Poduszki ortopedyczne

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dzentelmen
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2018, 11:13
Poduszki ortopedyczne

autor: dzentelmen » 02 sty 2019, 16:08

Cześć!
Mam 37 lat i mam straszne bóle pleców gdy siedzę przez co nie mogę pracować ponieważ mam siedzącą pracę.... lekarz polecił mi zakup poduszek ortopedycznych tylko nie wiem gdzie znajdę coś fajnego. W internecie wiele osób poleca Megamedic co o tym sądzicie?

Adamila021
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 20 lut 2017, 16:07
Re: Poduszki ortopedyczne

autor: Adamila021 » 08 sty 2019, 9:27

Może też powinien Ci konkretną poduszkę polecić? Znajoma miała podobne problemy i też zdecydowała się na podobny ruch. W poradni ortopedycznej w centrum medycznym Inmedico otrzymała wszystkie informacje i od razu zakupiła niezbędny sprzęt do swojego domu.

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Poduszki ortopedyczne

autor: kukusia142 » 23 kwie 2019, 21:49

Takie poduszki nie eliminują problemu. Jeśli macie problem ze kręgosłupem to nie warto zwlekać. Najlepiej odrazu wybrać się do lekarza. Obecnie przechodzę teraz długą rehabilitację ale jest znacznie lepiej. Jakbyście chcieli się zapisywać to warto zrobić to przez internet rehabilitacje.org - szybko i sprawnie. Mają najtańszy rezonans w Małopolsce.

dżoana123
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 30 maja 2016, 22:00
Re: Poduszki ortopedyczne

autor: dżoana123 » 11 paź 2019, 13:08

W kwestii produktów ortopedycznych mam troszkę doświadczenia. Jeżeli miałabym polecić Wam coś konkretnego to z pewnością byłby to ten sklep medyczny: Ortopedio. Mają bardzo szeroki asortyment, więc jeżeli szukacie akurat artykułów z zakresu ortopedii to warto do nich zajrzeć. Zarówno poziom cen jak i jakość wykonania produktów są bardzo odpowiednie.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów