Księgowosc do firmy budowlanej

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Księgowosc do firmy budowlanej

autor: agus123 » 07 kwie 2019, 15:29

Siemka, znacie jakieś dobre oprogramowania do samodzielnej księgowości? Zależy mi na czymś co może byc zintegrowane z magazynem. Nie chciałbym też na ten program wydac milionów monet ;). Znacie coś?

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Księgowosc do firmy budowlanej

autor: rozalia » 08 kwie 2019, 11:05

A duża ta firma? Jak masz większą ilość pracowników to nie wiem czy samodzielna księgowość to dobry pomysł.

kitti32
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:58
Re: Księgowosc do firmy budowlanej

autor: kitti32 » 10 kwie 2019, 12:00

Spróbuj sobie przejrzec ofertę wfirma.pl . Jest to program posiadający integracje właśnie z magazynem, ale np. też z portalem allegro ;) . Myślę, że to bardzo przydatne urządzenie. Samodzielna księgowośc moim zdaniem uczy wielu przydatnych w biznesie umiejętności.

duffy22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:52
Re: Księgowosc do firmy budowlanej

autor: duffy22 » 10 kwie 2019, 12:54

Jeżeli chodzi o wfirmę to wszelakie jej możliwości w zakresie zarządzania sprzedażą znajdziesz na [wFirma] . Nie jest to trudny program, masz tam do dyspozycji pomoc ekspertów. Warto dodac, że mozesz tam wystawiac faktury cykliczne, w różnych językach. Program ma bardzo niską cenę.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Księgowosc do firmy budowlanej

autor: MichalBudowniczy » 23 kwie 2019, 13:32

Jesteś pewien, że dasz radę sam prowadzić księgowość swojej firmy? Szczerze mówiąc także sądziłem, że sobie z tym poradzę ale szybko zrezygnowałem. Zajmowało mi to zbyt wiele czasu. Od tamtej pory korzystam z usług biura biurorachunkowewejherowo.com, a sam koncentruję się na rozwoju działalności.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów