Materac - jaki?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Materac - jaki?

autor: arek_ch » 03 gru 2017, 17:03

Ja wybierałem materac silikonowy, z pokrowcem antyalergicznym. Do tego w składzie ma naturalną łuskę gryczaną która chroni przed grzybami, wilgocią i roztoczami. A zamawiałem na materacyk.pl - i jestem z ich materaca zadowolony, sprawuje się bez zarzutu.

teresa30
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 77
Rejestracja: 14 lis 2016, 10:33
Re: Materac - jaki?

autor: teresa30 » 07 gru 2017, 12:01

Z pewnością jakiś wygodny, odpowiednio dopasowany. Najwygodniejsze są chyba materace piankowe z pianki termoelastycznej. Materace piankowe Sembella powinny się sprawdzić, są bardzo wygodne i solidnie wykonane, można je trafić w wielu sklepach.

Daria87
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 14 gru 2017, 14:47
Re: Materac - jaki?

autor: Daria87 » 11 sty 2018, 18:38

Ja zawsze polecam poczytanie kilka artykułów na ten temat. Mi bardzo wszystko rozjaśniły. Ostatecznie postawiłam na materac z Mebel-Partner. Wszystko na nim się robi wygodnie... ;)

wiktoriakubel
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2018, 14:10
Re: Materac - jaki?

autor: wiktoriakubel » 23 sty 2018, 14:22

nam bardzo dużo czasu zajęło wybranie materaca, w końcu zdecydowaliśmy się na srednio twardy i to był dobry wybór. :) uważam, że nie ma co się śpieszyć z wyborem materaca, jest to wybór na długie lata, w dobry sen jest najważniejszy :) więc najlepiej w sklepie się położyc i sprawdzic czy dany materac będzie odpowiadał

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Re: Materac - jaki?

autor: PlantPur » 30 sty 2018, 20:07

Zapraszamy na naszą stronę z ekologicznymi materacami z pianki: plantpur.pl gdzie pomożemy w wyborze najlepszego materaca do spania. Materac to podstawa w każdej sypialni, bo od dobrego materaca zależy jakość naszego snu oraz nasze zdrowie. My polecamy materace z pianki termoelastycznej, które idealnie dopasowują się do kształtu ciała użytkownika i zapewniają idealne podparcie oraz przyjemny sen.

IdealnyMaterac
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 27 wrz 2017, 11:50
Re: Materac - jaki?

autor: IdealnyMaterac » 14 mar 2018, 11:36

Wybierając materac warto dopasować go do swoich wymagań, tak aby był nie tylko wygodny ale też zapewniał nam zdrowy sen. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajdzie Pani konfigurator pomagający dobrać odpowiedni produkt.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Materac - jaki?

autor: mlekoslaw » 26 kwie 2019, 16:52

Jeżeli szukacie sporego wyboru jeżeli chodzi o materace to zerknijcie do Strefy Dobrego Snu . Zamawiałem od nich materac jakieś 3 miesiące temu, bo niestety mój sprężynowy już się wysłużył. Przesyłka doszła szybko, same ceny też w porządku. Nie mam uwag. Polecam !

grrreegg
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 11 sie 2019, 9:54
Re: Materac - jaki?

autor: grrreegg » 14 wrz 2019, 9:33

[quote="anastazja4390"]Jaki materac wybrać najlepiej do sypialni? Macie jakieś sprawdzone sklepy? Bo zastanawiam się nad ofertą firmy comfortbe. Słyszałam kiedyś, że sami produkują materace i stelaże. Może ktoś ma w domu?[/quote]

hmm najlepiej dopytac w sklepie, ja polecam optimum bo maja duzy wybor,dobra jakosc i ceny a w sklpie znaja sie na rzeczy i wiedza jak dobrac!

zurektt
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 13 wrz 2019, 11:02
Re: Materac - jaki?

autor: zurektt » 15 wrz 2019, 18:03

Witam, czy kojarzy ktoś sklep który oferuje materace od dużych wymiarach? Aby wygodnie mogło leżeć 3 osoby, do tego długość ponad 220cm? Będę wdzięczny za podpowiedź

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Materac - jaki?

autor: ArkadiuszKrol » 25 wrz 2019, 19:36

Ja też szukam czegoś powyżej 2m ale ciężko :/

magkob
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:59
Re: Materac - jaki?

autor: magkob » 02 paź 2019, 15:53

My mamy "Adam i Ewa" z firmy koło i jest idealny :) między moim ukochanym, a mną jest różnica wagi ok. 35 kg więc fajnie że możemy mieć różna twardość. Takie rozwiązanie sprawia, że materac jest idealny dla obojga z nas :) POLECAM

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Materac - jaki?

autor: ArkadiuszKrol » 24 paź 2019, 14:05

A jaką ma wielkość?

Maliska
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:27
Re: Materac - jaki?

autor: Maliska » 24 lis 2019, 16:36

ja kupiłam materac w sypialniaplus.pl i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z wyboru. Jest wygodny, wybór mają spory i wystarczający żeby móc znaleźć dla siebie najwygodniejszy! jestem mega zadowolona!

malwiszon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:33
Re: Materac - jaki?

autor: malwiszon » 02 sie 2020, 12:24

Dobrej jakości materace mają w Fiki Miki, my tam kupowalismy niedawno materac dla starszej córki taki już z tych większych. Wygodny znalażłam, zdrowy, ze ściąganym pokrowcem do prania w pralce. Odeo + , na prawde mega solidny materac

AlbinAll
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 03 sie 2020, 12:19
Re: Materac - jaki?

autor: AlbinAll » 03 sie 2020, 12:40

A jaki materac polecacie jeśli ktoś ma problemy z kregosłupem? Chodzi mi o twardość


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów