Zabawki dla dzieci

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: zabawki dla dzieci

autor: luiza82 » 09 gru 2018, 20:57

Jeśli chodzi o godne polecenia sklepy internetowe, to z pewnością dobrym wyborem będzie sklep jokomisiada.pl. Można wybrać dla maluchów różne zabawki edukacyjne, plastyczne, kreatywne. Ceny bardzo dobre, a obsługa sklepu na wysokim poziomie.

basias78
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2018, 15:54
Re: zabawki dla dzieci

autor: basias78 » 12 gru 2018, 15:59

Sama ostatnio szukałam jakiejś fajnej zabawki dla mojej córki. Przypadkiem natrafiłam na firmę Miffy Tiamo. Mają naprawdę super pluszaki, ale i inne zabawki są spoko. Z mojej strony mogę się wypowiadać w samych superlatywach, ale wiadomo, każdy musi przekonać się sam :wink:

Mariolka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 07 gru 2016, 12:06
Re: zabawki dla dzieci

autor: Mariolka22 » 19 gru 2018, 8:49

Ja zamawiam zabawki i gry planszowe z Alexandra wybór mają spory i ceny zaporowe nie są. Można zabawki znaleźć dla dzieci w różnym wieku.

karmelia
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 31 maja 2016, 15:24
Re: zabawki dla dzieci

autor: karmelia » 12 sty 2019, 15:39

A macie w planach jakieś zabawy karnawałowe i zakup fajnych przebrań? U siebie w okolicy takich nie znalazłam, dlatego zdecydowałam się szukać online i tak trafiłam na sklep epinokio. Mają tam różnego rodzaju STROJE KARNAWAŁOWE DLA DZIECI I PRZEBRANIA, dzięki którym dzieciaki będą mogły się wcielić w rolę różnych bohaterów. :D

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: zabawki dla dzieci

autor: nieZadlużony » 18 sty 2019, 16:25

Moje córeczki najbardziej lubią się bawić klockami lego, więc takie też najczęściej im kupuję. Ostatnio znalazłem klocki z serii friends w bardzo dobrej cenie! A to właśnie te klocki moje córki lubią najbardziej :D Kupiłem kilka pudełek i zrobiłem im wielką niespodziankę!

Awatar użytkownika
manolo2sd
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:58
Re: zabawki dla dzieci

autor: manolo2sd » 24 sty 2019, 14:00

Polecam drewniany wózek dla lalek
Moje dziewczyny się nim bawią stale
Jest stabilny i z drewna więc niezniszczalny

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: zabawki dla dzieci

autor: bobik5 » 30 sty 2019, 11:19

Ciężko wybór prawda?? Tych zabawek jest cała masa.. ciężko coś konkretnie wybrać.
Możecie zacząć od zabawek z drewna. Są one niezwykle trwałe i bezpieczne, wydaje mi się, że najlepiej nadają się dla dzieci w każdym wieku.

nattygirl
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2019, 11:17
Re: zabawki dla dzieci

autor: nattygirl » 27 mar 2019, 11:37

ja odkąd odkryłam chińskie sklepy to tylko kupuję zabawki na Aliexpress!
ceny są nawet 10x niższe niż normalnie w sklepach, a jakość i tak ta samo...w końcu wszystko to plastik:)

trefis
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2019, 13:21
Re: zabawki dla dzieci

autor: trefis » 02 kwie 2019, 13:23

Ja zamawiam zabawki ze sklepu malectoys. Świetna jakość dostępna w super cenie. Zamawiam już bardzo długo najpierw dla dzieciaków siostry, a też dla swoich

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: zabawki dla dzieci

autor: Ulfar » 25 kwie 2019, 10:09

Teraz czas komunii, więc temat jak najbardziej aktualny. Ogólnie moim zdaniem warto prezentować zabawki edukacyjne - takie które faktycznie przyczynią się do rozwoju osobowości naszego dziecka. Klocki Lego, klocki cobi, układanki, lalki. No i chyba najważniejesze, żeby nie kupować dziecku urządzeń elektronicznych. Ostatnio natrafiłem na artykuł na tej stronie recenzent.net może akurat komuś się przydda, bo omawia zestawy klocków Cobi i porównuje z innymi.

apaczkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 26 kwie 2019, 15:24
Re: zabawki dla dzieci

autor: apaczkaa » 26 kwie 2019, 16:22

A znacie zabawki Djeco? Są naprawdę super. Rozwijają kreatywność i wyobraźnię, uczą przez zabawę takiego właśnie twórczego myślenia :) Polecam! Ja zamawiam najczęściej ze sklepu kidstown.pl :)

MartinBic
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2019, 12:55
Re: zabawki dla dzieci

autor: MartinBic » 04 maja 2019, 15:13

Wg mnie fajne sa takie zabawki typu hustawka bez watpienia moze sie spodobac kazdemu malemu dziecku jak i rodzicowi :)

tom.m
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 16 kwie 2019, 10:16
Re: zabawki dla dzieci

autor: tom.m » 09 maja 2019, 10:14

Ja ostatnio zastanawiam się nad wynajęciem kilku strojów z wypożyczalnia kostiumów kraków dla syna, bo lubi się przebierać i odgrywać różne role - może zostanie aktorem? :)
Myślicie że to dobry pomysł?

martakurek0
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 16 kwie 2018, 12:13
Re: zabawki dla dzieci

autor: martakurek0 » 09 maja 2019, 10:57

Zabawki to najczęściej przez internet kupuję. Najczęściej allegro, ale córka bardzo lubi czytać książki, to mam dwie ulubione księgarnie, Tania Książka i aKsiążka. U nich zawsze książki i klocki lego, a inne zabawki to stare, poczciwe allegro ;)

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Zabawki dla dzieci

autor: Adamila021 » 10 maja 2019, 12:39

Najłatwiej w sumie postawić na sklepy internetowe. Według mnie to będzie najlepsza opcja na to żeby zrobić przemyslane i opłacalne zakupy zabawek dla dzieci. Tu powinna was zainteresować oferta od https://haribi.pl Proponują oni bardzo duży wybór zabawek


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów