Jak rejestrujecie czas pracy?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Jak rejestrujecie czas pracy?

autor: bednarek » 13 sie 2018, 23:16

Witam, przychodzę z może dosyć nietypowym zapytaniem, ale jeżeli ktoś z Was prowadzi firmę to jak rozlicza i rejestruje czas pracowników? Jakaś spółka, narzędzie, system? Jedyne co znalazłem to https://www.reset2.pl/oferta/pro/rejestrator-czasu-pracy, myślicie, że warto? Pozdrawiam!

rewo13
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 02 kwie 2019, 7:56
Re: Jak rejestrujecie czas pracy?

autor: rewo13 » 11 kwie 2019, 14:31

Specjalne urządzenie działające na kartę to super rozwiązanie. Pomogło mi to w walce ze spóźnieniami w mojej firmie. Dzięki temu, że zakupiłem rejestrator czasu pracy wszystko mi się usystematyzowało. O zaopatrzenie mojej firmy zadbało controlsys, mogę ich śmiało polecić.

tom.m
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:16
Re: Jak rejestrujecie czas pracy?

autor: tom.m » 09 maja 2019, 11:34

Ja u siebie wprowadziłem system od firmy timaco - możesz sobie przejrzeć ich ofertę, myślę że znajdziesz coś co będzie pasowało idealnie dla Twojej sytuacji :)

nowoczesny
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2021, 20:57
Re: Jak rejestrujecie czas pracy?

autor: nowoczesny » 14 lip 2021, 18:03

Akurat ja jestem dopiero co na początku zakładania działalności i chcę na ten moment mieć spółkę w Estonii. Z tego co mi już wiadomo to na pewno warto było zgłosić się do firmy która w pełni zapewnia wsparcie w zakresie prawnopodatkowym.

firstolgierd
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2021, 11:37
Re: Jak rejestrujecie czas pracy?

autor: firstolgierd » 16 lip 2021, 11:39

U mnie w firmie nie ma czegoś takiego jak odbijanie się na wejściu i wyjściu, po prostu przychodzimy na wyznaczoną godzinę


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości

Gotowe projekty domów

cron