Wasze hobby, zainteresowania?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: JoachimKon » 29 mar 2019, 11:54

W okresie zimowym muszę przyznać, że jednak najchętniej czas wolny spędzam przed komputerem i gram w różne gry. Już od kilku tygodni bardzo wciągnęła mnie ski jumps którą zdecydowanie polecam fanom skoków oraz tych który pamiętają pierwsze wersje tej gry, bo teraz została ulepszona mechanika, manager i jest dużo więcej turniejów także na długie wieczory jak znalazł :)

mefiu34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 19 mar 2019, 8:54
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: mefiu34 » 03 kwie 2019, 11:58

Ostatnio dużo oglądam filmików motywacyjnych, i myślę dan wykorzystaniem czasu wolnego na rozwój osobisty i coraz poważniej myślę, żeby zrobić szkolenie prince2 foundation, które nauczy mi zarządzania przedsiębiorstwami. Taki kurs prince2. uważam za świetną drogę rozwoju. Można uzyskać na niego akredytacje, chyba skorzystam.

dariawaria
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 10 kwie 2018, 12:58
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: dariawaria » 03 kwie 2019, 12:17

ja dla funu układam kostki rubika i inne łamigłówki. Mój ulubiony model to QiYi Dino Cube color, polecany także dla nowicjuszy :D

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: builder11 » 03 kwie 2019, 15:24

Zarabiacie także na swoim hobby? Wiem, że zakłady bukmacherskie są dzisiaj popularne i także sporo ich znajdziemy. Można śledzić także w internecie wydarzenia sportowe i później szybko na nich zarabiać. Jest to jak najbardziej legalne.

karolena1
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 17 wrz 2018, 12:22
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: karolena1 » 04 kwie 2019, 8:41

Ja ostatnio bardzo lubię chodzić na siłownię, bo trafiłam pod opiekę bardzo dobrego trenera. Poza tym wiosną powoli zaczynam dbać o mój balkonowy ogródek, co tez mnie bardzo uspokaja i działa relaksująco. Uwielbiam tez czytać książki i oglądać filmy i staram się wieczorami wygospodarować na to choć chwilę czasu. Jeszcze teraz, jak już sir robi ciepło, to staram się wygospodarować czas na podróże, bo też je uwielbiam, ale zimą jakoś nie bardzo mam na nie ochotę.

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Adamila021 » 20 kwie 2019, 9:28

Muzyka, może gitara? Gracie na jakiś instrumentach? Mi coraz lepiej wychodzi gra na gitarze, a ucze się sama ;) Wchodzę na coraz wyższy poziom, dlatego też rozglądam się po ofercie sklepu Rocktone. Mają tu wiele świetnych akcesoriów gitarowych

kroswil11
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 26 mar 2019, 18:42
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: kroswil11 » 27 kwie 2019, 9:59

Ja uwielbiam gotować to jest moje hobby. Ktoś podobnie jak ja? Ja znalazłam tutaj idealny przepis na świąteczną babkę. Jak ktoś zainteresowany to więcej szczegółów na PW. Warto zajrzeć bo bardzo dużo przepisów nie tylko na ciasta ale też ciepłe dania i obiady. Koniecznie zajrzyjcie.

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Silver25 » 28 kwie 2019, 7:53

Ja uwielbiam fotografię, mam wielu znajomych którzy pałają się tym samym zajęciem co ja, jakiś czas temu pomyślałam że czas na zakup nowego sprzętu, bardzo ciekawą ofertę znalazłam na Canon EOS 5D Mark IV body i ten model aparatu bardzo przypadł mi do gustu, chyba w niego zainwestuje.

Mufasa
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2019, 20:10
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Mufasa » 28 kwie 2019, 12:03

Moje hobby też się kręci wokół jedzenia - uwielbiam gotować, ale też jeść i próbować nowe rzeczy. Poza tym, lubię też układać puzzle.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: omel33 » 02 maja 2019, 20:58

Ja na przykład lubię chodzić czasem do teatru i staram się zaszczepić to hobby mojemu synowi. Dlatego od jakiegoś czasu zabieram go na spektakle do teatru kubika, który wystawia tylko dziecięce sztuki. Moim zdaniem są bardzo ciekawe i warte obejrzenia ze swoim dzieckiem!

malkontentis
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 04 maja 2019, 16:14
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: malkontentis » 07 maja 2019, 8:41

Moim zainteresowaniem jest fotografia, uwielbiam robić zdjęcia, aktualnie szukam dla siebie nowego aparatu i taki bardzo mi się spodobał Canon EOS 5D Mark IV body robi przepiękne zdjęcia, taki aparat na pewno bardzo by mi się przydał. Myślę że nie będę się zastanawiać, bo już wybrałam odpowiednie aparat dla siebie.

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Postzunia » 17 cze 2019, 7:50

Ja uwielbiam teatr i dobrą książkę. Moi ulubieni autorzy książek to J. Chmielewska, a też Marek Hłasko. A jeśli chodzi o teatr to ten "Teatr komedia" Gra w nim Jolanta Fraszyńska którą uwielbiam. A iolety najchętniej kupuje korzystajac z ich strony internetowej.

Elisabef
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2019, 12:54
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Elisabef » 17 cze 2019, 11:58

Interesuję się modą i kosmetyką . zamierzam założyć działalność gospodarczą związaną z tymi tematami . Czytam różne książki i wychodzi z tego, że coraz więcej największych graczy na rynku stawia na nowoczesne aplikacje mobilne . Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Czy warto rzeczywiście w coś takiego inwestować ?

Awatar użytkownika
bartolji
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:12
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: bartolji » 18 cze 2019, 3:44

Warto, wiem, że mój znajomy skorzystał z pixelshark.eu. Oni dobrze znają się na tym temacie i tworzą naprawdę nowoczesne aplikacje mobilne. Nie da się ukryć, że dzięki temu dana firma ma o wiele większe możliwości i rozpatrywana jest jako taka, która idzie z duchem czasu. A co konkretnie chcesz zrobić z tą modą? Sprzedawać jakieś rzeczy, albo coś projektować? Bo konkurencja jest naprawdę bardzo spora w tej branży

Elisabef
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 03 cze 2019, 12:54
Re: Wasze hobby, zainteresowania?

autor: Elisabef » 19 cze 2019, 6:28

ok , Dzięki , w wolnej chwili dokładniej się temu przyjrzę i zobaczymy co będzie dalej ... sprzedawać , sprzedawać , właśnie wiem że konkurencji jest sporo i to mnie martwi


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Gotowe projekty domów