Deweloper

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Deweloper

autor: robertkrajcarz » 26 mar 2019, 12:24

Cześć. Potrzebuję jakiś informacji o deweloperach w Trójmieście. Kogo polecacie, kto rzeczywiście buduje ciekawe obiekty w przemyślanych lokalizacjach z wygodną do życia infrastrukturą? U kogo też sam proces sprzedaży jest zrealizowany profesjonalnie, mieszkania oddawane są terminowo itp.? I na jakie rzeczy w ogóle warto zwrócić uwagę szukając dewelopera? Ktoś coś?

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Deweloper

autor: pawelszabla » 27 mar 2019, 10:03

Pojeździłem sobie trochę po biurach deweloperów i po budowach ostatnio. Najlepsze wrażenie zrobiło na mnie Semeko. Konkretny profesjonalny kontakt z przedstawicielami, i też same prace wyglądają na zaawansowane, w ciekawych miejscach, w których po prostu powinno się dobrze mieszkać jak już wszystko zostanie ukończone.

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Deweloper

autor: bomba99 » 26 kwie 2019, 12:31

Jeśli chodzi o dewelopera w Krakowie, to ja ze swojej strony mogę polecić firmę Inter Bud . Kupowałam u nich mieszkanie w zeszłym roku i niedawno się wprowadziłam. Wiem, że to jeszcze mało czasu, żeby powiedzieć coś więcej, ale jak na razie nie spotkało nas nic nieprzyjemnego. Wszystkie formalności związane z zakupem poszły sprawnie, a przy wykańczaniu nie odkryliśmy żadnych niespodzianek w mieszkaniu.

apaczkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 26 kwie 2019, 15:24
Re: Deweloper

autor: apaczkaa » 26 kwie 2019, 16:15

Ja do tej listy mogę dorzucić dewelopera w Warszawie - firmę APM Development, od której kupiliśmy mieszkanie pod wynajem jako inwestycję. Długo szukaliśmy odpowiedniego mieszkania, w interesującej nas lokalizacji, które by spełniało nasze oczekiwania. Mieszkanie w Apartamentach Nowy Marysin od razu nas urzekło. Kontakt z deweloperem, współpracę itp. oceniam bardzo dobrze.

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: Deweloper

autor: aleksandra1977 » 27 kwie 2019, 12:16

Obecnie powstaje coraz więcej inwestycji oraz firm deweloperskich, dlatego tym bardziej trzeba się im przyglądać i sprawdzać czy cieszą się dobrą opinią. We Wrocławiu bardzo dobrymi recenzjami cieszy się ten deweloper - Lokum. Buduje on nowoczesne i komfortowe budynki w dogodnych lokalizacjach. Mieszkania sa ustawne, blisko szlaków komunikacyjnych i do tego osiedla wyposażone w niezbędne udogodnienia.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Deweloper

autor: malina32 » 27 kwie 2019, 19:16

Wiem że w Trójmieście kilka osiedli buduje Atal, moim zdaniem tam się lepiej rozejrzeć za mieszkaniem bo deweloper sprawdzony i można u nich kupić mieszkanie z wykończeniem

Awatar użytkownika
Klementyna11
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:41
Re: Deweloper

autor: Klementyna11 » 06 maja 2019, 20:43

Również zgodzę się z powyższymi wypowiedziami, warto mieć sprawdzonego dewelopera jeśli chce się kupić domek szeregowy właśnie w ten sposób. Sama korzystałam z jednego biura deweloperskiego i kupiłam świetny dom.

celia.celia84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:18
Re: Deweloper

autor: celia.celia84 » 18 wrz 2019, 21:20

Nam potrzebne z kolei jest jakieś lokum niedaleko Krakowa i tak mi w oko wpadła ta inwestycja - Nove Skotniki firmy Inter-bud. Powstają nowoczesne bliźniaki o funkcjonalnynm układzie i planie pomieszczeń. Myślę, że jednak dom to by była dobra decyzja, bo mielibyśmy jednak nieco więcej miejsca dla siebie i prywatności. Do tego w okolicy będą powstawały sklepy, szkoły i inne placówki, dzięki czemu nie będzie trzeba jeździć do miasta żeby załątwić każdą sprawę.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 43 gości

Gotowe projekty domów