, że firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości materacy różnorodnego typu. Tak myślę czy nie dokonać zakupu u nich, skoro tak wiele pozytywnych opinii jest o nich. Co myślicie na ten temat?

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Materac do sypialni jaki

autor: budowa876 » 12 kwie 2019, 14:21

Co do wyboru materaca to na rynku jest teraz wiele sklepów i producentów, wybór jest duży. Także nie jest łatwo znaleźć dobry materaca, mi się na szczęście udało. Kupiłem go stacjonarnie, producentem jest [Materacyk] i bardzo fajnie mi się na nim śpi. Mam zdrowy sen, w końcu.

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Arowana14 » 23 kwie 2019, 16:14

Ciężko polecać jakiś konkretny, bo w koncu każdy ma trochę inne upodobania. Mi i mężowi bardzo dobrze się śpi na materacu piankowym, a z kolei teściowie uważają, że tylko na tych ze sprężyną kieszeniową dobrze się wysypiają. Najlepiej byłoby przejść się do sklepu i "potestować" ;) A jak już wybierzecie odpowiedni typ dla siebie to zerknijcie tutaj: https://sypialniaplus.pl/ Aktualnie mają promocję 20% taniej na materace, więc okazja do zakupu naprawdę dobra :)
BOB-BUDOWNICZY

Maurycy
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 02 gru 2018, 21:21
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Maurycy » 05 maja 2019, 18:11

Też mi się marzy materac termoelastyczny, ale obiawiam się, że jeszcze mnie na taki nie stać. Może kiedyś. Ułatwieniem w wyborze materaca okazał się dla mnie taki artykuł
https://naobcasach.pl/zakup-najlepszego ... k-po-kroku Masz to rozpisane krok po kroku, jak się do tego zabrać i co po kolei trzeba zrobić, na co zwrócić uwagę.

KochanowskiJanek
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:37
Re: Materac do sypialni jaki

autor: KochanowskiJanek » 05 maja 2019, 20:41

Ja się radziłem lekarza ortopedy i fizjoterapeuty, ponieważ byłem po wypadku kiedy kupowałem materac. Najlepsze materace na kręgosłup i ogólnie żeby nie mieć problemów w przyszłości z plecami to piankowe i ze znaczkiem prozdrowotności. Ja akurat musiałem mieć twardszy więc kupiłem zumbę od Hildinga ale jest spory wybór na rynku. Taki materac medyczny to zupełnie inna bajka, śpi sie na nim dużo lepiej niż na zwykłym.

AnkaFiranka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2019, 12:22
Re: Materac do sypialni jaki

autor: AnkaFiranka » 07 maja 2019, 12:27

kuroal pisze:Ja wolę pewniejsze rozwiązanie, czyli materac z pianki ale medyczny bo tak czy siak, prędzej czy później trzeba będzie kupic materac zdrowotny bo plecy zaczną pobolewać, a żeby jak najbardziej opóźnic te bóle lepiej wcześniej kupić tego typu materac. Kupiłem taki o twardości H2, piankowy, model 'Rumba', chyba od firmy Hilding


Też się zastanawiałam nad tym materacem, bo moi znajomi taki mają i bardzo chwalą :) Znalazłam taki na stronie sklepu senvita.pl i widzę, że jeszcze przez trzy dni spory rabat :shock:

wikret
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:58
Re: Materac do sypialni jaki

autor: wikret » 08 maja 2019, 8:59

:mrgreen:

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Materac do sypialni jaki

autor: malaka » 08 maja 2019, 11:17

Ja generalnie lubię twarde materace. Takie są dla mnie najwygodniejsze.

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Materac do sypialni jaki

autor: rannata » 08 maja 2019, 12:28

Też lubię twarde materace. Dużo ludzi stawia teraz na te kokosowe.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Materac do sypialni jaki

autor: omel33 » 13 maja 2019, 21:19

Na prawdę bardzo dobrej jakości materace to moim zdaniem piankowe. Jeśli szukasz na prawdę dobrego i wygodnego materaca w korzystnej cenie wpisz w google ArtMedic. Moim zdaniem mają na prawdę dobrej jakości produkty i to w cenie kilkukrotnie niższej niż inne sklepy! Sam byłem zaskoczony tak niską ceną, ale po kupnie okazało się, że materac jest na prawdę świetnej jakości!

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Materac do sypialni jaki

autor: asiax84 » 15 maja 2019, 17:10

Ja zawsze miałam problemy, żeby znaleźć jakiś wygodny materac. Na wszystkim było mi bardzo niewygodnie i rzadko kiedy się wysypiałam. Dopiero odkąd kupiłam materac lepszej jakości od https://materacewarszawa.waw.pl/ to poczułam co znaczy prawdziwy komfort i jak przyjemne może być leżenie w łóżku.

Beta0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 61
Rejestracja: 20 lut 2019, 19:23
Re: Materac do sypialni jaki

autor: Beta0 » 18 maja 2019, 13:28

Właśnie stoję przed wyborem materaca, chciałabym aby był wysoki i miękki, tak żeby się przyjemnie na nim leżało. Na co powinnam zwracać uwagę w takim przypadku? jakich materacy szukać? Kompletnie się na tym nie znam.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów