Okna dachowe Roofart na strych

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa a może blachodachówka? Jeżeli stoisz obecnie przed takim wyborem to koniecznie musisz poradzić się innych którzy mają już te doświadczenia za sobą. Zapytaj się, które pokrycie dachowe jest najlepsze.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Okna dachowe Roofart na strych

autor: robertrys » 17 kwie 2019, 7:53

Jakie okna dachowe polecacie na strych? Szukam czegoś naprawdę dobrej jakości ale w miarę tanich. Strych raczej nie będzie spełniał funkcji pokoju bardziej takiego magazynku na starocie niepotrzebne. Czy okna dachowe Roofart nadadzą się na lata już?

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Okna dachowe Roofart na strych

autor: fiftusiek » 17 kwie 2019, 9:58

Okna dachowe Roofart również mamy 3 szybowe energooszczędne świetnie się sprawdzają już 3 rok. Są wykonane z dobrej jakości materiału z gwarancją na długie lata także jak najbardziej polecam.

qazxsw12
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 05 maja 2018, 11:48
Re: Okna dachowe Roofart na strych

autor: qazxsw12 » 28 kwie 2019, 17:41

Również polecam okna roofart są produkowane przez znaną markę Velux tylko że tańsze, a jakość ta sama. Dużo osób teraz decyduje się na nie.

NinaMazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:09
Re: Okna dachowe Roofart na strych

autor: NinaMazur » 28 kwie 2019, 17:47

Roofart to bardzo dobra marka, jednak chciałabym zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniego montażysty, aby zamontował te okna dobrze.

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Re: Okna dachowe Roofart na strych

autor: robertrys » 29 kwie 2019, 8:36

NinaMazur pisze:Roofart to bardzo dobra marka, jednak chciałabym zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniego montażysty, aby zamontował te okna dobrze.


Wiem o czym mówisz :| ja też kiedyś wolałem coś zrobić sam niż płacić za usługę teraz wiem że to był duży błąd. Firmę już mam umówioną z dobrego i sprawdzonego źródła, teraz tylko jeszcze ona zamówić.

NinaMazur
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2019, 10:09
Re: Okna dachowe Roofart na strych

autor: NinaMazur » 29 kwie 2019, 8:47

Dokładnie tak jak mówisz lepiej zapłacić więcej i mieć wykonane to jak należy niż byle jak. Okna od roofarta na pewno będę ok. Mają długą gwarancję, wykonane są z bardzo dobrego materiału.


Wróć do „Pokrycia dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości

Gotowe projekty domów