Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale w pomorskim nad morzem.

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Mario113
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:13
Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale w pomorskim nad morzem.

autor: Mario113 » 13 gru 2018, 20:39

Kochani, gdzie w województwie pomorskim znajdę obiekty szkoleniowo z salami. Jakie miasto wybrać? Co polecacie? Jakie ceny itp. Doradźcie.

Natan21
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 24 paź 2016, 10:34
Re: Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale w pomorskim nad morzem.

autor: Natan21 » 15 gru 2018, 20:32

Na wybrzeżu wile jest takich obiektów. Warto przejrzeć internet. Może zajrzyj ...? Znajdziesz tam wile interesujących miejsc.

styknowka
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2018, 22:32
Re: Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale w pomorskim nad morzem.

autor: styknowka » 21 gru 2018, 0:00

Nie wiem jak dużej sali potrzebujesz i jak wyposażonej, ale bardzo polecam ofertę Stary Maneź. Bryła budynku to bardzo dobre dzieło architektury. ładnie się prezentuje. Ogólnie to miejsce idealne na imprezy i koncerty, ale powierzchnia jest bardzo duża i łatwa do aranżacji, więc w parę chwil masz przestrzeń dla swojego biznesu. Wyposażenie oczywiście najwyższej klasy, zwłaszcza sprzęt grający czy multimedia. Wiele imprez masowych się tam odbywało, więc to nie byle co. Ja ze swojej strony mogę polecić. Wszystko łatwo i szybko udało się załatwić. Jestem zadowolona.

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale w pomorskim nad morzem.

autor: Bartłomiej26 » 04 mar 2019, 16:09

Ze swojej strony mogę polecić https://nadmorski.pl - dużo sal do wyboru. No i lokalizacja nad samym morzem - widoki niezapomniane. Polecam! :)
Czas na zmiany!

wozniatom
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2019, 13:44
Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale Katowice

autor: wozniatom » 05 mar 2019, 12:20

nie pomogę w pomorskim ale mogę podrzucić firmę, która ma dostępne centrum szkoleniowe wraz z salami na szkolenia lub konferencje i inne spotkania biznesowe w Katowicach https://www.biurocentrum.com.pl w ofercie mają również catering - bardzo smaczne jedzenie swoją droga. Sale mają wszystko co potrzebne - nagłośnienie, klimę, sprzęt wizualny itp

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Re: Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale w pomorskim nad morzem.

autor: dariaborowinka » 08 mar 2019, 14:02

tez poczatkowo chcielismy nad morzem organizowac konferencje, ale potem znalezlismy Dworek Wapionka w Gorznie - umiejscowiony w lesnym obszarze, pomiedzy dwoma jeziorami okazal sie wspaniala opcja na zorganizowanie konferencji i imprezy firmowej. Naprawde polecam, bo obsluga pierwsza klasa, pokoje czysciutkie, a dodatkowo maja naprawde fajne mozliwosci organizowania dodatkowych aktywnosci :)

apaczkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 26 kwie 2019, 15:24
Re: Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale w pomorskim nad morzem.

autor: apaczkaa » 26 kwie 2019, 21:07

Jeśli chodzi o sale konferencyjne, to warto zwrócić uwagę, czy są one wyposażone w odpowiedniej jakości sprzęt na konferencje, może się okazać, że brak sensownego nagłośnienia czy podstawowych multimediów - bywa i tak. My nieraz się nacięliśmy przy organizacji tego typu eventów, na szczęście mamy sprawdzony kontakt do firmy http://3tech.pl, która nas w razie potrzeby wspiera sprzętem i obsługą.

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: Konferencyjne obiekty szkoleniowe posiadające sale w pomorskim nad morzem.

autor: bednarek » 28 kwie 2019, 11:46

Kwestia tego, żeby sala była po prostu dobrze wyposażona. Rzutnik, obecną klimatyzację no i obsługę, która w razie czego będzie pomagała.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Gotowe projekty domów