Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

polinkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 01 kwie 2019, 6:43
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: polinkaa » 02 kwie 2019, 9:18

ja też uważam, ze opcja ze zrobieniem sobie tatuaża w tym miejscu jest bardzo okej :) jeśli chodzi o studio to na pewno poleciłabym warszawskie Jah Love Tattoo :) Sama robiłam u nich już 3 tatauże ( w tym 1 cover) i jestem zachwycona efektem końcowym. Czasem trzeba troszkę dłużej poczekać na wolny termin ale warto :)

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: tomi12 » 25 kwie 2019, 13:30

polinkaa pisze:ja też uważam, ze opcja ze zrobieniem sobie tatuaża w tym miejscu jest bardzo okej :) jeśli chodzi o studio to na pewno poleciłabym warszawskie Jah Love Tattoo :) Sama robiłam u nich już 3 tatauże ( w tym 1 cover) i jestem zachwycona efektem końcowym. Czasem trzeba troszkę dłużej poczekać na wolny termin ale warto :)



To fakt dobrzy są :) Ja byłem u Henia i Adolfa. Super pozytywni goście z pewną ręką. I mam wrażenie, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych :)

szpaner
Aktywny
Aktywny
Posty: 141
Rejestracja: 28 sie 2017, 13:12
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: szpaner » 25 kwie 2019, 17:05

E tam, blizna może dodać ciekawego looku.

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: elizjusz » 23 maja 2019, 10:03

Pewnie, że w miejscu blizny dobrze jest zrobić tatuaż ;) Trzeba jeszcze tylko pomysleć o odpowiedniej pielęgnacji takiego tatuażu http://blog.loveink.pl/dlaczego-warto-u ... o-tatuazu/

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: jacekmogliwia » 23 maja 2019, 11:45

Słyszałam, że można się jej pozbyć laserowo.

jeremi_
Aktywny
Aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 20 cze 2017, 11:21
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: jeremi_ » 21 cze 2019, 16:09

Jak widzę Jah Love Tattoo cieszy się naprawdę dużą popularnością :) sam robię u nich tatuaże. Zresztą wystarczy popatrzeć na fotki ich dotychczasowych prac, które regularnie zamieszczają na swoim fanpage na facebooku [więcej na Facebooku]. Tak uzdolnionych ludzi dawno nie widziałem :)

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: bukowska » 07 lip 2019, 19:03

W swoimi życiu wypróbowałam naprawdę bardzo dużo specyfików na blizny, niestety mam bardzo nieestetyczne blizny potrądzikowe. U mnie akurat zadziałały dobrze plastry contractubex.pl blizna zrobiła się wygładzona, mniej widoczna, ale trzeba być regularnym w stosowaniu.

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: rannata » 09 lip 2019, 10:22

Wiele osób na bliźnie robi tatuaż. Może to jakaś opcja?

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: rozalia » 09 lip 2019, 11:20

Można spróbować laser, ale to też nie zawsze. Nie lepiej zaakceptować to?

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: Majaja » 12 gru 2019, 13:04

Jak miałem blizny, to żona mnie zapisała do La Guel na Kabatach na usuwanie i faktycznie te zabiegi bardzo mi pomogły, bo blizny były głębokie i szpecące.

Awatar użytkownika
danny83
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:27
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: danny83 » 13 gru 2019, 13:35

Może na Święta kup sobie nową bieliznę?

malwiszon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:33
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: malwiszon » 28 sty 2020, 11:11

Z własnego doświadczenia mogę polecić także Krio lifting własnie wspomagająco żeby pozbyć się blizn. U mnie akurat paskudne blizny po trądziku na twarzy, siostra mnie namówiła i zapisałam się do Centrum odmładzania Eko Med w Grodzisku Mazowieckim. Metoda super, nie szkodliwa a pomaga.
Pracują tu na bardzo nowoczesnym sprzęcie, to mnie w sumie przekonało żeby akurat do nich przyjechac

klaro
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 10:26
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: klaro » 29 sty 2020, 10:51

nie pytaj na forum bo tu nikt nie jest specjalistą od takich poważnych spraw :) lepiej udać się do profesjonalisty, do lekarza albo kosmetologa, który doradzi jakiś skuteczny zabieg. Ja z blizną chodziłam na zabiegi do kliniki skyclinic i po kilku wizytach nie było śladu także polecam serdecznie ich pomoc w wielu różnych kwestiach dotyczących wyglądu i zdrowia :)

Maghda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 23 wrz 2016, 9:48
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: Maghda » 03 lut 2020, 22:25

Szkoda, że nie napisałeś czy używałeś jakichś środków na pozbycie się tej blizny. Wiadomo są takie, którym można zaradzić w prosty sposób, a są i takie, co do których trzeba już podejść w profesjonalnej klinice. Przy tych pierwszych wystarczy zaopatrzyć się w aptece w lek octenisept. Już niejednokrotnie słyszałam, że sprawdza się w takich przypadkach. Spróbuj, bo nic na tym nie tracisz, a możesz zyskać, gdy blizna stanie się niewidoczna.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Szpecąca blizna - jak się jej pozbyć?

autor: Złotowłosa » 04 cze 2020, 6:18

Ponoć laser jest dobry.... Ja sie zastanawiam nad tym, potrzebuje jednak jakiś wskazówek rad co gabinetu odpowiedniego lekarza, poniewaz koszty tego zabiegu sa wysokie.. Chodzi mi tutaj głownie o likwidację blizn.... Efekty ponoć sa widoczne, można stosowac w celu zmiejszenia zmarszczek, ujędrniania twarzy likwidacji blizn i przebarwień. W sumie teortycznie coś nie coś wiem, ale chciałabym prosić o wypiedź kobitek, które mają za sobą te zabiegi.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

Gotowe projekty domów