Ból stawów

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Ból stawów

autor: piotrowski » 21 lut 2019, 13:41

Jakbyście szukali dobrej rehabilitacji i fizykoterapii to ja mogę doradzić ośrodek Med-Orzeł z Piekar Śląskich. Są profesjonalni i mają dobre podejście do pacjenta. Mi rehabilitacja u nich bardzo pomogła.

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Ból stawów

autor: merigold » 22 lut 2019, 13:32

Ja z kolei w Świdnicy polecam iść do Kolmed kolmed-swidnica.pl bo mają tam rozbudowany pakiet zabiegów i fajnych rehabilitantów, dobrych specjalistów. Skutecznie pomogli mi poradzić sobie z bólami kręgosłupa.

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Ból stawów

autor: boddekk » 26 lut 2019, 11:27

Jeżeli mówimy o rehabilitacji, to dobra klinika jest podstawą. Dla mnie wzorem jest wypozyc-lozko.pl. Działa ona w Polsce, jednocześnie warto czasem pojechać do większego miasta, żeby dobrze zaopiekowali się nami.

KingMichi
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2019, 12:56
Re: Ból stawów

autor: KingMichi » 26 lut 2019, 13:00

Moim zdaniem na ból stawów pomocna może okazać się elektroterapia. Nie wiem czy kiedyś o tym słyszeliście, ale warto się tym zainteresować. Można trochę o tym poczytać oraz pooglądać aparaturę do tego używaną :)

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Ból stawów

autor: boddekk » 27 lut 2019, 13:56

Poczytajcie na tym rewelacyjnym blogu kosmetycznym o różnego rodzaju nowościach kosmetycznych jakie stoją przed wami, wiele możliwości dzięki którym miną nawet bóle stawów !

RafalKar
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:09
Re: Ból stawów

autor: RafalKar » 27 lut 2019, 15:11

Całe szczęście nie miałem jeszcze z takim czymś problemu.

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Ból stawów

autor: AniaO » 28 lut 2019, 7:47

No i w zasadzie lepiej takich problemów nie mieć ;). Jednak mimo wszystko warto wiedzieć, gdzie wypadałoby się udać w razie jakichś poważniejszych problemów. Ja też miałam nadzieję, że nie będę miała poważniejszych problemów ze zdrowiem, bo ale ostatnio musiałam z powodu bólu udać się do ortopedy Adriana Stępińskiego. Okazało się, że to zespół bólowy stawu barkowego. Stanowi to spore utrudnienie, ale póki co rehabilitacja przynosi rezultaty ;).
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! :)

KamH
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 08 sty 2019, 11:29
Re: Ból stawów

autor: KamH » 05 mar 2019, 19:32

Polecam obejrzeć Marka Purczyńskiego na yt :D osobiście nie znam ale na bole stawu skokowego mi pomógł i pleców. Ze swojej strony polecę jeszcze Dip Rilif dobry żel chłodzący ( bardzo tani )

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Ból stawów

autor: grrregg » 12 mar 2019, 19:44

Was też z wiekiem bardziej coś w stawach łupie, ja mam od czasu do czasu jakieś nawroty problemów ze stawami, ortopeda mnie pocieszył że bedzie tylko gorzej, kazał ograniczyć bieganie, judo i tyle mi powiedział, no i jeszcze kupić sobie maść do smarowania dip hot i jak bedzie boleć to smarować. Macie jeszcze jakieś pomysły jakaś profilaktyka?

aleksandraz
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 21 lut 2018, 18:43
Re: Ból stawów

autor: aleksandraz » 14 mar 2019, 16:09

niesamowicie dokuczały mi stawy i kręgosłup przy okazji.. zdarzało mi się że chodzić nie mogłam bo tak mnie bóle łapały. Pochodziłam trochę na masaże kupiłam wkładki ortopedyczne stepforward do butów i problem ustał. Nawet nie wiedziałam, że wkładki mogą spowodować,że się lepiej poczuję

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Ból stawów

autor: jacekmogliwia » 15 mar 2019, 8:54

Współczuje ostatnio mam silne bóle kolan i nie wiem co z tym zrobić.

karik
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 20 mar 2018, 20:32
Re: Ból stawów

autor: karik » 16 mar 2019, 22:42

pewnie że dobrze by było nie mieć takich bólów, ale co zrobic, jak się jest aktywnym, sport uprawa to prędzej czy poźniej jakaś kontuzja się trafi, ja mam w pogotowiu zawse chłodne kompres w zamrażarce, maść i gardan na tą pierwszą falę bólu, zacząłem jeść więcej galarety bo fajnie odbudowuje chrząstkę stawową

krych
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2018, 18:55
Re: Ból stawów

autor: krych » 17 mar 2019, 16:07

No profilaktyka to chyba tylko jedzenie galarety z nóżek :D, żeby chrząstkę odbudowywać, spróbuj, moze ci to pomoże, ja na wszelkie mocniejsze bóle gardan biorę, dobrze jednak cos przeciwbólowego mieć

omel33
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 12 paź 2017, 8:17
Kontaktowanie:
Re: Ból stawów

autor: omel33 » 11 kwie 2019, 18:42

Ja niestety miałem problem z kręgosłupem i korzystałem z pomoc rehabilitanta. Polecam wam serdecznie fmclodz.pl/rehabilitacja/ oni znają się na rzeczy są profesjonalni i mają doświadczenie. Polecam ich bo na pewno pomogą. Zobaczcie na ich stronę i poczytajcie . Polecam serdecznie.

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Ból stawów

autor: kukusia142 » 23 kwie 2019, 21:33

Jeśli wczesnie poddamy się odpowiedniej rehabilitacji w przypadku stawów to w przyszłości możemy uniknąć poważnych problemów zdrowotnych . Ja stawiam na leczenie profesjonalne i specjalistów w Krakowie http://www.rehabilitacje.org Można im zaufać bo mają wieloletnie doświadczenie


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 34 gości

Gotowe projekty domów