Lustro łazienkowe

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

insomnia
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 09 mar 2015, 13:10
Re: Lustro łazienkowe

autor: insomnia » 24 kwie 2019, 8:21

Jeśli szukasz odpowiedniego lustra dla siebie to wpisz lustra wrocław i powinnaś znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Fajne lustro jest nie tylko praktyczne ale też od razu powiększa małe przestrzenie, a przy tym nadaje elegancji.
i am who i am

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Lustro łazienkowe

autor: lideropinii » 24 kwie 2019, 17:06

Lustro w ładnej, gustownej, drewnianej ramie, także ma swój urok.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

maciejos
Aktywny
Aktywny
Posty: 154
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:00
Re: Lustro łazienkowe

autor: maciejos » 07 maja 2019, 15:27

Jeśli chodzi o lustra oraz inne akcesoria do łazienki to mogę polecić sklep wszystkodokuchni.eu Kupiłem w nim właśnie takie lustro https://wszystkodokuchni.eu/lustra-lazienkowe-lustro-okragle-mix,c2043,p9288,pl.html#tabCommonDescription Przypuszczam, że takie osobliwe akcesoria fajnie sprawdzą się w każdej łazience. Wieszaki na papier toaletowy, mydelniczki, zasłony prysznicowe, koszyki, pojemniki.........to fajne i bardzo potrzebne gadżety do łazienki.

RenataB
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 kwie 2019, 11:06
Re: Lustro łazienkowe

autor: RenataB » 08 maja 2019, 8:39

Piękne. ja uwielbiam wszelkiego rodzaju oświetlenia ledowe w domu.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości

Gotowe projekty domów