Mieszkanie warszawa

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
misia22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 02 lut 2017, 12:42
Mieszkanie warszawa

autor: misia22 » 19 kwie 2017, 17:13

Witajcie! Może Wy mi doradzicie gdzie najlepiej kupić mieszkanie w Warszawie ? Zalezy mi na tym by lokalizacja była dobra, wszedzie blisko i w bezpiecznym miejscu . Chcemy kupić mieszkanie z myślą o dzieciach także zalezy nam też na tym by w poblizu były osrodki oświaty. Co mi doradzicie? Podobają mi sie mieszkania Żyrardów na sprzedaż co o nich sądzicie?

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: mieszkanie warszawa

autor: draczek » 21 sie 2017, 15:57

Mi bardzo dobrze mieszka się na Woli. Blisko do centrum a jednocześnie spokojniej, cicho, a komunikacja sprawnie pracuje. Obok mnie rozwija się inwestycja Nowe Odolany – tez ładnie wygląda– dojazd do centrum jakieś 20 minut. Myślę, że warto się tam rozejrzeć czy są jeszcze wolne mieszkania;)

szymiszymi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:13
Re: mieszkanie warszawa

autor: szymiszymi » 02 sie 2018, 13:35

Teraz siostra kupiła na Dźwigowej Park na Włochach. Trafiony zakup. Teraz tylko odbiór kluczy i aranżacja. Projekt zrobił na mnie wrażenie

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: mieszkanie warszawa

autor: Piotr1955 » 02 paź 2018, 9:36

W Wawrze się ostatnio dużo i ciekawie buduje. Choćby na stronie willa-miedzylesie.pl masz inwestycję którą ja się interesowałam przez pewien czas. Duże mieszkania kameralne dwa budynki parking podziemny ogródek duże tarasy itd. Jednak nie kupujemy bo stwierdziliśmy z mężem że może pomyślimy o domu a nie mieszkaniu.

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: mieszkanie warszawa

autor: boddekk » 02 paź 2018, 14:36

Nie widziałem, że tak trudno znaleźć ciekawe mieszkanie na sprzedaż. Zacząłem szukać i jestem w szoku, że wszędzie są jakieś problemy. Postanowiłem skorzystać z pomocy serwisu, który przygotowuje raporty na temat stanu faktycznego nieruchomości. Dostałem raport i mam wszystko, czego potrzebuję. Wiem, jaki jest stan prawny mieszkania, znam infrastrukturę na osiedlu, komunikację z miastem, odległość do szkół, przedszkoli, szpitala i przychodni lekarskiej. Zapłaciłem za to wszystko naprawdę niewiele i może w końcu uda mi się kupić wymarzone M.

saganek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 23 lut 2015, 19:18
Re: mieszkanie warszawa

autor: saganek » 29 kwie 2019, 18:03

Można kupić pod Warszawą w Markach. Rozsądne ceny, cisza, spokój, dobra komunikacja. Jestem zadowolony bo mam mieszkanie od Mazovia Development. Teraz budują w Markach 3 etap. Mieszkania są w różnym metrażu, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
always the sun

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: mieszkanie warszawa

autor: Majaja » 20 maja 2019, 9:06

Jestem z Żoliborza i nie wyobrażam sobie mieszkania gdzieś indziej, dlatego, jak zobaczyłam, że Home Invest zaplanowało inwestycję na Karsińskiego, to długo się nie zastanawiałam. Tym bardziej, że pracuję przy Rondzie Radosława :D Całość kontaktu z deweloperem też oceniam pozytywnie, bardzo konkretni i rzetelni ludzie. Pomogli mi też w kwestii związanej z kredytowaniem. Nie sama lokalizacja inwestycji jest ważna, ale właśnie też wsparcie dewelopera w całości procesu sprzedażowego.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: mieszkanie warszawa

autor: Majaja » 27 sie 2019, 8:48

Ja widziałam teraz, że Home Invest ruszyło z nową inwestycja na Bielanach, więc może powinnaś się zainteresować? Wszędzie blisko, bo metro, a okolica zielona i spokojna. A wiem, co mówię, bo sama wychowałam się w tej okolicy :D

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Mieszkanie warszawa

autor: Złotowłosa » 14 lut 2020, 6:55

Ze swojej strony polecam Trachomin - większość bloków mieszkalnych to kameralne, czteropiętrowe budynki, które doskonale wpisują się w lokalną architekturę oraz otoczenie naturalne.

Długi czas zastanawialiśmy się z mężem gdzie kupić mieszkanie. Centrum i okoląjace go dzielnice wydawały się atrakcyjne. Jednak cena mieszkania nie była już taka. Tak więc kupiliśmy mieszkanie właśnie tam.

I dobrze nam sie mieszka.
Ostatnio zmieniony 02 mar 2020, 15:12 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Jendrula469
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2019, 8:21
Re: Mieszkanie warszawa

autor: Jendrula469 » 02 mar 2020, 10:59

Też właśnie jeszcze w kwestii wykończenia ściant to mogę polecić wizytę na stronie domzcegly.pl. Ja właśnie jak szykowałem mieszkanie to wzorowałem sie na ich zdjęciach i powiem szczerze, że bardzo dobrze to wyszło

gajowy44
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 28 mar 2018, 13:09
Re: Mieszkanie warszawa

autor: gajowy44 » 17 mar 2020, 13:44

Bardziej cenie sobie cisze i spokój, dlatego kupiłem lokal na Białołęce deweloper z fabryki domów spoko cenę krzykną. Nie stać mnie na centrum. Tam ceny są zaporowe

KarolinaKurczaba
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2021, 17:48
Re: Mieszkanie warszawa

autor: KarolinaKurczaba » 09 mar 2021, 18:30

Jakiś czas temu z mężem postanowiliśmy kupić mieszkanie od dewelopera na Żoliborzu i jak najbardziej polecamy tę dzielnicę. Czeka nas tylko jeszcze odbiór mieszkania, odbiór kluczy, chociaż myśleliśmy, że to to samo i się nastawiliśmy na coś innego, ale niestety szybko zostaliśmy sprowadzeni na ziemię. Warto poczytać o tych odbiorach, żeby nie popełniać tego błędu co my. :wink:

Leon_brzoza74
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2021, 11:27
Re: Mieszkanie warszawa

autor: Leon_brzoza74 » 30 mar 2021, 11:33

U nas przy kupnie i odbiorze mieszkania w Porcie Praskim nie było żadnych problemów. Jednak sprawdzony developer to podstawa.

Angelal22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 30 maja 2018, 15:06
Re: Mieszkanie warszawa

autor: Angelal22 » 01 kwie 2021, 11:44

A wiecie coś o tych mieszkaniach, które postawili na Siekierkach? Są tam jeszcze wolne, czy już wszystko posprzedawane?

Leon_brzoza74
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 mar 2021, 11:27
Re: Mieszkanie warszawa

autor: Leon_brzoza74 » 12 kwie 2021, 12:50

Słyszałem, ze jeszcze są wolne, ale zdecydowanie rekomenduję Port Praski. Rozwijająca się okolica i ściany, przez które nie słychać sąsiada ;)


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów