Kuchnia

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Kuchnia

autor: zlotykot » 19 kwie 2019, 14:59

Urządzanie mieszkania zawsze wydawało mi się czymś banalnie prostym, jednak gdy sama miałam się tym zająć to okazało się, że to bardzo trudne.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Kuchnia

autor: lideropinii » 19 kwie 2019, 18:14

Dobry projektant to jest połowa sukcesu, końcowy efekt w pełni udany, to także fachowe wykończenie pod klucz.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

KowalskaA
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 64
Rejestracja: 01 maja 2018, 12:04
Re: Kuchnia

autor: KowalskaA » 22 kwie 2019, 11:27

Niby można postawić na pomoc projektanta wnętrz, jednak nie wiem czy to jest aż tak potrzebne. Spokojnie powinniście sobie sami dać radę z takim wyzwaniem. Zobaczcie tu sobie na pewno propozycje od firmy Maleomi. Jest to sklep internetowy z kompleksowym wyposażeniem do kuchni, a także innymi propozycjami do domu i mieszkania.

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Kuchnia

autor: omel33 » 23 kwie 2019, 8:33

Jeśli chodzi o zakup wyposażenia do kuchni, to od siebie mogę wam polecić ten sklep Duka. Jest tutaj moim zdaniem wszystko co potrzebne aby wyposażyć nowoczesną kuchnię. Na prawdę warto sprawdzić ich ofertę!

edek-ledek
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 02 cze 2015, 9:17
Lokalizacja: Warszawa
Re: Kuchnia

autor: edek-ledek » 29 kwie 2019, 9:13

Urządzenie kuchni wcale nie jest łatwe. Na pewno dużo trudniej jest sprawić by była stylowa, a zarazem funkcjonalna. Może warto przeglądać galerię projektantów i wybrać jakiś swój projekt, nawiązanie współpracy też jest warte uwagi.

Biuro Projektowe Abrys z Poznania w swojej galerii też ma kilka fajnych projektów.

Mi podoba się ten:
Obrazek

Kusza
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 11 lip 2003, 18:09
Lokalizacja: skarżysko kamienna
Kontaktowanie:
Re: Kuchnia

autor: Kusza » 29 kwie 2019, 10:01

Wydaje się to proste dopóki sami nie musimy urządzać kuchni :) Oczywiście wszystko możemy zrobić samemu w internecie jest sporo poradników jak urządzić kuchnię?. Trzeba tu pamiętać że jedną z najważniejszych zasad przy planowaniu układu kuchni jest odległość jaką musimy pokonać między lodówką, zlewozmywakiem a kuchenką. Najkorzystniej będzie jeśli te strategiczne rzeczy, a raczej droga jaką pokonujemy po między nimi ułożą się w kształt trójkąta.

MDRemont
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 kwie 2019, 17:54
Re: Kuchnia

autor: MDRemont » 01 maja 2019, 17:43

Z kuchnią nie jest aż tak prosta sprawa... tu ważne są nie tylko kwestie wizualne, ale i ergonomiczne. Wszystkie sprzęty muszą być dobrze rozmieszczone, aby potem nie okazało się np. że otwierając szafkę, gdzie stoi kosz na śmieci nie można otworzyć zmywarki i za każdym razem sprzątając po obiedzie należny najpierw zgarnąć resztki z wszystkich talerzy, a następnie powsadzać je do zmywarki. Jednak dobrze zaprojektowana kuchnia nie musi być wielkich rozmiarów - trzeba do tematu podejść z głową - http://www.malyduzyremont.pl/2019/04/usugi-remontowe-gdansk-mieszkanie-w.html


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości

Gotowe projekty domów