Etykiety do oznaczania produktów

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Etykiety do oznaczania produktów

autor: Złotowłosa » 30 sty 2019, 11:25

Czy ktoś z Was prowadzi moze firmę? Jakich etykiet do oznaczania produktów używacie? Co się u Was najlepiej sprawdza?

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 492
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Etykiety do oznaczania produktów

autor: martan » 31 sty 2019, 7:17

Tak. Jakiś czas temu wymieniłem etykiety na etykiety foliowe i osobiscie jestem z nich bardziej zadowolony
Są lepsze jakości
Sa bardzo elastyczne tak więc mozna je nakleić na praktycznie wszystkim
Koszt takich etykiet jest znikomo wyższy od papierowych
I co najważniejsze są wytrzymalsze od papierowych, tak wiec niegroźne im warunki zewnętrzne.....

Etykiety takie mogą być wykonane z wielu róznych materiałów, tak więc najlepiej będzie dopytać się w firmie, co by Ci doradzili
http://www.forumbudowlane.pl/

krzysztof159
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:43
Kontaktowanie:
Re: Etykiety do oznaczania produktów

autor: krzysztof159 » 07 maja 2019, 11:41

U nas w magazynie stosujemy kilka rodzajów wdzięcznego urządzenia o nazwie aplikator etykiet w kilku wariantach w zależności od wymaganych mocy przerobowych na stanowisku, rozmiaru etykiet, obsługiwanych opakowań...

kimi1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 31 maja 2016, 19:32
Re: Etykiety do oznaczania produktów

autor: kimi1000 » 28 gru 2019, 13:17

Etykiety są bardzo ważną kwestią, więc świetnie, że wypowiadacie się w tym temacie. Mi udało się znaleźć firmę, która sprostała moim wymaganiom. Na stronie: HKK Print znajdziecie informacje o ich działalności. Specjalizują się między innymi w produkcji etykiet, przywieszek czy systemów znakowania magazynowego.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Gotowe projekty domów