Kredyt na samochód czy leasing

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: insomnia » 17 gru 2018, 23:18

Banki chętnie dają takie kredyty ale musisz wiedzieć do jakiego banku się zwrócić.
Zerknij sobie tu bizneslane.pl być może jest tam jakieś porównanie ofert, które są aktualnie najlepsze na rynku. Najlepiej jest sprawdzić kilka banków aby wiedzieć co i jak.
i am who i am

komputerowy22
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 lut 2018, 15:59
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: komputerowy22 » 19 gru 2018, 13:32

Zawsze można policzyć orientacyjne koszty np. na stronach. Wtedy będzie wiadomo co się bardziej opłaca i na co się zdecydować.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: jacekmogliwia » 20 gru 2018, 12:08

Jeżeli planujesz wziąć taki kredyt, to jakie dokumenty należy przygotować? W artykule https://max-kasa.pl/jakie-dokumenty-potrzebne-sa-do-kredytu-gotowkowego/ znalazłam informację o sprawdzaniu zdolności kredytowej, ile trwa taki proces? Czy będzie znaczący dla decyzji?

TurboDymoMen
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 09 sty 2019, 12:29
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: TurboDymoMen » 09 sty 2019, 13:09

Najlepiej kredyt dobierze do Ciebie doradca na spotkaniu i nie ma co mówić, że nie, że doradca tylko patrzy ile skosić kasy i tak dalej. Wiem, że i tak zrobisz jak zechcesz, ale ja osobiście polecam Ci grupa CDF fajni i przede wszystkim profesjonalni.

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: karolinamak » 26 lut 2019, 7:44

tego co wiem to bardzo opłaca się na leasing auta kupować. My w Częstochowie w maździe Klimczak kupiliśmy świetny samochód. Miło pojeździć czymś porządnym a nie wrakiem ;D No i sporo odliczeń można zrobić

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: Postzunia » 26 lut 2019, 22:15

A z tego co ja się orientuje wiele firm korzysta z wypożyczalni i wynajmu długoterminowego. Wiem że ta wypożyczalnia ma w swojej ofercie taką usługę carfree. Wystarczy wybrać pojazd i czas trwania wynajmu i na tym się kończy nasza rola. Chyba opcja warta rozważenia.

dickwinters
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 30 paź 2016, 10:30
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: dickwinters » 07 mar 2019, 21:34

To zależy czego oczekujesz od auta. Najlepiej samochód z salonu wybrać, bo wtedy masz pewność, że bierzesz dobre auto. Kilkoro znajomych wzięło takie auto w Toyota Bank i są bardzo zadowoleni.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2019, 20:22 przez dickwinters, łącznie zmieniany 1 raz.

maariaaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2016, 15:49
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: maariaaa » 17 mar 2019, 9:39

Ja mam zamiar kupić youngtimera na kredyt, bo to Ferrari:) Już sobie parę modeli upatrzyłem i firmę, która zajmie się renowacją. Marzyłem o tym od dziecka. Mam nadzieję, że wszystko mi się uda ogarnąć. W razie czego, firma o której mówię to ALDA Motorsport. To profesjonalny serwis Ferrari i Porsche.

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: szymon_17 » 03 maja 2019, 20:10

Podobna sytuacja jak w przypadku mieszkań to wynajem samochodów. Długo terminowy wynajem, wiele wypożyczalni oferuje już taką usługę. Rsrent co bardzo ważne płaci się wtedy tylko za koszt wynajmu samochodu. Odpada koszt zakupu auta, serwisu oraz innych opłat z tym związanych. A w przypadku kiedy auto przestaje być potrzebne po prostu nie przedłuża się umowy - odpada wtedy też problem ze sprzedażą auta.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: fiftusiek » 06 maja 2019, 13:59

Samochód w kredycie to dobre rozwiązanie. Szczególnie dla osób których nie stać na zakup samochodu za gotówkę. Ale jak już decydujemy się na na kredyt to trzeba znaleźć samochód co do którego mamy pewność. Osobiście polecam autoryzowany salon w Łodzi atgarage który oferuje sprawdzone samochody nowe jaki i używane.

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: Bartłomiej26 » 13 maja 2019, 11:00

Oczywiście, że leasing, jeśli szukasz firmy leasingowej z Trójmiasta, to mogę Ci coś polecić :)
Czas na zmiany!

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: miki789 » 22 maja 2019, 8:06

Kredyt pod samochód znalazłem niedawno przez ranking kredytów. Rozbudowane zestawienie, zebrali bodajże kilkanaście różnych propozycji. Jest z czego wybierać i dobrze czarno na białym widać jak warunki w poszczególnych bankach potrafią się od siebie różnić. Czasami może się wydawać że każdy bank oferuje mniej więcej to samo, ale to nieprawda, różnice są i to niemałe.

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: tekla62 » 03 cze 2019, 22:18

Teraz oferty leasingu sa na tyle korzystne, ze moim zdaniem o wiele bardziej się opłaca. Sama zobacz sobie na ich ofertę na arval.pl, takie alfa romeo wynajem długoterminowy myślę ze bezie wystarczające.

Rizka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 06 lis 2017, 8:12
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: Rizka » 08 cze 2019, 0:33

Leasing jeżeli masz możlwiość moim zdaniem się opłaca, koszty eksploatacji samochodu znacznie spadają dzięki zwrotom podatkowym. Sprawdź sobei finansowanie na Toyota Bank Japońskie auta są niesamowicie wytrzymałe nawet przy sporych przebiegach aut używanych

marta89
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:49
Re: Kredyt na samochód czy leasing

autor: marta89 » 13 cze 2019, 12:38

Od kilku osób już słyszałam że lepszą opcją jest leasing :)


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów