Polecane napędy do bram garażowych

Dobrze dobrana brama garażowa to wygoda i bezpieczeństwo. Jeśli zastanawiasz się jaki model wybrać, jak zamontować bramę, jaki wybrać napęd, szukasz bramy w dobrej cenie, albo określonym kolorze ? zapraszamy do tego działu.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

cyfro
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 02 gru 2015, 16:49
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: cyfro » 11 cze 2018, 11:51

Polecam Beninca. To włoskie siłowniki – wydajne, stosunkowo bezawaryjne i proste w montażu. Na ich stronie jest wszystko właśnie ładnie opisane, więc można wejść i sobie sprawdzić. Aby dopasować siłownik do bramy zalecam kontakt z fachowcem, bo samemu łatwo o błąd, który sprawi, że nie będziemy zadowoleni z automatyki.

tureqt0
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:46
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: tureqt0 » 20 lip 2018, 17:59

A ja polece Hormanna. Mocne, wydajne i na pewno bezawaryjne ;) Do tego maja całkiem interesujący system sterowania BiSecur. Bezpieczny i dający możliwości dalszego rozwoju systemu (np. sterowanie napędem bramy wjazdowej z jednego pilota)

mirondbs
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 23 cze 2016, 14:17
Kontaktowanie:
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: mirondbs » 24 lip 2018, 8:33

Zgłoś się lepiej do firmy http://serviceontime.pl/ tam ci kompleksowo wszystko zrobią razem z montażem. Ceny też maja spoko i firma profesjonalna, wiem z autopsji jak u mnie montowali brame

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: Agat83 » 13 sie 2018, 17:06

Może zainteresuje was oferta www.rapi.com.pl. Mają zarówno dobre bramy, jak i napędy do nich. Warto zerknąć na stronę, ponieważ może zawierać odpowiedzi na wszystkie pytania w tej sprawie. :)

Grzesiek89
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 51
Rejestracja: 03 wrz 2018, 13:13
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: Grzesiek89 » 06 wrz 2018, 14:29

Również mamy bramę z www.rapi.com.pl! Faktycznie świetna, no i w całkiem dobrej cenie! :) Zdecydowanie to jeden z najlepszych zakupów, jakie ostatnimi czasy zrobiliśmy do domu. Jak do tej pory najbardziej atrakcyjna oferta. :)

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: vato » 09 paź 2018, 10:08

Również mamy bramę z www.rapi.com.pl! Faktycznie świetna, no i w całkiem dobrej cenie! :) Zdecydowanie to jeden z najlepszych zakupów, jakie ostatnimi czasy zrobiliśmy do domu. Jak do tej pory najbardziej atrakcyjna oferta. :)

fistahh
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 18 mar 2015, 21:35
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: fistahh » 11 paź 2018, 14:23

Ja mam zamontowany siłownik Beninca Dumper 7. Polecam. O kłopotów z użytkowaniem przez tak długi czas. Napęd nieprądożerny, płynnie działający, dobrze komunikujący się z pilotem. Jakbym miał kupić właśnie drugi raz to z wielką chęcią bym znów taki kupił.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: Piotr1955 » 12 gru 2018, 10:58

Jak remont robiłem sali konferencyjnej to korzystałem z tego sklepu internetowego https://silnikdorolet.pl/. Miałem rolety z ciężkim pancerzem można powiedzieć i dość długo szukałem odpowiednich silników. W tym sklepie nie dość, że mi dobry doradzono, to jeszcze zapewniono gwarancję na pięć lat i akcesoria do bezinwazyjnego montażu. Sterowanie ok, niezawodnie to chodzi wszystko.

StefanMurarz
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 25 mar 2014, 13:50
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: StefanMurarz » 19 gru 2018, 10:00

Beninca tu faktycznie przoduje jeśli chodzi o tego typu siłowniki. Ja akurat od miesąca mam JIM.3ESA TURBO. Nie spodziewałem się, że brama tak szybko może się otwierać. Do tego jak się szybko otwiera to siłownik nie szarpie bramą, tylko wszystko się płynnie odbywa. Do tego komunikacja pilot siłowik – jedno lekkie naciśnięcie i jest reakcja. Przy poprzednim siłowniku czasem wciskałem guzik 3 razy zanim załapało

robard
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2019, 15:57
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: robard » 12 sty 2019, 16:26

StefanMurarz pisze:Beninca tu faktycznie przoduje jeśli chodzi o tego typu siłowniki. Ja akurat od miesąca mam JIM.3ESA TURBO. Nie spodziewałem się, że brama tak szybko może się otwierać. Do tego jak się szybko otwiera to siłownik nie szarpie bramą, tylko wszystko się płynnie odbywa. Do tego komunikacja pilot siłowik – jedno lekkie naciśnięcie i jest reakcja. Przy poprzednim siłowniku czasem wciskałem guzik 3 razy zanim załapało

czy możesz podać koszt całkowity systemu podnoszenia bramy wraz z montażem? I czy monowała to ekipa z firmy Beninca, czy też jakaś inna?

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: Kacper Biały » 30 kwie 2019, 11:19

BFT Boticelli jest bardzo dobrym i praktycznym siłownikiem, a przy tym takim, który nie kosztuje worka pieniędzy. Na pewno warto się zainteresować i wybrać coś, co będzie bezawaryjne w działaniu i komfortowe

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: ArkadiuszKrol » 28 paź 2019, 12:19

Ja wybrałem napęd CAME Axi z oferty firmy camat.pl. Jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla bram o wadze do 300kg. Posiada ciekawy design i zapewnia cichą oraz bezawaryjną pracę. Jak dotąd jestem bardzo z niego zadowolony.

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: Kacper Biały » 31 paź 2019, 14:48

Grunt, aby był markowy i w razie czego z dobrze dostępną diagnostyką i serwisem. Potem po prostu nie ma problemów, a te zwłaszcza jak jest zima i przymrozek

tomekkilowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 30 sie 2018, 8:13
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: tomekkilowski » 31 paź 2019, 17:41

Warto zapytać w profesjonalnym salonie, który zajmuje się sprzedażą bram garażowych. Mi doradzali w salonie Mikea Tychy.

skaut
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 wrz 2019, 9:57
Re: Polecane napędy do bram garażowych

autor: skaut » 11 mar 2020, 10:18

Nie ma co oszczędzać na elektronice i automatyce, bo zemści się to bardzo szybko! Ja mam napęd z którego jestem bardzo zadowolony, ale nie był najtańszy - https://jbpartner.pl/zestawy/558-16-pro ... ramy_do_4m Działa super płynnie a przeszła już 3 zimy bez żadnej konserwacji


Wróć do „Bramy garażowe ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Gotowe projekty domów