Jak usunąć ozdoby?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Zywo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2019, 10:27
Jak usunąć ozdoby?

autor: Zywo » 21 kwie 2019, 10:38

Witam. Nie wiem czy temat w dobrym miejscu, ale wydaje mi się że tak, skoro chodzi o dekorację wnętrz. Chodzi o to że kupiłem mieszkanie, a poprzedni właściciel miał inny gust niż ja. Upatrzył sobie ozdóbki pod egipt i niewiele myśląc że kiedyś to sprzeda przykleił taśmą dwustronną tesy (udźwig podobno do 100 kg) takie 3 gipsowe (tak mi się wydaje) pier... do ściany. Jak się zapytałem na co to przykleił to mówił żeby tego nie ruszać, bo pójdzie razem z tynkami. Teraz pytanie. Czy jest jakiś sposób żeby to w miarę bezinwazyjnie usunąć? Szwagier mi doradził żeby rozbić to przecinakiem i później spróbować usunąć samą taśmę i pomalować. Może Wy macie jakąś propozycję? Pozdrawiam i Wesołych świąt :)

Obrazek

King-Dom
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 22 sty 2019, 12:47
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Jak usunąć ozdoby?

autor: King-Dom » 21 kwie 2019, 13:13

Witam , ja bym przegrzał ten gips opalarką i klej z taśmy powinien sam puścić potem jakaś poprawka finiszem i można malować. Pozdrawiam
Lepiej raz a dobrze.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 44 gości

Gotowe projekty domów