jak urządzić domowe biuro?

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
jak urządzić domowe biuro?

autor: dariawaria » 19 kwie 2019, 12:08

hej,

takiego wątku tu jeszcze nie widziałam a więc pytanie jak urządzić domowe biuro? Co jest ważne i czy konieczne jest osobne pomieszczenie na takie mini biuro? Dajcie znać jak wy rozwiązaliście taką zagwozdkę w waszych domach.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: mlekoslaw » 23 kwie 2019, 18:49

U siebie mam po prostu duże biurko ( praktycznie na pół ściany, z myślą o pracy przy nim dwóch osób). Pod biurkiem szafki z papierami, fakturami, spinaczami czy wszelkiego typu artykułami biurowymi.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: fiftusiek » 24 kwie 2019, 20:14

Jakieś funkcjonalne biurko przede wszystkim i regały oraz krzesło. Wydaje mi się że taki zestaw będzie idealny do domowego biura. Można jeszcze dodać jakieś fajne dodatki. Sklep Zona Design oferuje dość duży wybór mebli do mieszkań także spokojnie znajdziesz tam wszystko czego potrzeba.

Gibran4
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 03 paź 2018, 7:41
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: Gibran4 » 13 maja 2019, 16:42

Tu w sumie nie trzeba zbyt wiele. Na pewno spore biurko, wygodny fotel, no i jakieś szafki na dokumenty i inne rzeczy które będziecie przechowywać w swoim biurze :) Znacznie trudniej jest z firmowymi biurami, gdzie powierzchnia jest dużo większa i trzeba będzie w więcej rzeczy się zaopatrzyć. W takich przypadkach świetnie powinna się sprawdzić propozycja od firmy mikomax smart office. Znajdziecie tu nie tylko nowoczesne meble biurowe, a także usługi projektowania takich wnętrz.

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: nieZadlużony » 16 maja 2019, 13:41

Bardzo fajnie się składa, że dzielicie się informacjami w tej kwestii.

e-Rzecznik Śnieżka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1227
Rejestracja: 25 maja 2012, 8:26
Kontaktowanie:
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: e-Rzecznik Śnieżka » 09 cze 2019, 13:59

Domowe biuro swoim charakterem powinno sprzyjać wykonywanej pracy oraz być dopasowane do osobowości właściciela. Dodatkowo jego styl i kolorystyka nie mogą odbiegać od charakteru pozostałych wnętrz domu. O tym jak zaaranżować taką przestrzeń, mówi nasz poradnik, zapraszamy do zapoznania się z zagadnieniem:
[więcej informacji poprzez PW]
15.jpg

15a.jpg

arekcebul
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:33
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: arekcebul » 13 cze 2019, 8:34

Ale masz osobne pomieszczenie czy chcesz wydzielić kawałek sypialni/ salonu?

Szpilka89
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 04 maja 2018, 11:40
Kontaktowanie:
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: Szpilka89 » 14 cze 2019, 16:44

Z całą pewnością również przydadzą się do takiego biura solidne meble, chociażby takie fotele biurowe. Które są bardzo wygodne, eleganckie i funkcjonalne. Na pewno warto przejrzeć sobie poszczególne oferty i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Mangerla
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 15 cze 2019, 20:22
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: Mangerla » 15 cze 2019, 20:32

Biuro powinno być przede wszystkim funkcjonalne - należy zadbać o każdy, najmniejszy szczegół.

Nephalim123
Aktywny
Aktywny
Posty: 263
Rejestracja: 03 sie 2017, 8:00
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: Nephalim123 » 24 cze 2019, 9:37

Na pewno warto mieć w nim wygodne biurko i regał z książkami. Przynajmniej to mi się najbardziej kojarzy z biurem.

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: Mariopo » 26 cze 2019, 13:11

Podstawa to dobre biurko ;) ja mam pomieszczenie biurowe w domu - coś a'la gabinet. Tu są ładne biurka i meble biurowe jak coś zona-design.pl, niedawno wymieniałem sobie na nowe to większość zamawiałem stąd

kitti32
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:58
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: kitti32 » 27 cze 2019, 14:01

Myślę, że dobrym pomysłem byloby skontaktowanie się z profesjnalistą z katowickiego salonu meblowego podzielił się kilkoma poradami dotyczącymi doborem mebli biurowych, ich przeznaczeniem i tym, dlaczego są ważne.

marek33
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 384
Rejestracja: 10 paź 2016, 15:14
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: marek33 » 04 lip 2019, 13:57

Bardzo solidna konstrukcja [link wygasł] i profesjonalne warunki współpracy, bo masz nawet montaż w cenie i własnego konsultanta, a nie widziałem, żeby inny producent w branży coś takiego proponował klientom. Zaczynałem od niewielkiej dystrybucji, a teraz zarządzam dużymi magazynami. Dalej z tego kontaktu korzystam w sumie i przyjemni ludzie. Montują, projektują regały. Znają zasady optymalizacji przestrzeni magazynowej, co też uznaję za duży plus.

Awatar użytkownika
Oligi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2019, 16:41
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: Oligi » 27 sie 2019, 16:43

Śpieszę z odpowiedzią :) Jeśli pytacie jak urządzić gabinet to na pewno znajdziecie odpowiedź dzięki tym artykułom ze strony centrala-wiedzy.pl W gabinecie szefa koniecznością jest wygospodarowanie miejsca na przyjmowanie gości. Koniecznością jest nieduży stolik do podania kawy, herbaty oraz dwa wygodne fotele. Pamiętajcie o tym!

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: jak urządzić domowe biuro?

autor: e-Rzecznik_Magnat » 30 wrz 2019, 20:43

Szanowni Państwo,
Do dekoracji ścian można wykorzystać tynk mineralny Magnat Beto Style. To alternatywa dla paneli dekoracyjnych, kamieni, drewna czy typowych gładzi gipsowych. Charakteryzuje się eleganckim kolorem i efektami do złudzenia przypominającymi beton: zarysowaniami, ubytkami, wżerami, przebarwieniami. Dodatkowo przy małym nakładzie pracy można uzyskać efekt deskowania


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów