Armatura przemysłowa

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

YellowXoxo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2018, 12:49
Armatura przemysłowa

autor: YellowXoxo » 21 sty 2019, 16:17

Witam. Poszukuję jakiejś dobrej i solidnej armatury przemysłowej, którą wykorzystam w instalacjach wodnych.

merigold
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 22 lut 2019, 13:26
Re: Armatura przemysłowa

autor: merigold » 27 mar 2019, 23:00

Ja znam Klimatech z Wrocławia, mają w ofercie produkty uznanej niemieckiej marki ARI-ARMATUREN. Warto sobie sprawdzić Klimatech bo jest bardzo solidna a co do szczegółowej oferty to jest na stronie klimatech.net.pl

idylla38
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:24
Re: Armatura przemysłowa

autor: idylla38 » 29 mar 2019, 16:21

Ta firma ma też spory wybór, zobacz sobie na ich stronę STASTO Automation. Wydaje mi się, że śmiało można się do nich zwrócić po ofertę.

Albatros348
Aktywny
Aktywny
Posty: 255
Rejestracja: 06 lut 2018, 11:18
Re: Armatura przemysłowa

autor: Albatros348 » 08 kwie 2019, 19:03

Myślę, iż równie przydatna może się okazać armatura w postaci pompowni. Na terenie naszego zakładu bardzo ważne było zakupienie urządzeń wodno-kanalizacyjnych. Postawiliśmy na ofertę INWAP , których urządzenia spisują się znakomicie!

piotrowski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 05 wrz 2018, 16:46
Re: Armatura przemysłowa

autor: piotrowski » 23 kwie 2019, 18:28

W tej sprawie radziłbym zgłosić się do aparex.pl To dystrybutor i serwisant armatury przemysłowej, konkretnie zaworów bezpieczeństwa, Doradztwo, serwis a do tego dobre ceny, u nas dobrze się sprawdzili.

chłopczyca
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 30 mar 2017, 12:19
Re: Armatura przemysłowa

autor: chłopczyca » 09 maja 2019, 14:06

Odwiedź stronę firmy Air-Com i sprawdź katalog produktów. Powinieneś znaleźć tam potrzebny rzeczy. W szczególności zerknij na podstronę zawory kulkowe to podstawa przy armaturze przemysłowej.

owsianka91
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 26 cze 2019, 10:43
Re: Armatura przemysłowa

autor: owsianka91 » 31 sie 2019, 22:40

Ja ostatnio szukałam armatury do łazienki i w oko wpadła mi oferta marki Kludi. Chyba zamówię ją do naszej łazienki po remoncie. Jest piękna, ponadczasowa i wykonana z materiałów najwyższej jakości. Kludi to Niemiecka marka ciesząca się bardzo dobrą opinią.

Mark Schmit
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 15 kwie 2021, 11:37
Re: Armatura przemysłowa

autor: Mark Schmit » 15 kwie 2021, 11:57

Zmawiałem ostatnio armaturę u stainlesseurope. Stały kontakt ze sprzedawcą. Zamówienie przyszło zgodnie z oczekiwaniami. Dobra jakość produktu

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Armatura przemysłowa

autor: Dariusz80 » 25 sie 2021, 11:54

Ja kilka miesięcy temu korzystałem z usług hurtowni Krotos z Krosna. Kupiłem tam elementy armatury wodnej oraz kurki gazowe. Wszystkie produkty są precyzyjnie wykonane i trwałe, dzięki czemu spełniają moje wymagania w 100%. W razie problemów z wyborem obsługa firmy na pewno będzie w stanie Ci doradzić.

klaudia844
Aktywny
Aktywny
Posty: 143
Rejestracja: 06 cze 2016, 9:57
Re: Armatura przemysłowa

autor: klaudia844 » 06 kwie 2022, 9:35

Polecam Bimart, czołowego dostawcę armatury przemysłowej. W atrakcyjnej cenie otrzymujemy b.dobrą jakość.

Zizo
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 sty 2022, 18:21
Re: Armatura przemysłowa

autor: Zizo » 31 maja 2022, 20:03

Sprawdźcie ofertę firmy STASTO jeśli chodzi o zawory, przepustnice, to mają naprawdę bardzo szeroki wybór topowych rozwiązań.

AgataN87
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 06 gru 2021, 14:45
Re: Armatura przemysłowa

autor: AgataN87 » 03 sie 2022, 18:56

Polecam ofertę firmy Stasto, jeśli chodzi o armaturę. Bardzo szeroki asortyment.

unodostres
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2023, 13:30
Re: Armatura przemysłowa

autor: unodostres » 04 lip 2023, 10:58

Od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem szafy wydającej narzędzia dla mojej firmy. W firmie panuje spory bałagan, który negatywnie wpływa na nasze funkcjonowanie. Audyt wykazał, że to właśnie w tym obszarze mamy największy problem i to spowodowało opóźnienia w naszych działaniach. Obecnie przeglądam ofertę firmy z Bielska-Białej, która działa na rynku już od 9 lat. Mają oni imponujący wybór tego typu urządzeń, co przyciąga moją uwagę. Dodatkowo, firma ta cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami, szczególnie jeśli chodzi o ich help desk. Czy są tutaj osoby, które korzystały już z podobnych Szaf? Byłbym bardzo wdzięczny za każdą opinię i poradę w tej sprawie.

KarolinaR9
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2023, 19:12
Re: Armatura przemysłowa

autor: KarolinaR9 » 24 sie 2023, 19:14

Witam serdecznie wszystkich członków forum!

Obecnie jestem na etapie poszukiwania solidnej armatury przemysłowej do moich instalacji wodnych. Armatura przemysłowa to zespół urządzeń służących do kontroli, regulacji i kierowania przepływem cieczy czy gazów w systemach przemysłowych, składających się z zaworów, klapy, zasuwy czy filtrów. Jej odpowiedni dobór jest kluczowy dla bezpiecznej i efektywnej pracy całego systemu. Dlatego chciałbym znaleźć coś naprawdę niezawodnego, co posłuży przez wiele lat bez awarii. Czy ktoś z Was mógłby polecić jakieś sprawdzone marki lub modele? Używanie wysokiej jakości armatury przemysłowej może przecież wydłużyć żywotność instalacji i zminimalizować ryzyko awarii. Zwracam się z prośbą o sugestie i doświadczenia związane z tym tematem. Dziękuję za pomoc i czekam na wasze odpowiedzi!


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości

Gotowe projekty domów