Ładna, praktyczna wanna

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

aggagagga
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2019, 20:45
Ładna, praktyczna wanna

autor: aggagagga » 24 kwie 2019, 21:30

Ostatnio bardzo zainteresowała mnie oferta wanien firmy Scandibath. Ich produkty są stylowe, wygodne i porządnie wykonane. A do tego są niedrogie i mają pięcioletnią gwarancję!

Awatar użytkownika
MaCzeR
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:26
Re: Ładna, praktyczna wanna

autor: MaCzeR » 29 kwie 2019, 14:55

Prosty wybór: prostokątna.

Taka wanna jest najłatwiej ustawna, szczególnie że w przypadku typowej łazienki, chociaż jeden kąt pomieszczenia jest zwykle kątem prostym :lol:

Awatar użytkownika
MaCzeR
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:26
Re: Ładna, praktyczna wanna

autor: MaCzeR » 29 kwie 2019, 14:58

Nadmienię tylko, że jeżeli nie przekonuje Cię wybór wanny prostokątnej, to postaw na wanne wolnostojącą. Taki model z pewnością dopasujesz do różnej wielkości pomieszczeń łazienkowych.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Powyżej kilka inspiracji ;)

mstawskam
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:43
Re: Ładna, praktyczna wanna

autor: mstawskam » 30 kwie 2019, 23:21

Wraz z mężem podczas ostatniego remontu łazienki postawiliśmy na wannę stojącą i ja, osobiście, jestem bardzo zadowolona. Zawsze o takiej marzyłam :) Obecnie na rynku jest ogromny wybór, że ciężko się zdecydować, ale my postawiliśmy na zaufaną firmę https://www.in360.pl/. Nowe wyposażenie, odnowiona łazienka i w końcu mam ochotę siedzieć i relaksować się w niej godzinami :)

Awatar użytkownika
MarcinGozd
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:24
Re: Ładna, praktyczna wanna

autor: MarcinGozd » 12 maja 2019, 14:48

Ja mam akrylową z OBI w niewysokiej cenie i jestem zadowolony.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości

Gotowe projekty domów